Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 833
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 23
Здравейте,
някой виждал ли е дали в Джъмбо продават нещо с Пламъчко и машините и Пес патрул, оригинални търся?

А касов апарат да ми препоръчате, до 30-40 лв. ?

Моля и за идеи за 4 годишна госпожица, която не си играе с типичните момичешки неща като кукли, бебета и т.н. Бюджет до 25 лв.
Здравейте,
някой виждал ли е дали в Джъмбо продават нещо с Пламъчко и машините и Пес патрул, оригинални търся?

А касов апарат да ми препоръчате, до 30-40 лв. ?

Моля и за идеи за 4 годишна госпожица, която не си играе с типичните момичешки неща като кукли, бебета и т.н. Бюджет до 25 лв.
Здравейте, на приятелско детенце са купили ръкавички за куклен театър Маша и Мечока и много се харесват,включват се всички в приказката!

# 976
  • Мнения: 17
Здравейте,

На моето детенце му подариха една много интересна магнитна игра тип мозайка. Тя е на 4 годинки и много се занимава с нея. Дано съм Ви помогнала с идея  Wink


Може ли да кажете повече за тази игра, ев.линк?

Прилагам линк на играта

http://avento.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0% … %b0-basic-4-plus/

Много е интересна и занимателна. Обича и да твори върху хладилника  Wink Немога да Ви кажа обаче от къде е закупена.  newsm78

# 977
  • Мнения: 1 116
идеи за подарък на 8г. любознателно момче до 30 -40 лв./ за книга и енциклопедия - нямам идея какво харесват на тази възраст/

# 978
  • Мнения: 1 110
С доста закъснение, но все пак да споделя тази прекрасна енциклопедия: http://hermesbooks.com/knigi/detska-literatura/detski-encikloped … -iljustracii.html
Ако детето я няма, то препоръчвам я, щом сте се спрели на енциклопедия  Peace

# 979
  • Мнения: 1 116
Благодаря все пак,
за протокола купих игра на думи и допълнение малка енциклопедия за динозаврите

# 980
# 981
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Благодаря на всички за отговорите.

happyharry, добра идея за ръкавичките с Маша и Мечока. Ще погледна.

# 982
  • Мнения: 109
Здравейте, някой случайно да има опит с купуването на детски акордеон? Намирам разни на Bontempi между 45-100лв. и не мога да преценя дали въобще ще издават звук. За китайските, които са под 40лв. има отделна тема тук, че не стават за нищо.

# 983
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Имаме акордеон на Bontempi. Не помня колко струваше, но не бих дала повече от 40лв., така че явно е бил за толкова. Ами аз не успявам да свиря на него  Simple Smile не, че по принцип знам да свиря на акордеон  Laughing . Разтяга се с голяма мъка, а при прибирането издава много кратко звук, така че изобщо няма за кога да се натискат клавишите. Децата (на 4г. и на 1,5г.) не го и поглеждат.

# 984
  • Мнения: 2 352
Здравейте, някой случайно да има опит с купуването на детски акордеон? Намирам разни на Bontempi между 45-100лв. и не мога да преценя дали въобще ще издават звук. За китайските, които са под 40лв. има отделна тема тук, че не стават за нищо.
За издаване, издават. Не е много приятен и мелодичен. Играчки са. 

# 985
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Идеи ЗА МОМИЧЕТА  НА 10 И 12г моля  Praynig  Praynig  Praynig

# 986
  • Мнения: 17
Идеи ЗА МОМИЧЕТА  НА 10 И 12г моля  Praynig  Praynig  Praynig


Много е подходяща магнитната игра Mandala Zen. Нещо различно. Може също и книга за програмиране за тяхната възраст.

# 987
  • Мнения: 3 459
Имате ли мнение за тези два продукта?

https://www.hippoland.net/produkti/detski-prevozni-sredstva/trot … zvous-gss-a2-005a

https://www.hippoland.net/produkti/detski-prevozni-sredstva/trot … heren-dscr01705bk

Тъй като детето няма да е с мен, бихте ли посочили какви са плюсовете и минусите на единия и другия модел. Детето е на 6.

Благодаря!

# 988
  • Sofia
  • Мнения: 26 658
С три колела е за по-малки деца.
За 6год.дете първият е по-подходящ.

Последна редакция: чт, 04 май 2017, 13:27 от Doli

# 989
  • Мнения: 17
И двата вида тротинетки са хубави. Аз бих избрала тротинетката с 3 колела "CHIPOLINO Скутер КРОКСЪР ЧЕРЕН DSCR01705BK", защото ако детето не е карало до сега, ще му бъде по - лесно да свикне. Те са и по- удобни за каране и маневриране на тази възраст. Само ме притесни, че е за възраст от 3 до 5 годинки. За килограмите няма да има проблем, но дали височината на рамката ще е добре за детето newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт