Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 671
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 905
В Комсед гледах вчера някаква играчкаа с тези кучета, така че явно и тук са популярни  Peace

Ще проверя в сайта им, мерси.

sysonka, аз съм виждала пуфове и настолни лампи във формата на барбарони. Може би нещо такова иска.

E, как "такива кучета" Simple Smile - та това са Пес патрул - такъв превод е направен на анимационното филмче. Има ги в Хиполенд, Комсед.

# 871
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Моята мома , която е почти на 10год, иска барбарон. Моля за мнение или линкове  ако някой е взимал. Чудя се дали да купя от айко каквито има или да търся из нета. Лимит около 100лв
Имаме 2 детски пуфа/барбарони/. Купувани са от БАРБАРОН.БГ преди 3 години. С еко кожа са и не са мръднали. Адреса на магазина е до 5 кьошета, имат и сайт. Ще се вместите в парите, които сте предвидили. В Айко съм гледала пуфове, но са доста нисък клас и с много по-малко пълнеж. Препоръчвам БАРБАРОН- ските с чиста съвест. И трите ни деца скачат по тях, мЕткат се със засилка и си ги ползват постоянно- издържат на всичките детски издевателства с достойнство Wink))

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 11:40 от betray

# 872
  • Мнения: 2 352
У нас барбаронът служи за велоегонометър. Simple Smile

# 873
  • Мнения: 4 767
В Комсед гледах вчера някаква играчкаа с тези кучета, така че явно и тук са популярни  Peace

Ще проверя в сайта им, мерси.

sysonka, аз съм виждала пуфове и настолни лампи във формата на барбарони. Може би нещо такова иска.

E, как "такива кучета" Simple Smile - та това са Пес патрул - такъв превод е направен на анимационното филмче. Има ги в Хиполенд, Комсед.

Много мерси, ще кажа на прабабата да отиде да вземе камиона или кулата.

# 874
  • Мнения: 832
+1 глас за Барбарон.бг. И нашият е еко кожа. Вече 6 и половина години се ползва и от деца, и от възрастни у дома и не е мръднал. Много си го харесваме Simple Smile

# 875
  • Мнения: 314
Благодаря момичета. ще погледна в барбаронбг. Децата ми са на възраст 3 год и 10 год, смятате ли че детския барбарон е Ок като за тях. Четох описанието в барбарон бг за детския пише до 7год, вмъквам се в цената идеално. Голямото ми дете е слабичко 23 кг/ 10год, ама въпреки това, големите ми идват в друга категория вече 180лв

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 17:13 от sysonka

# 876
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Благодаря момичета. ще погледна в барбаронбг. Децата ми са на възраст 3 год и 10 год, смятате ли че детския барбарон е Ок като за тях. Четох описанието в барбарон бг за детския пише до 7год, вмъквам се в цената идеално. Голямото ми дете е слабичко 23 кг/ 10год, ама въпреки това, големите ми идват в друга категория вече 180лв
Ще бъде по мярка. Близнаците са на 6 г. и са по 120 см, 20 тина килограма.- чудесно се наместват в тях. За по-голямо и едро дете също гарантирам, че му е удобно/ 8 годишно, към 140 см. високо и над 35 килограма/. Да не говорим, че у нас обикновено сяда някой от близнаците и малката веднагически е седнала и тя. Вземете с еко кожа- поддържа се лесно. Не виждам кожата да се е променила за 3 години активно ползване у дома.Големите барбарони са наистина огромни И у нас би заел само един от тях доста пространство от стаята на децата, а тя е големичка. Малките са супер. Когато чистя просто ги мятам на някое легло- леки са и децата си ги разнасят без проблем.
Ако имате възможност минете през магазина им, на Ботев 19, или 21 мисля , че се води номера. Ще ги видите сами и може от каталога им да изберете цвят. Еко кожата е с цип, който никое от децата не забелязва и не се е случило да отворят.

# 877
  • Мнения: 455
И аз да питам нещо.

В България познати ли са тези кучета? Ако да, как се казват и има ли по магазините играчки с тях:

https://www.amazon.de/Paw-Patrol-Various/dp/B00SM9ZI3U/ref=sr_1_ … ywords=paw+patrol

Прабабата е решила да се изхвърля с коледен подарък за любимия си правнук и много ще ме улесни, ако му вземе един рейс или самолет с песовете  Joy

Мерси предварително!
Ооо,много са популярни!
Моят син е луд по тях и си е поръчал кола с куче.В Комесед и Хиполенд ги има.
https://zahlapeto.bg/paw-patrol В този сайт също има играчки пес патрул.

# 878
  • Мнения: 4 767
И аз да питам нещо.

В България познати ли са тези кучета? Ако да, как се казват и има ли по магазините играчки с тях:

https://www.amazon.de/Paw-Patrol-Various/dp/B00SM9ZI3U/ref=sr_1_ … ywords=paw+patrol

Прабабата е решила да се изхвърля с коледен подарък за любимия си правнук и много ще ме улесни, ако му вземе един рейс или самолет с песовете  Joy

Мерси предварително!
Ооо,много са популярни!
Моят син е луд по тях и си е поръчал кола с куче.В Комесед и Хиполенд ги има.
https://zahlapeto.bg/paw-patrol В този сайт също има играчки пес патрул.

Видях го този сайт, да. Даже в него има кулата на песовете, ама няма как да карам бабата да поръчва по интернет.

Ще й кажа да отиде в хиполенд.

# 879
  • UK
  • Мнения: 2 839
Момичета търся Cry Babies- зелената кукла ммишка . Някой виждал ли я е по магазините или къде онлайн да търся?

# 880
  • Мнения: 6 833
Момичета търся Cry Babies- зелената кукла ммишка . Някой виждал ли я е по магазините или къде онлайн да търся?

 http://www.igra4kite.com/index.php?cPath=1216_889_2945

# 881
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Да ми препоръчате креативен сет за момиче на 5 години? Виждала съм сетове за низане на гривни и т.н. но не знам от каква възраст за подходящи.

А детски фотоапарати, които правят снимки с прилично качество?

# 882
  • София
  • Мнения: 905
И аз да питам нещо.

В България познати ли са тези кучета? Ако да, как се казват и има ли по магазините играчки с тях:

https://www.amazon.de/Paw-Patrol-Various/dp/B00SM9ZI3U/ref=sr_1_ … ywords=paw+patrol

Прабабата е решила да се изхвърля с коледен подарък за любимия си правнук и много ще ме улесни, ако му вземе един рейс или самолет с песовете  Joy

Мерси предварително!
Ооо,много са популярни!
Моят син е луд по тях и си е поръчал кола с куче.В Комесед и Хиполенд ги има.
https://zahlapeto.bg/paw-patrol В този сайт също има играчки пес патрул.

Видях го този сайт, да. Даже в него има кулата на песовете, ама няма как да карам бабата да поръчва по интернет.

Ще й кажа да отиде в хиполенд.

Аз пак да се включа с песовете - има ги и в Кауфланд. Гледах, че ги има в тази седмичната коледна брошура /малката/.

# 883
  • Мнения: 6 833
Cry babies ги има в Коледния каталог на Хиполенд на 49лв, нали някой търсеше по-напред
какво точно правят тези бебета?

# 884
  • Мнения: 4 767

Аз пак да се включа с песовете - има ги и в Кауфланд. Гледах, че ги има в тази седмичната коледна брошура /малката/.

А само песовете или нещо, свързано с тях? Само песовете не ми вършат работа - тях ги имаме, е, не всички, но достатъчно. Синът ми иска камиона, кулата или самолета - по възможност и трите.

Извинявайте за досаждането, ама хич не знам какво продават в България. На прабабата може да се разчита за сносен подарък, ама тя иска точни указания да не би случайно да не му хареса на детето - такова глезене пада, че на моменти ми идва в повече. Онзи ден му обеща по скайп да му купи въпросния камион на песовете - нито знае какво е, нито знае колко струва, ама обещава. А синът ми вече помни и ако си му обещал нещо, няма начин да се отървеш. Много й се ядосах, че чак щяхме да се скараме (не ми се беше случвало от тийнейджърските ми години). Сори за словоизлиянието, ама се сетих сега и пак ме хвана яд.

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 13:04 от Nedinka

Общи условия

Активация на акаунт