90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 280

  • 27 712
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 067
Аз ще си скрия мнението, за да не досаждам, но ще кажа за почивката и за последния пост на Савинка
На който не му се чете, да не го затормозявам
Fifi Brindacier

Скрит текст:
Да, 3 години и малко , след първото завъртане ( помня точната дата 11 юни 2011) и аз се меря всеки ден, за да държа нещата под контрол. Най-големия ми страх беше, че ще се върна към предишния начин на хранене.
Тогава бях ужасно нахъсана - нищо не можеше да ме спре. Нашите ядяха тутманик, аз варена тиква - никакво ядене след 18 часа, никакви прегрешения. После обаче човек се уморява... омръзва ти да живееш като в конц лагер и да си викаш "не може". Е, не може, не може, ама може  Mr. Green
Отпускаш се, малко. Нещото, което този режим и хората, пишещи по онова време в него ми дадоха беше промяна на възгледхите към храната и храненето. Това за мен е ключа към дълготрайния резултат - започнах да мисля, да чета етикетите, да обмислям. Нещата стават все по-бавни и по-трудни с времето и почиващите трябва да го знаят - ще има дни, месеци и седмици, в които просто ще ви дойде до гуша от всичко. Идеята не е да си тормозите психиката и организма с "не може", "не е разрешено" - няма такова нещо, всичко може и всичко е разрешено, 90 Дневната Диета не е изобретението на века - има много теории, които я оборват тотално. Просто човек трябва да е на ясно какво прави, най-вече да бъде наясно със себе си, с това кой е той и какво иска и каква цена ще плати, за да постигне желанията си. Нищо повече. Да знае, че когато изяде ей онзи чипс или ей онзи киткат - какво вкарва в тялото си, на коя хранителна индустрия става жертва и какви ли не химически боклуци състаряват тялото, клетките, организма - ако искаш да платиш цената - изборът е само твой. Животът на жертва не е ок - не е ок да казваш "Ох милата аз сега това не мога да го ям", не. Просто знай защо го правиш - ядеш плодове сутрин, защо? Не защото някъде е казано, че трябва, а защото е лека храна, чувстваш се добре, знаеш че подхранваш тялото си с нещо полезно и задвижваш метаболизма - същата работа би свършила и лъжица кисело мляко с ленено семе примерно - просто правиш избор. Ядеш разделно, ядеш смесено - пак изборът е твой - ти си господар на самия себе си и когато осъзнато знаеш защо и в името на какво го правиш чувството за неудовлетвореност се стопява Simple Smile

Савинка
Скрит текст:
И аз съм така от 7 годишна. Само дето моята майка направи чудеса, за да ми помогне, но не успя. Просто идва времето, в което правиш избор между живота и не-живота. И той е само началото, както ти знаеш  Hug После идва трудното, но аз вярвам, че ще се справиш  Hug

# 736
  • Мнения: 1 080
Мими, май  ФаФлите са тези, които е показала Фифи.  Kanjers се казват или нещо подобно. Оставих ги в колата и не мога да ги видя сега.

Тия вафли режимни ли са?

Аз днес също съм на свинско със зеле.
Закуска печена тиква.
Килограмите просто са както преди ВХ, явно организмът ми не ще да си го дава това кило и си го въртя.

Успех с водните дни! Аз за тях най-много се притеснявам.

# 737
  • Мнения: 4 711
Добро утро,
Оу, няма нова тема... Още малко и ще спрем да клюкаме  hahaha.
Забравих да си кажа резултата от вчера, -900гр. след банана дей или 51,400. Но пак много дойде.

МИМИ  Hug - ти какво реши ?
СТАСИ  Hug и ти си с мен, нали  newsm78 Да си стискаме палци
Курдов, започнах с две чаши вода и чай деня. С теб съм, неотлъчно  Hug

Ади, Валери, Магнолия, Мимс, благодаря за подкрепата  Hug

Духче, аз още не мога да реша проблема със страстта ми към пакетираните сладки работи  newsm78. Ограничени са, но още го има

Мими, къде сииииии  newsm78 Hug

Последна редакция: пт, 16 яну 2015, 09:34 от Stasi_

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро! Прекрасна сутрин за мен днес. - 1,3 кг след плодовия.  Shocked Мноооого съм доволна. И ново най-ниско тегло, което не съм виждала от 7 год.  Laughing Е, днес сигурно ще върна част от него ама нищо.
Мона, не прави повече от 90 дни. Първо организмът свиква и диетата спира да действа. След 90 дни почивка по правилата правиш следваща врътка от 90 дни и така колкото пъти имаш нужда. Знам че искаш да стане бързо, но се примири с мисълта, че няма да е бързо. Но пък ще е трайно, което е по-важно.
Мими, Стаси и Курдов  - успех с водния!  Hug

# 739
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Изчистих си плюса от белтъците, даже и малко надолу показва кантара. Но снощи вечерях навреме, а и бях прегладняла след грозният обяд. Направих Картофи по добруджански и си облизахме пръстите, препоръчвам за ден варива. Ако искате рецепта ще дам линк към нея.
Днес въглехидрати, З: ябълка, О: кифла с мармалад и В: хляб от лимец с лютеница. Не мога да вечерям сладко,след това хем съм гладна хем ми става гадно.  Blush
 
Скрит текст:
Аз също съм с наднормено тегло от малка, не се ли ограничавам ще добия предишните си размери. Като ученичка в гимназията бях около 80+, но майка ми не ме оставяше на мира. Водила ме е на лекар, викаше у нас приятелки, които са отслабнали, купуваше ми чайове и криеше ядене... Mr. Green В началото и се сърдех, но сега съм и благодарна, че така ме е "тормозела". Благодарение на нея и една оризова диета, ограничих храната. Първата година като студентка бях 55кг, които задържах близо 9 години, но тогава забременях и за мен най-важно беше да имам здраво бебе и не съм се ограничавала и така...Съжалявам,че стана дълго..Но който иска може да отслабне с този режим и най-важното да задържи свалените кг

# 740

Общи условия

Активация на акаунт