MANGO online магазин - 5

  • 55 523
  • 774
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 779
Моята поръчка е вече в София.
Дали може да дойде утре? Датата ми е понеделник, но дали може да я доставят утре?  Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 3 727
Desuri,сигурна ли си,че маха доставката на последната стъпка,че искам една пола за 5лв. да пусна и не смея?
още в 6 сутринта писах че начислява доставка,

Видях,но тя след теб е пуснала поръчка без доставка,затова се обръщам към нея.   Hug

# 347
  • Мнения: 14
По погрешка пуснах поръчка ,какво мога да направя за да я откажа,Или като дойде тук да я върна,Дайте ми съвет Praynig

# 348
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
С наложен платеж ли е?

# 349
# 350
  • Мнения: 152
Очаквам с нетърпение и това яке: http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/clothing/jackets/paisley- … ;ts=1421906452204 - Дано не се окаже разочароващо...
И аз го очаквам тия дни, синия принт. Гледам изчерпал се е вече, а и от червения има само С-ка.
Като се има предвид цената - колко да се разочароваме, няма да е фатално  Simple Smile

Днес получих и якетата в червен и син цвят, много съм доволна на живо са по хубави и за тази цената са повече от перфектни Simple Smile

# 351
  • Мнения: 14
По погрешка пуснах поръчка ,какво мога да направя за да я откажа,Или като дойде тук да я върна,Дайте ми съвет Praynig

Никой ли не е запознат ? Praynig

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
По погрешка пуснах поръчка ,какво мога да направя за да я откажа,Или като дойде тук да я върна,Дайте ми съвет Praynig

Никой ли не е запознат ? Praynig

Щом е с наложен платеж, можеш просто да откажеш да я приемеш от куриера. Така връщането ще ти е безплатно ...
Нямаш ли опция да я канселираш през профила си?

# 353
  • Мнения: 14
По погрешка пуснах поръчка ,какво мога да направя за да я откажа,Или като дойде тук да я върна,Дайте ми съвет Praynig

Никой ли не е запознат ? Praynig

Щом е с наложен платеж, можеш просто да откажеш да я приемеш от куриера. Така връщането ще ти е безплатно ...

Нямаш ли опция да я канселираш през профила си?

Търсих ,но не виждам в профила си начин да я откажа ! А ако откажа да я получа от куриера дали няма да ми отказват  поръчките  ?  Cry

# 354
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
По погрешка пуснах поръчка ,какво мога да направя за да я откажа,Или като дойде тук да я върна,Дайте ми съвет Praynig

Никой ли не е запознат ? Praynig

Пиши им да ти я откажат.

Дано имаш късмет, на мен ми я пратиха, нищо ,че ми казаха,че я отказват.

# 355
  • София
  • Мнения: 301
Desuri,сигурна ли си,че маха доставката на последната стъпка,че искам една пола за 5лв. да пусна и не смея?
още в 6 сутринта писах че начислява доставка,

Видях,но тя след теб е пуснала поръчка без доставка,затова се обръщам към нея.   Hug

Начислява доставка в момента  Peace

# 356
  • Мнения: 152
Изпращам реални снимки на якетата и сутиена, които получих днес. По принцип нося размер "М", но от червеното нямаше и получих "С" размер и се радвам, че ми става, ръкавите не са ми къси, единствено като го закопчая не стои толкова свободно като синия модел, но разкопчано стои много добре. Сутиена е без подплънки и ми заспа много добре, изключително удобен, очаквам още три броя от друг модел, дано да не са ми големи защото се обърках малко с размерите и поръчах 100Б, а този който пристигна днес е 90Б и ми е добре Sad Simple Smile









Ако някой иска подробни мерки съм готова да съдействам Simple Smile

# 357
  • Мнения: 198
Последно - начислява доставка, нали?

# 358
  • Мнения: 2 562
Последно - начислява доставка, нали?
Вчера пуснах поръчка на обяд и ми начисли доставка.С наложен платеж.Но нали тук споделиха че пак няма доставка.И аз да питам Desuri(тя е пуснала след мен поръчката),наистина ли пак са махнали доставката?

# 359
  • Мнения: 899
Момичета, уж сте редовни в темата тези, които я дъвчете пустата доставка....Не схванахте ли, че при някои начислява, в повечето случаи - не. Тъй като явно си е системен недостатък, невинаги се получава. Защо - нямам идея, не съм чак толкова на "ти" с компютърните системи.
Гаранция - Франция, дет` се вика  Simple Smile. Тук просто споделяме на кого е начислена и на кого - не.

Общи условия

Активация на акаунт