Ясновидци/врачки - тема 27

  • 193 118
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 360
Чудя ти се защо е трябвало да споменаваш дати на Валентин Начков?!? Защо не си казала само своята и други няма!
Дай координати на свестни според теб гледачки, които леят восък.
Не те укорявам за нищо, а напротив споделеното беше интересно.
 Hug

# 766
  • Мнения: 3 181
Той искаше да му кажа датите на всички, за които ще питам,  настояваше.
Аз споделих, че искам първо и само моето име и дата, да изкоментираме нещата, и в последствие, ако се наложи на други хора. Не, да съм кажела всички, за които ще питам, да си ги сметнел и не се разсейвал в последствие. За това и казах моята, на партньора ми и на голямото дете, тук се издадох, защото инстинктивно казах баткото, т.е. той разбра, че има и друго дете, явно по-малко.
Някой го описа като високомерен, да, точно, може би и нервен, капризен......още от начало ме издразни и трябваше да си тръгна, но си казвам, толкова гимнастики направих, за да дойда, хайде да видим за какво иде реч, а тук нали само го хвалеха.......
Или са писали с хвалбите за друг човек, или пишещите са били много притеснени и не са обърнали внимание на особеното му поведение, или въпросния ясновидец се е променил след рекламата.

# 767
  • Мнения: 7
Здравейте. Може ли накой да ми изпрати на лични координати на жената от Борово с двете чаши. Наистина ми е спешно. Благодаря.

# 768
  • София
  • Мнения: 940
Заповядайте в новата тема:



Ако нещо съм пропуснала моля пишете на ЛС  Hug

Общи условия

Активация на акаунт