Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Гюнайдъъъъън, дън, дън Hug Hug Hug в поредната ни къщурка и тенкс newsm51 newsm51 за нея.
Ивче не знам дали е любимото му яке, с което не се разделя Чачун но на няколко места срещнах надпис придружаващ снимката му, че е стара.

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде  Heart Eyes Hug
Стара е снимката  Peace
Систър Mr. Green

# 32
  • Мнения: 15 884
А, я колко сте се разщъкали Party
Миши Hug Heart Eyes Зизулино Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes
Релаксита Hug Heart Eyes престарала си се, два пъти си ни рекла мераба Laughing
Ирко Hug Heart Eyes що ми разнасяш ашкъма насам натам ма Whistling Laughing

# 33
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
А, я колко сте се разщъкали Party
Миши Hug Heart Eyes Зизулино Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes
Релаксита Hug Heart Eyes престарала си се, два пъти си ни рекла мераба Laughing
Ирко Hug Heart Eyes що ми разнасяш ашкъма насам натам ма Whistling Laughing
От се бъзикам със систъра  hahaha hahaha hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 1 426
Ха долар ден Mr. Green Heart Eyes Hug
Благодаря за новата тема newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Профи, Hug,Зиз, Hug,Мимчо, Hug,Миши, Hug,Гале, Hug,Релаксче, HugИрче, Hug,Наде, Hug
Профи, Hugто кво е баш сега,че миналата седмица имаше пълнолуние,нали по пълнолуние може 24 ччаса и половина да пречистваш newsm78?
Ирче, Hugс какво се наяде толкова рано Heart Eyes?Кажи на какъв режим си,че ми е любопитно Hug?
Аз си направих чудна постна гъбена супичка,мммм

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бахти изгладнелия диспансер Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ние с Нарциса се наплюскахме и сме си вери хепи Party Party Party Party Party

Лино Hug Лелче Hug Щерки 1-2 Hug Hug

# 36
  • Мнения: 11 820
Мам,ние се наплюскахме ,ама то стана време и за обяд  Joy  за всички ,че не ми се изброява да не стане пак двойна доза  Mr. Green  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 21 201
Ирчеджъм, Hug Мимче, Hug Линче, Hug Зизче леля, HugМиленке. Hug
Гледам спряхте с КС по Лейдито.
В снощния епизод Емко я видя и разбра, започват готините Party епизоди.

# 38
# 39
  • Мнения: 15 884
Ирчеджъм, Hug Мимче, Hug Линче, Hug Зизче леля, HugМиленке. Hug
Гледам спряхте с КС по Лейдито.
В снощния епизод Емко я видя и разбра, започват готините Party епизоди.
И на мен са ми любимите Party

Ирко, нема систър, нема мистър Naughty Она е с пет ашкъма Crossing Arms Тоя си е мой Naughty Mr. Green

Лин4е Hug Hug Hug

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Лин  Heart Eyes Hug
Тя е изготвена специално за трениращи и е за изчистване на мазнините и оформяне на релефа, а сутринта ядох една трета кисело мляко с корнфлейкс около две шепи и две лъжици мед с тахан, което съм смесила заедно . След малко ще ям пилешки пържоли, с салата от спанак ама понеже аз не го ям та ще е зеле с моркови . В четири часа имам две филии пълнозърнест хляб с извара и пет маслини, довечера пак салатка и това е . Ако решиш да я правиш ще ти дам и  другите дни .

# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аууу тия епизоди и аз смятам ги гледам  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 27 897
 Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug снимката    не е нова   и Ча май не е окстрен  ooooh! 

# 43
  • София
  • Мнения: 1 426
Лин  Heart Eyes Hug
Тя е изготвена специално за трениращи и е за изчистване на мазнините и оформяне на релефа, а сутринта ядох една трета кисело мляко с корнфлейкс около две шепи и две лъжици мед с тахан, което съм смесила заедно . След малко ще ям пилешки пържоли, с салата от спанак ама понеже аз не го ям та ще е зеле с моркови . В четири часа имам две филии пълнозърнест хляб с извара и пет маслини, довечера пак салатка и това е . Ако решиш да я правиш ще ти дам и  другите дни .
Скрит текст:
Аха,тя моята е подобна,само че сутрин закусвам с половин кофичка кисело мляко 2% с 1 с.л.овесени ядки+ банан(това след тренировка),ядеше ми се готвено затова си направих зеленчукова супа без мазнина,довечера съм на 2 яйца без мазнина и зелена салата.Обаче ми е интересно,ако можеш ми я прати на лични,че ако има разнообразие освен пилешките пържоли,яйцата и рибата да крадна идеи Hug
Феми, Hug

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох бееееееееее... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Ше умрем с ваште диети... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ся влизам...нема никой...викам си диспансера починА от глад...немат сили да пишат.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт