Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Лин, у фейса ще ти я пратя на лични , че ми е в тела и ми е по-удобно там, а има и свинско, и агнешко ако ядеш, аз понеже не ям и си карам на пилешко, при мен няма значение кога тренираш .
Ще започва излъчване на АФК и в Украйна  Mr. Green

# 46
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Лин  Heart Eyes Hug
Тя е изготвена специално за трениращи и е за изчистване на мазнините и оформяне на релефа, а сутринта ядох една трета кисело мляко с корнфлейкс около две шепи и две лъжици мед с тахан, което съм смесила заедно . След малко ще ям пилешки пържоли, с салата от спанак ама понеже аз не го ям та ще е зеле с моркови . В четири часа имам две филии пълнозърнест хляб с извара и пет маслини, довечера пак салатка и това е . Ако решиш да я правиш ще ти дам и  другите дни .
Скрит текст:
Аха,тя моята е подобна,само че сутрин закусвам с половин кофичка кисело мляко 2% с 1 с.л.овесени ядки+ банан(това след тренировка),ядеше ми се готвено затова си направих зеленчукова супа без мазнина,довечера съм на 2 яйца без мазнина и зелена салата.Обаче ми е интересно,ако можеш ми я прати на лични,че ако има разнообразие освен пилешките пържоли,яйцата и рибата да крадна идеи Hug
Феми, Hug

Малеееее колко сте сериозни, браво!!!!!!!

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Ще започва излъчване на АФК и в Украйна  Mr. Green
Голем праз Mr. Green

# 48
  • Мнения: 27 660
      от двора  пишат че СС  е умопомрачителна     Sick  

# 49
  • Мнения: 11 820
Мале аз  преди ква мършева бях  щях се счупя  Mr. Green пък сега съм си съм си добре и хич не мисля дали ям много или не  Mr. Green

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Бе праз си е, за филм преди сума време направен, не мож се мери с ПО-то, но все пак е нещо  hahaha hahaha hahaha
А дневниците, е потвърдено официално за седми сезон, даже е и закупен там къде го излъчва дадения канал .

# 51
  • Мнения: 18 785
Хелоууу  Hug  Hug  Hug

Ехааа днес съм хепи...потроших пара и никой не може да ми развали настроението  Joy Joy

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Мале аз  преди ква мършева бях  щях се счупя  Mr. Green пък сега съм си съм си добре и хич не мисля дали ям много или не  Mr. Green
Ти, си качила баят и вземи со спри с яденето, щото няма усетиш как ще се чудиш да ги сваляш после  Naughty
Ми упомрачителна е, аз съм съгласна с тах, като я видя и ми помрачава естетиката и апетита  hahaha hahaha hahaha

# 53
  • Мнения: 27 660
 Ирче  Hug Heart Eyes      знаят в Украйна  кой сериал да купат  нема се прецкват с бозътъ  ма  бтв ша се прецакат  ако са го купили  hahaha

# 54
# 55
  • Мнения: 11 820
Мале аз  преди ква мършева бях  щях се счупя  Mr. Green пък сега съм си съм си добре и хич не мисля дали ям много или не  Mr. Green
Ти, си качила баят и вземи со спри с яденето, щото няма усетиш как ще се чудиш да ги сваляш после  Naughty
Ми упомрачителна е, аз съм съгласна с тах, като я видя и ми помрачава естетиката и апетита  hahaha hahaha hahaha
няа споко не ям мн  Naughty спрях ляба  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 18 785
Мале аз  преди ква мършева бях  щях се счупя  Mr. Green пък сега съм си съм си добре и хич не мисля дали ям много или не  Mr. Green
Ти, си качила баят и вземи со спри с яденето, щото няма усетиш как ще се чудиш да ги сваляш после  Naughty
Ми упомрачителна е, аз съм съгласна с тах, като я видя и ми помрачава естетиката и апетита  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 18 785
Малеее тая Хазал от Парченцата ми иде да вляза в таблета и да я спукам от бой  #2gunfire
Нема такава гад  Sick разбра че тоя й е баща й хукна с усмувка при него... Бахти неблагодарницата  ooooh! цял живот майка й се мъчи за да е добре тя и сега сигурнп ще я зареже като види богатото си семейство  ooooh!

# 58
  • Мнения: 16 938

Заповядайте на кафето. Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 11 820
Кви са тия парченца  дет все ги гледате  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт