Романтика, червено вино и камина = на 2 чертички тази зима :) Бъдещи мами над 35

  • 24 667
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 501
Райнбоус, много се радвам за резултата ти!
Танче, и такава жлеза ли имаме?  ooooh!
Танзу, добре съм. Ходя на работа и се чувствам прекрасно. Смъкнах кръвното, главоболието спря и сега ми е едно леко. Понякога забравям, че съм бременна - нито нещо ме боли, нито опъва... Само се моля всичко с беб да е добре.
Скоро не съм сънувала.  Joy

# 46
  • Мнения: 1 423
Ели, виртуоз си   bouquet.

И нека в тази тема започне двечертичковалеж и бебевалеж СЕГА Simple Smile.

Ох, като ви слушам за тези непознати жлези, странично изразявам мнение, че някои АГ-та обичат да стресират.Как нещо, което може да се повлияе от лекарство, вече е  предвидено за хирургическа намеса  Confused.

Жане, не се уливай с лютото, все пак.

Рансън, стискам палци за лекарството.

# 47
  • Мнения: 8 529
Ели  Hug благодаря за темичката!
Магнетче, баш при Шестака сме
Седим сега с двамата братя на теферич и пием винце Wink
Танче, бива ли такива работи?

# 48
  • Мнения: 3 406
Танче, истината е, че и каквото и лечение да проведеш има голям риск от ново възпаление. Може с антибиотик да отмине, после скоро да се възпали пак. Но това е възможно и при хирургичното лечение. Така и така си почнала АБ, виж как ще ти действа и нататък преценяй. Много е неприятно това. Между другото, хисарската вода много добре влияе на такива абсцеси. Що не направите един уикенд, в хотелче с вана с минерална вода? Дори и само три-четири вани да направиш по 30-40 минути, или колкото издържиш, ползата може да е голяма.
Да добавя, че има и разни мехлеми, които могат да облекчат - например мас с невен е най-безобидния. И по аптеките има разни, ама аз препоръчвам маста с невена.

Последна редакция: ср, 14 яну 2015, 16:12 от tanzu

# 49
  • Мнения: 1 130
Брей, ама пишете като за световно! Simple Smile
Ели, мерси за новата тема! Хайде този зъбобол да те оставя вече, време си е, АБ трябва да удари вече.
Рейнбоус, много се радвам за отрицателните резултати, очаквах аз такъв развой на събитията по някаква причина. Simple Smile
Ей, Дарина, да ти завиди човек... Винце, мекички, механички... Много се радвам, че си изкарвате добре!

В Мелник съм ходила веднъж само и сега да ви кажа за срамотиите, не си спомянм дали беше с ММ или с едно гадже преди него, поради простата причина, че и двамата бяха мотористи, а това ми е единствения спомен, че бяхме с мотор... Леле, леле това на ММ не бива да му го казвам, че ще настане драма. Wink Очевидно ми е дошло време за още едно посещение, кога обаче е друг въпрос! Simple Smile

Аз съм изключително доволна, че този ден приключи... Дано утре ни очаква един по-спокоен, че иначе ще се гръмна.
Треировката по тенис мина добре, ама да ви кажа от 4-те, които бяхме днес, аз съм най-зле... Голям смях ви казвам! Ама може и да се получат нещата, ако не, поне ще е забавно! Simple Smile

Хубава вечер на всички! Simple Smile
Даре, на теб наздраве! Wink

# 50
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Перу, защо отсега правиш сметки за секцио? Може пък да минеш през чудото на естественото раждане, кой знае!

# 51
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Иги на теб утре ти е термина  Heart Eyes дано мине леко !

Цял ден я мисля Мимчето, дано са добре с бебка  Hug !

# 52
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
А-а-а-а, момент, момент! Това, че утре ми е терминът, не значи, че ще раждам утре.

Засега си мътя ... ще преносваме.

# 53
  • Мнения: 3 406
Що се дърпаш бе Иги, утре 15 януари, хубава дата  Mr. Green
Допълвам се. То ни е лесно на нас, нали няма ние да раждаме  newsm78

# 54
  • Мнения: 8 529
Ината, за повече от една нощувка няма какво да правите тук. Като се приберем, ще гледам да пусна разказ в картинки къде сме били и какви сме ги вършили.

# 55
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Що се дърпаш бе Иги, утре 15 януари, хубава дата  Mr. Green
Допълвам се. То ни е лесно на нас, нали няма ние да раждаме  newsm78

Напротив Танзу, не се дърпам, много искам да излиза час по-скоро. Но Момчил го преносих 12 дни без никаква родова дейност. И всеки днес ме слагаха на система, и всеки ден, а днес ще ме срежат, а утре... Направо беше кошмарна игра на нерви.
Затова сега предпочитам да се настройвам, че ще родя към края на месеца, за да не се побъркам напълно. Да не говорим, че искам Козирогче, а не Водолей, ама ... каквото излезе накрая.

# 56
  • Мнения: 3 535
Бм Даре, той разказа ясен- хапка пийка веселба  Laughing
Иги- правилно искаш- козирозите сме мнОО Убави Ора! Ама и водолеита са си ок:) Пускай го бебето , и печелиш надпреварата  Joy

# 57
  • Мнения: 3 406
Иги, ще стискам палци тогава за едно здраво, весело и усмихнато козирогче  Hug пък ако излезе водолейче, пак да е весело и усмихнато и здраво бебече! И леко да е раждането и ти да си добре!

# 58
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Иги, кой ще ме остави да рискувам след инвитро, на тези години, след толкоз време чакане и надежди ... пък и избрах Русе, ама трябва да стоя в стартова позиция денонощно, защото ме чакат едни 70км

# 59
  • Мнения: 2 472
Иги, и на мен термина ми беше със сина ми на 15 януари, но се роди в първия ден на водолея, на 21 януари. И мъжа ми казва, че бил преносен козирог!
Каквото и да е, когато и да е на трите ви януарки пожелавам да е леко раждането, бързо и успешно!

Разкошна нова тема! Благодарности!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт