"Майчин дом"-Варна тема 7

  • 83 513
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 781
И аз чакам бебчо вече всеки един ден да реши да излиза Simple Smile може да се засечем в МД... надявам се никога да не ми се налага да ходя до АГ !!!
Аз не съм си избрала лекар в МД, ще разчитам на дежурния екип, защото така или иначе не познавам никой от лекарите там. Дано всичко е наред!
Сигурна съм, че който и лекар да е на смяна, ще останеш доволна и всичко ще мине без проблем   Peace
Успех и на двете ви и леко раждане  Hug

# 736
  • Мнения: 328
Георгиев ме изражда. Всичко беше ОК Simple Smile

# 737
  • Мнения: 24
Благодаря ви! Вече нямам търпение всичко да минава. Аз съм с планово секцио при д-р Максим Яков. Много ме е страх,гледам да не мисля,че мога да се побъркам Simple Smile

# 738
  • Мнения: 24
Искам и още нещо да попитам майките,раждали секцио със спинална упойка- Преди поставянето на самата  спинална упойка слагат ли месна на самия гръбнак или направо спиналната?

# 739
  • Мнения: 2 603
Да, аз бях при анестезиолог д-р Добрева и ми сложиха.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да, слагат местна упойка. Единственото, което се усеща е боцването на иглата за поставяне на местната упойка.

# 741
  • Мнения: 3 222
Излизах навън и бяхме в кафето на всяко свиждане.

# 742
  • Мнения: 8
И аз чакам бебчо вече всеки един ден да реши да излиза Simple Smile може да се засечем в МД... надявам се никога да не ми се налага да ходя до АГ !!!
Аз не съм си избрала лекар в МД, ще разчитам на дежурния екип, защото така или иначе не познавам никой от лекарите там. Дано всичко е наред!
Естествено, че всичко ще е наред. Мен много ме е страх, но съм решила да се стегна като дойде момента... За лекар -ще се доверя на д-р Георгиев, страшно много ми харесва като човек и като отношение

# 743

Общи условия

Активация на акаунт