"Системата минус 60"-тема №47

  • 52 783
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 12
ОК, момичета, може и аз да бъркам (лошо за мен).
В този случай се извинявам за причиненото неудобство!!!

За последно да си изясня: оризът спада към варивата, а не към зеленчуците, така ли?

Хубав ден!

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 644
Моят отчет от вчера пак е трагедия...  Cry
З: 4 Палачинки с боровинково сладко към 11 ч.
О: нямаше
В: Кафяв ориз със спанак към 19ч

Ужасен е този кафяв ориз, ако не се лъжа може и бланширан, или поне такъв си купих. Кажете ми, моля, дали може, за да знам да го отварям ли или да търся друг.

Днес:
З: 4 Палачинки с мед към 10 ч.
О: сърмички с кисело зеле и кайма /поради незнание, не сложих ориз/
В: Ще доям гадния спанак с ориз надявам се преди 18ч. този път

# 257
  • Мнения: 99
Здравейте момичета.Ако някой иска да научи нещо повече за храненето  нека си свали от Zamunda филма -Глад за промяна.
Благодаря  bouquet: Аз също горещо препоръчвам да гледате.
Това, което чух е шокиращо и същевременно много поучително. Хареса ми нещо- когато лишаваме тялото си от дадена хранителна група така го принуждавате да сваля, но то от своя страна ще ни принуди да напълнеем. Ето защо е важно да няма лишения и всичко да е добре балансирано.  Peace
Важно е да се промени мисленето от "Искам, но не може" да стане "Може, но не го искам". Защото когато има забрана с не може мозъкът веднага реагира и тази забрана започва да ти вика:"Наруши ме".

Последна редакция: нд, 01 фев 2015, 15:58 от janeta*

# 258
  • Мнения: 195
- 1 кг.Свалих плюса от 0,500 гр . и 0,500 минус  newsm44
Филмът е страхотен.Гледах го преди време и от там реших да започна с промяната във визията си и хранителните си навици.

# 259
  • Мнения: 439
Момичета, днес кантарчето ми не е помръднало от петък сутрин, но това е хубаво, много по-хубаво от плюсче  Grinning
Вчерашното ми меню:
З. - филийка хляб + кисело зеле с ориз  Grinning
О. - два средни варени картофа + зелева салата + чаша таратор
В. - филе от африкански сом на грил тиган

ще продължавам да се стягам, мисля, че и вечерята вече не ми тежи толкова, от довечера започвам и фитнес  Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте!
Отчетът от изминалата седмица е минус два килограма и това много ме радва! Била съм наистина системна, с изключение на вчера вечерта. И все пак нещата се случват в положителна насока! Simple Smile
Менюто за днес:
З - 4 сухара със сирене крема, 1 сладък геврек
О - доматена крем-супа
В - мандарини

Успех на всички и хубава седмица! Simple Smile)

# 261
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Аз днес съм разочарована. За една седмица 0.00 - била съм системна и ми е тъпо. Но, ще продължа напред. Може да е задържане заради овулацията  newsm78
Както и да е /искам да мрънкам още,ама няма да си разваляме настроението де/
з.кекс и прясно мляко
о.пилешко филе на скара и салата зеле с моркови
в.мандарини с парче сирене
Питах кога се появиха при вас реални резултати...

# 262
  • Мнения: 5 138
PAPURCHE MEHURCHE споко всичко ще се нареди все някога
и аз нямам минус, да не говорим че миналата седмица имах един огромен плюс, който чистих цяла седмица, а го тупнах за една вечер  Mr. Green
Ще отслабнем някога  Joy

# 263
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Мдам, Г-жа Нервакова, ще отслабнем.
Коремът ми се прибра. Обаче тренирам почти всеки ден. Мажа с кафето, само мумийото не винаги успявам да наплескам...Но наистина е трудна такава програма - тренировка около 45 минути, душ, скраб,масаж... Отиде час-час и половина. В момента ми е лежерно в работата, но ми предстои нов проект в чужбина.Не знам какво ще излезе от всичките усилия.
И все пак - чувствам се по-добре. Даже снощи си позволих да развея телеса пред ММ в секси бельо  Embarassed
Бяхме доволни и двамата  Rolling Eyes
Опитвам се да не се психирам с това "на всяка цена искам да отслабна", но ... Хубаво би било всеки диетуващ/гладуващ/системстващ или както се самонарича, да си има личен съветник - нещо като психолог, който да му помага в процеса...ама и аз какви ги говоря  newsm78

# 264
  • Мнения: 2 576
Днес сутринта се претеглих и съм на същите килограми като миналата седмица.
Аз лично за себе си съм доволна,понеже най накрая видях цифри които не бях виждала от година  Simple Smile ,а и така съм сигурна,че не е просто вода,а реални изгубени килограми  smile3521

Днес:

З - 2 парченца кашкавал и 1 парченце пуешко пушено филе (без глутен),чаша сок от нар
О - леща и печени чушки
В - печени чушки с кис. мляко,сирене и чесън

# 265
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Днес кантара показа, че съм - 1 килограм, но тъй като бях качила 2 сега отново съм 71, доволна съм. Три дни бях почти напълно системна:
Петък -:
З. две принцеси с кайма. кафе със захар.
О. Купа и 1/2 супа от червена леща;
В. Зелева салата със сирене и кисело мляко;
Събота:
З.2 препечени филийки със сирене, парче козунак + кафе със захар, в десет часа мляко с канела, мед и нес кафе.
О. Нещо като постна мусака от ориз, грах,зелен фасул, залети с яйце и кисело мляко.
В. Печена скумрия на фурна, 1/2 чаша ч.вино.
Неделя:
З. две филийки със сирене и авокадо,, кафе със захар;
О. зрял боб с кисело зеле;
В. чаша мляко с канела нес кафе и мед, половин ябълка;

Желанието ми е да отслабвам с 2 килограма на месец, мисля че е напълно възможно. Това, че пиша в темата ми помага да бъда по системна, а и да видя грешки, които преди съм пропускала!
Приятна вечер на всики.

# 266
  • Мнения: 99
И аз отчитам минус -1.2кг. за седмицата. Общо -3.5кг. свалени за 15 дни Party
Много съм доволна. Системна съм. А в момента бързам да напиша, че съм и гладна Mr. Green

За днес:
З: кроасан и кафе със захар
О: 2 бр. кебапчета със салата от зеле и моркови
В: печено пилешко бутче

# 267
  • Мнения: 1 480
Включвам се при вас:
З: мюсли с кисело мляко и мляко с кафе
О: шопска салата+пържения яйца
В:салата айсберг със сирене+сок от ябълка

Ако имам грешка, много ще се радвам да ме корегирате.

# 268
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Включвам се при вас:
З: мюсли с кисело мляко и мляко с кафе
О: шопска салата+пържения яйца
В:салата айсберг със сирене+сок от ябълка

Ако имам грешка, много ще се радвам да ме корегирате.
Не може зеленчуци, млечни и плодове. Сок от ябълка си е плод. Може зеленчуци + млечни; плодове + млечни, а и ако обърнете внимание, маруля не се препоръчва да се яде много.

Ако обезсолявате саламуренето сирене, ще е по добре.

з. филия ръжен с мед и масло, кафе с мляко
о. от запеканката (доядох я най после)
в. печено на фурна сухо сивнско.  Sick

Ако не сте видели "-" споко, ще се появят. Моят голям "-" беше първите 5 дни, но то щото от всичкото преяждане и препиване по празниците доста ми се било насъбрало къде по тръбопровода, къде навсякъде другаде.  Mr. Green

# 269
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Отчет за вчера:
З. домашна баница, кафе със захар, 10.30 мляко с мед канела и нес кафе.
О.  1 купа фасул със зеле + остатък от постна мусака/ориз, картоф, грах,зелен боб/
В.салата зеле с морков и настъргано сирене.

Общи условия

Активация на акаунт