За изневярата

  • 106 566
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

# 1 171
  • Мнения: 6 122
Да, те особено са пример за жени без самочувствие и съгласни да са назад в приоритетите на мъжа. Laughing
Не ги знам колко са простили, но не са се развели.

Според мен техният случай не може да служи като пример. За мен "прошката" им беше по - скоро "политически ход". При тях нещата са други, политика и власт най - вече.

# 1 172
  • Мнения: 315
Не е черно бяло, някои могат да простят изневяра и да останат заедно, други не могат...
Няма рецепта.

# 1 173
  • Мнения: 3 794
Dzhasta_prasta, дано се е освестил твоичкия, иначе вън  Crossing Arms

И моя бивш така уж от "напрежение" и скука си говореше с негова колежка по телефона, смс-и , ала-бала....Е, разведохме се преди 3 месеца и то не заради тази с разговорите, които спря след месеци рев от моя страна, ами заради друга негова колежка  Wink

Мога да кажа, че след всичкия стрес и мъка, които преживях, сега съм много по-щастлива, а дъщеря ми расте спокойна!

# 1 174
  • Мнения: 15 960
Да, те особено са пример за жени без самочувствие и съгласни да са назад в приоритетите на мъжа. Laughing
Не ги знам колко са простили, но не са се развели.

Според мен техният случай не може да служи като пример. За мен "прошката" им беше по - скоро "политически ход". При тях нещата са други, политика и власт най - вече.

Ами те не са се развели заради политика и власт, други жени - защото няма къде да отидат и не могат сами да се издържат, трети - просто от любов, всяка си има обяснение защо не го е направила. Факт е, че жени от всякакви прослойки продължават да живеят с мъж, който им е изневерил и това не ги прави по-глупави или заблудени.

# 1 175
  • Мнения: 17
Dzhasta_prasta, дано се е освестил твоичкия, иначе вън  Crossing Arms

И моя бивш така уж от "напрежение" и скука си говореше с негова колежка по телефона, смс-и , ала-бала....Е, разведохме се преди 3 месеца и то не заради тази с разговорите, които спря след месеци рев от моя страна, ами заради друга негова колежка  Wink

Мога да кажа, че след всичкия стрес и мъка, които преживях, сега съм много по-щастлива, а дъщеря ми расте спокойна!

Именно, стресът е наистина огромен, много гняв и злоба се на събират Sad И аз се надявам да се е осъзнал....ноо това, което ме притеснява е, че си е такъв просто и да потърпи за сега, пак ще разбера нещо, било то и само за да си повдига самочувствието.... Ами ще поживеем, ще видим.... Wink Просто искам сега да изкарам от себе си мислите, "филмите" и гнева....за сега не ми се получава Sad

# 1 176
  • Мнения: 4 270
Факт е, че жени от всякакви прослойки продължават да живеят с мъж, който им е изневерил и това не ги прави по-глупави или заблудени.

Айде бе! Само ги прави по-смешни! Колко мил може да ми бъде един помияр, който се чуди къде да си го завре, от скука ли, от сбъркана същност ли, все тая, та да продължавам да живея с него? Трябва съвсем да не разбирам значението на думата "предателство". Лично мнение!

# 1 177
  • Мнения: 2 222
Със сигурност не ги прави по-щастливи. Едва ли има жена, било то и най-разкрепостената такава, на която искрено й е кеф да си живее с мъж, който има забежки.  Crazy

# 1 178
  • Мнения: 46 520
Факт е, че жени от всякакви прослойки продължават да живеят с мъж, който им е изневерил и това не ги прави по-глупави или заблудени.

Май не разбра поста ми. Не че са по-глупави и т.н., а мъжете им ги имат за такива. Никой не мами човек, когото уважава и цени.
Дали някой те обича - това вече всеки сам си преценява. Аз на думи много много не вярвам, по-скоро действията са факторът, който ми е определящ. Ако да те лъжат в очите и да чукат разни други е знак за любов и признак, че семейството му е важно - ок, така е  Peace

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 10:49 от Не се сърди, човече

# 1 179
  • София
  • Мнения: 933
Факт е, че жени от всякакви прослойки продължават да живеят с мъж, който им е изневерил и това не ги прави по-глупави или заблудени.

Айде бе! Само ги прави по-смешни! Колко мил може да ми бъде един помияр, който се чуди къде да си го завре, от скука ли, от сбъркана същност ли, все тая, та да продължавам да живея с него? Трябва съвсем да не разбирам значението на думата "предателство". Лично мнение!
Съгласна съм , въпреки ,че си се изразила доста остро . Познавам такива жени и честно казано ми се изгуби уважението ,като виждам как се излагат . Мъжете им не пропускат възможност и куче с пола  ще минат за спорта , а те търпят . Правят им по някое скандалче , той се извинява ,купи им една дрешка и до там . И по-напред съм писала за една такава двойка и не искам да се повтарям, но просто наистина е смешно.
И според мен изобщо не може да ми е мил човек ,който ме предава по -такъв начин .
Случвало ми се е мъж да ми изневери и ме е било гнус да го погледна направо ... 
Явно ,че някои хора претръпват им вече не им прави впечатление.

# 1 180
  • Мнения: 6 214
Човек претръпва на всичко, за съжаление. Въпрос на желание и упоритост е.

# 1 181
  • Мнения: 4 270
Факт е, че жени от всякакви прослойки продължават да живеят с мъж, който им е изневерил и това не ги прави по-глупави или заблудени.

Айде бе! Само ги прави по-смешни! Колко мил може да ми бъде един помияр, който се чуди къде да си го завре, от скука ли, от сбъркана същност ли, все тая, та да продължавам да живея с него? Трябва съвсем да не разбирам значението на думата "предателство". Лично мнение!
Съгласна съм , въпреки ,че си се изразила доста остро . Познавам такива жени и честно казано ми се изгуби уважението ,като виждам как се излагат . Мъжете им не пропускат възможност и куче с пола  ще минат за спорта , а те търпят . Правят им по някое скандалче , той се извинява ,купи им една дрешка и до там . И по-напред съм писала за една такава двойка и не искам да се повтарям, но просто наистина е смешно.
И според мен изобщо не може да ми е мил човек ,който ме предава по -такъв начин .
Случвало ми се е мъж да ми изневери и ме е било гнус да го погледна направо ... 
Явно ,че някои хора претръпват им вече не им прави впечатление.

Мога и още по-остра да бъда! Имам абсолютна нетърпимост към предателството и лъжата! Не са ми изневерявали или поне не съм разбрала, но мъж ме е предавал по друг начин. Същото е!

# 1 182
  • Мнения: 3 231
Имам абсолютна нетърпимост към предателството и лъжата! Не са ми изневерявали или поне не съм разбрала, но мъж ме е предавал по друг начин. Същото е!
Ми преживей го. Кво се плюнчиш по форумите.

# 1 183
  • Мнения: 2 650
И на мен като при  Herz , изневяра точно не ми се е случвала, но  толкова  грозно са ме мамели близки хора, че вече търпимостта ми към лъжата е критично под нулата. Всеки сам си избира верността . Ако счетеш  - мъжете,/ жените, хората/ "са такива" за аксиома, тогава избор нямаш. Аз пък си съм избрала да имам Sunglasses

 
Скрит текст:
На Нафелет винаги му личи, когато е в период на - "пак не ми пуснаха"  Laughing

# 1 184
  • Мнения: 571
Мъжете много по-трудно преживяват изневярата. Като децата, чуждото е общо, моето си мое.

Общи условия

Активация на акаунт