За изневярата

  • 106 547
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: X
А ти друго обяснение имаш ли?
Келешлък?      Thinking
"Виж го тоя путьо, на ръце ме носи, угажда ми за всичко, а не се усеща с какви голЕЕЕЕЕми рогца съм го закичила!Льольо!"
Масово е подобно поведение сред "днешната" младеж....
По модерному:галят си егото.     Mr. Green

# 1 606
  • Мнения: 7
Не съм сигурен, дали изневярата сама по себе си е основание за разтрогването на една връзка. Когато потърпевшата страна разбере, последствията могат да получат множество направления с коренно противоположна насоченост. Голямото унижение настъпва, когато изневеряващия започне да се хвали с постиженията си и ако това "споделяне" се случва в обществен форум, то мамения ще усети рогата си стократно по-тежки за носене. Ще се почувства като трофей прикован към стената на форума, чудейки се от кое го боли повече, дали от подигравките или от съчувствието...

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 11:09 от tristan88

# 1 607
  • Мнения: 690
А ти друго обяснение имаш ли?
Келешлък?      Thinking
"Виж го тоя путьо, на ръце ме носи, угажда ми за всичко, а не се усеща с какви голЕЕЕЕЕми рогца съм го закичила!Льольо!"
Масово е подобно поведение сред "днешната" младеж....
По модерному:галят си егото.     Mr. Green

Вярно е, а най-ироничното в цялата история е че всъщност бившата ми си галеше егото с мен... И то много яко.
Любов ли бе да я опишеш Joy

# 1 608
  • Мнения: X
А ти друго обяснение имаш ли?
Келешлък?      Thinking
"Виж го тоя путьо, на ръце ме носи, угажда ми за всичко, а не се усеща с какви голЕЕЕЕЕми рогца съм го закичила!Льольо!"
Масово е подобно поведение сред "днешната" младеж....
По модерному:галят си егото.     Mr. Green

Вярно е, а най-ироничното в цялата история е че всъщност бившата ми си галеше егото с мен...
Т.е., била си един вид "употребена и захвърлена"?
Странни неща ви карат да се чувствате горди.....    Thinking

# 1 609
  • Мнения: 7
Love!, госпожицата по всяка вероятност реши, че одобряваш постъпката й и се радваш на нейното изтънчено чувство за хумор!

# 1 610
  • Мнения: 690
Къде казах, че съм горда хаха искрено ме забавлява форума

Общи условия

Активация на акаунт