Искам да кажа ... (20)_19.01-25.01

  • 50 148
  • 1 142
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 4 500
Аз нещо ви изпуснах  Embarassed Тия дни много напрегнати. Изписаха баба в понеделник, уж ставаше права 2 дни, ама...нъцки вече не ще  Confused Спуквам се от работа, вчера нали работен ден, и днес вместо почивка правих млечна супа с крутони, един кекс, после и картофки с пилешки крилца ще правя, абе....лудница. Уморена съм  Tired Чакат ме още 5 дни препускане и смятам следващият уикенд да е пълен релакс  Peace
Жаки още ли е по екзотичните кътчета? Ако да - пожелавам й слънце, а на вас приятен ден   bouquet

# 1 051
  • Мнения: 4 785
Belinda, ако си някъде около стадион Славия, аз съм твоето другарче  Laughing Ефектът при теб ще е страхотен, ако успееш да направиш и зала, даже ако е 2 дена зала и 2 танци ще е супер накрая  Peace

Аз трябва да се оправя да излезем, ама така да ме мързи...  Embarassed

# 1 052
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Истински ревах на филма "Коса" и оттогава не се е появил друг филм, който да ми въздейства така. Освен това го и помня, което не може да се каже за повечето филми, които гледам. Например Хубава жена, Армагедон, Смело сърце и Пърл харбър съм ги забравила напълно, само помня заглавието и кой е пичът.
Списъкът на Шиндлер?

# 1 053
  • Мнения: 6 604
Добър ви ден!
Връщам се от парти с маски в Родопите.  Много съм уморена и ми се спи, но си изкарахме страхотно.  И ядох уникална торта с булгур и натрошена юфка. 
Болните дечица да оздравяват.
Аз нямам търпение да си нагушкам моето.

# 1 054
  • София
  • Мнения: 17 326
О, за реването на филми пишете - аз на всичко рева, няма хън-мън  Laughing Последно си изревах очите на Даунтън, покрай онова трагично раждане, ама изревах ги направо.
Иначе ол-тайм фаворита ми за реване е Мулен Руж, там и десет пъти да го гледам, и десетте рева.
На книги май не толкова, предполагам, че понеже няма музика  Laughing

# 1 055
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Засилих се вчера да правя чипса на Янтра, но ... Микровълновата няма обозначени вата, само някакви Хай, Медиум и прочие букви. Трябва да търся книжката.
На максимум я сложи, ако чипса не е хрупкав като погледнеш, врътни го за още минута Simple Smile

# 1 056
  • Мнения: 14 654
А аз обратното - на книги повече рева, защото се потапям в историята, а филмите са си филми и някак си усещането, че всичко е измислица, е по-силно. Не си спомням "Списъкът на Шиндлер" да ме е впечатлил, знам, че съм го гледала и че е с Лиъм Нийсън, но всичко останало ми се губи.
Напоследък дори не мога да изгледам един цял филм от начало до край, става ми скучно някъде към средата и неизменно заспивам.

# 1 057
  • София
  • Мнения: 17 326
Я кажете някое лековато забавно филмче, което да ми върви като фон докато готвя следобяд? Чака ме доста време в кухнята и се присетих, че може и така да се готви Simple Smile
Може и да е старо.

# 1 058
  • Мнения: 22 473
Аз сега гледам този сериал, страхотен е.
http://www.hbo.bg/series/%D0%9F%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0 … 0%B5%D0%BF_-77121

# 1 059
  • Мнения: X
Аз много трудно бих се навила да гледам сериал. Само по Boardwalk Empire се запалих и изгледах петте сезона за две седмици.

Я кажете някое лековато забавно филмче, което да ми върви като фон докато готвя следобяд? Чака ме доста време в кухнята и се присетих, че може и така да се готви Simple Smile
Може и да е старо.

Алф.  Mr. Green

# 1 060
  • София
  • Мнения: 18 679
Я кажете някое лековато забавно филмче, което да ми върви като фон докато готвя следобяд?

Последно се радвах на The hundred-foot journey. Няма нужда да казвам, че се разказва за ядене, нали Mr. Green

# 1 061
  • София
  • Мнения: 17 326
Хехе, Белинда, радвах му се и аз, много ясно  Laughing

Накрая от много чудене ще си пусна радиото, да не се разсейвам поне, че голяма блейка съм станала  ooooh!

# 1 062
  • Мнения: X
Я кажете някое лековато забавно филмче, което да ми върви като фон докато готвя следобяд? Чака ме доста време в кухнята и се присетих, че може и така да се готви Simple Smile
Може и да е старо.
Tais Toi / Млъкни (2003)  http://www.filmifen.com/2243-tais-toi-mlkni-2003.html
Любима комедия Grinning

# 1 063
  • Варна
  • Мнения: 1 795
На два филма съм ревала в тоя живот - Изкуствен интелект и Списъкът на Шиндлер.

А покрай вас се метнах пак да прочета Хвърчилата. Стигнах до там, където се споменава една песен, стана ми любопитно и я изрових в Тубата. Прослушах я не знам колко пъти и сега не ми излиза от главата. Почнах и да я припявам. Мъжът ми вика - к'во виеш? Афганистанска сватбена песен, отговарям. Бе, до там ли я докара? И ме гледа съжалително.

# 1 064
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Влизате ли в основните бг торент тракери!?!? Или арена са си сменяли паролите някъде последните две седмици newsm78 newsm78 newsm78 Ама и другите ги няма днес. Не съм влизала от две седмици  и днес - изненада.

Общи условия

Активация на акаунт