Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 349
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Русе
  • Мнения: 5 356
http://e-cvete.com/bg/695-dostavka-na-buket-ot-bonboni-sladka-celuvka.html
Аз съм поръчвала това през сайта - дойде много красив букет. Правят го в Русе - Флора Дизайн се казват. Според визитката тел. им е 0887/74 97 08 Галя/Цвета. Имат павилион на пл. Св Троица - номер 3 е павилиона.

# 616
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
http://e-cvete.com/bg/695-dostavka-na-buket-ot-bonboni-sladka-celuvka.html
Аз съм поръчвала това през сайта - дойде много красив букет. Правят го в Русе - Флора Дизайн се казват. Според визитката тел. им е 0887/74 97 08 Галя/Цвета. Имат павилион на пл. Св Троица - номер 3 е павилиона.
Солидна цена..... Crazy

# 617
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Цената зависи от шоколада, който слагат - има варианти. Предполагам, ако се поръчва директно в Русе цената ще е друга.

# 618
  • Мнения: 11 894
http://e-cvete.com/bg/695-dostavka-na-buket-ot-bonboni-sladka-celuvka.html
Аз съм поръчвала това през сайта - дойде много красив букет. Правят го в Русе - Флора Дизайн се казват. Според визитката тел. им е 0887/74 97 08 Галя/Цвета. Имат павилион на пл. Св Троица - номер 3 е павилиона.
Солидна цена..... Crazy


Заради бонбоните е , защото са луксозни то си пише че са Линдор Peace

# 619
  • Русе
  • Мнения: 1 525
Търся си сандали, но малък номер 34-35, има ли някъде в Русе, не детски модел, а за себе си, със средно високо токче, удобни за всеки ден. Всяка година го имам този проблем, последните 2 години не успях да си открия.

# 620
  • Мнения: 4 841
Защо не поръчаш от нета? Аз пък имам същия проблем, но с големия номер. Дифектни смйе, който да са прай  Crazy

# 621
  • Мнения: 11 894
И аз да питам - виждали ли сте някъде тази година да се продава Мрежа за врата против комари с магнитно закопчаване -

Сега на пощата ми е дошъл този спам, та може да ти е от полза  Wink http://www.mreja-komari.com/

# 622
  • Мнения: 327
Благодаря  newsm78
Точно това търся... но съм изпуснала всички изгодни оферти - по сайтовете за колективно пазаруване са го пускали за 12-14 лв през зимата - ама кой да гледа това тогава  Wink
В крайна сметка ще се прежаля, че настъплението на гадинките започна и не се трае

# 623
  • Русе
  • Мнения: 764
Търся си сандали, но малък номер 34-35, има ли някъде в Русе, не детски модел, а за себе си, със средно високо токче, удобни за всеки ден. Всяка година го имам този проблем, последните 2 години не успях да си открия.
С абсолютно същия проблем съм. Купувам си каквото намеря да ми става, без оглед на марка, често даже и повече пари давам като намеря нещо по-мярка.  Tired Вчера си взех сандали на платформа от Паоло Ботичели. Не са от най-качествените според мен и малко скъпи като за марката, но нямам много опции. Казаха ми, че на много от моделите има 35-ти номер, само трябва да улучиш по-умален модел  Peace
Онлайн аз не бих си купила, защото съм и с тесен крак. Повечето модели 35-ти номер са ми големи, та трябва задължително да пробвам.

# 624
  • Мнения: 372
На Мартини понякога номерацията започва от 35. Миналото лято пробвах едни 36 номер, но се оказаха умалени. Ако цената не те притеснява - може да надникнеш там.

# 625
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Благодаря  newsm78
Точно това търся... но съм изпуснала всички изгодни оферти - по сайтовете за колективно пазаруване са го пускали за 12-14 лв през зимата - ама кой да гледа това тогава  Wink
В крайна сметка ще се прежаля, че настъплението на гадинките започна и не се трае
Ама какви 14 лв.? Миналата година беше 10 лв. в ЛИДЛ, а в Джъмбо дали не беше и по-евтина newsm78

# 626
  • Мнения: 11 894
Има ли ги в Джъмбо? Тази седмица мисля да отскоча, ще погледна тогава.

# 627
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Има ли ги в Джъмбо? Тази седмица мисля да отскоча, ще погледна тогава.
И аз да питам - виждали ли сте някъде тази година да се продава Мрежа за врата против комари с магнитно закопчаване -
В Джъмбо имаше нещо подобно тази събота,но не обърнах внимание дали е същото..... Rolling Eyes
Peace

# 628
  • Мнения: 76
Търся си сандали, но малък номер 34-35, има ли някъде в Русе, не детски модел, а за себе си, със средно високо токче, удобни за всеки ден. Всяка година го имам този проблем, последните 2 години не успях да си открия.

По тези китайските магазини няма ли ? На центъра имаше един магазин за евтини обувки и всички бяха доста умалени, аз там не ходя че иначе ще трябва да си търся сигурно 43 номер  Laughing Иначе и на веригата STOP имат доста умалени модели и от време на време излизат 35-ти номер.

# 629
  • Русе
  • Мнения: 65
Търся си сандали, но малък номер 34-35, има ли някъде в Русе, не детски модел, а за себе си, със средно високо токче, удобни за всеки ден. Всяка година го имам този проблем, последните 2 години не успях да си открия.

На центъра в магазина Габриела някои модели са от 34 номер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт