Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 276
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Към Борисова по Н. Здравков е сладкарницата.

# 646
  • Русе
  • Мнения: 520
Малко преди да излезеш на спирка Чайка в ляво отдолу в една голяма сграда се намират и сладкарницата и магазинчето, мисля че има и заведение за бързо хранене Стъпка до тях. В ляво имам предвид от Борисова към Чайка.

Последна редакция: сб, 23 май 2015, 22:53 от парашутани

# 647
  • Русе
  • Мнения: 767
Благодаря много за упътването.  Hug

# 648
  • Мнения: 161
Здравейте.. Кажете миии нещо като минерални басейни,или закрит топъл басейн в Русе или околноста? А може и нещо със спа процедурки? За целодневно посещение и с добри цени...  newsm78

# 649
  • Мнения: 4 214
Здравейте!
Препоръчайте фирма или майстор, който да ми почисти основно вътрешните тела на климатиците (с разглобяване). Отдавна са с изтекла гаранция, а фирмата, която ни извършваше гаранционното обслужване е на принципа, че щом нещо работи не бива да се пипа. Да, ама вече започва да мирише гадно, а и ефективността предполагам е спаднала от натрупаните мизерии.
Препоръчаха ми един японски спрей за почистване, който се използва в режим охлаждане. И него сме ползвали, но като ефект ( без разглобяване) не съм особено доволна.

# 650
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте.. Кажете миии нещо като минерални басейни,или закрит топъл басейн в Русе или околноста? А може и нещо със спа процедурки? За целодневно посещение и с добри цени...  newsm78
Минерален басеин в околията ни?!
Няма такава екстра.... Simple Smile

Погледнете към Търново  Peace
Препоръчвам този за спа-глезотийки,има и вътрешен закрит топъл басеин,но с натурална вода.... Grinning
http://hotelite.v.bg/hotel-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D1%80 … %D0%BD%D0%B0-1473

# 651
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, някой да знае автомивка, която отваря преди 8.00 сутринта и/или да става бързо.
Гледах, че имало такава дето сама чисти - без персонал, като по филмите Simple Smile някаква информация? била на ОМВ, ама то ОМФ го няма вече там - до мола.

# 652
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Автомивка на самообслужване има и преди отбивката за ТВ Кулата, но от колко почват не знам. Една леля има дето раздава жетоните обаче.
До Крпет Макс отзад също е такава мисля.

# 653
  • Мнения: 410
Здравейте,

насочете ме към заведение в центъра на Русе, където разполагат със занималня / аниматор.
Има ли такова кафе/ресторант, където можеш да повериш детето да поиграе, докато хапваш/провеждаш среща?

# 654
  • Русе
  • Мнения: 5 355
дани-77 в Роял Сити Център е подходящо. Има много голям детски център, пускат музика и следят децата да не се конфронтират помежду си. За около час, час и половина става. Кафето е приятно.
За друго в центъра не се сещам.

# 655
  • Русе
  • Мнения: 2 153
момичета, търся магазин за дунапрен \освен този на Петър Караминчев\ и за платове с по голям избор и по-шантави принтове.

# 656
  • Русе
  • Мнения: 3 711
За принтовете и аз се интересувам, че все някакви старовремски  и цветенца Simple Smile. Тапицерът на Борисова има доста избор, май е на поръчка, може и той да достави дунапрена.

# 657
  • Русе
  • Мнения: 7 077
За принтовете и аз се интересувам, че все някакви старовремски  и цветенца Simple Smile.
Защо? Ние като обикаляхме предната седмица за диван(дето така и не си харесахме такъв), видях и дамаски с хубави принтове - с Париж, с цветя... Но по мебелните магазини. Мисля, че на Борисова, в магазин Изгрев гледах много хубави възглавнички на цветя на един лилав диван. В Макс дизайн също имаха хубави разчупени тапицерски платове. Значи все пак има.

# 658
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ами точно -все цветя, с чаршафите същата работ, основно цветя, ама като е харесвам. Simple Smile Simple Smile
С пПариж и аз видях някъде, но не искам, пак нещо с букви, надписи, но да не е Париж,  Ню Йорк и други такива. Абе зор ми е. Другата седмица пак ще обикалям. Не съм се сещала и мебелните фирми, може ли да се поръча от там само плат?

# 659
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Ами точно -все цветя, с чаршафите същата работ, основно цветя, ама като е харесвам. Simple Smile Simple Smile
С пПариж и аз видях някъде, но не искам, пак нещо с букви, надписи, но да не е Париж,  Ню Йорк и други такива. Абе зор ми е. Другата седмица пак ще обикалям. Не съм се сещала и мебелните фирми, може ли да се поръча от там само плат?
А, бе май не бяха само с Париж, но това ми се е запечатало Laughing
В Макс дизайн като попитах ми казаха, че може да ми доставят плат, но те ми правиха детските миналата година, кухнята сега и може и за това така да ми отговориха. Дет се вика съм им редовен клиент Wink  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт