Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 261
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 1 781
И аз бих искала да знам коя е фирмата.  Peace

# 706
  • Русе
  • Мнения: 1 523
На мене тази цена хич не ми се вижда висока. Вкъщи идваха да чистят с перяща прахосмукачка. Изпраха дивани, мокети, матраци, всъщност доста неща, но мисля, че взеха около 100 лв. Доволна останах, всичко светеше и миришеше хубаво, но все пак не са мили прозорци, баня, тоалетна. Отне им около 9-10 часа на двама човека.

# 707
  • Мнения: 60
Здравейте,

Издирвам телефона на "двама аниматори - мъж и жена, цена за 2 часа на детски рожден ден 80 лв"?
Това е оскъдната информация, препоръчаха ми ги, без допълнително инфо...
Също така приемам и други предложения за аниматор на детски рожден ден, става въпрос за 5 годишни.

Благодаря.

# 708
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Аз съм доволна от:

http://www.veseliacite.com/rozhdeni-dni

# 709
  • Мнения: 50
Здравейте,
трябва да правим ремонт на покрива - смяна на цигли, греди и сигурно и още нещо ще излезе.
Приемам всякакви предложения за майстори и фирми.

# 710
  • Русе
  • Мнения: 1 523
Къде в Русе се вади Европейска здравно-осигурителна карта? Това е картата, която дава възможност при спешни случаи да се посети доктор, когато си в някоя страна от ЕС. Ако искам да извадя на детето, то трябва ли да присъства?

# 711
# 712
  • Мнения: 100
Да ДСК,може и без присъствието на детето,преди два дни приятелка ходи да си вади и видях,че носи паспорта на детето,така,че за всеки случай го вземи Peace

# 713
  • Русе
  • Мнения: 2 153
не трябва детето за присъства. Лична карта и акт за раждане.

# 714
  • Мнения: 924
Здравейте, русенки! Simple Smile
Гост на града съм в момента и търся хубав салон за издухване/сешоар с качествена козметика. Бих била много благодарна на препоръка, за предпочитане в централната част на града.

Мерси предварително и весело изкарване на карнавала днес!   bouquet

# 715
  • Мнения: 657
Момичета, къде мога да намеря подлепващи материали от  плат?

# 716
  • Мнения: 11 875
Момичета, къде мога да намеря подлепващи материали от  плат?

Текстилно подлепващо ли имаш в предвид  newsm78. Ако е така - магазините за платове и също магазин Пчела.

# 717
  • Мнения: 657
Да, текстилно подлепващо.Къде се намира магазин Пчела?

# 718
  • Мнения: 427
Здравейте,  къде мога да намеря изкуствен лен?

# 719
  • Мнения: 657
Момичета, къде мога да намеря подлепващи материали от  плат?

Текстилно подлепващо ли имаш в предвид  newsm78. Ако е така - магазините за платове и също магазин Пчела.

Благодаря.Намерих го магазина къде се намира !

Общи условия

Активация на акаунт