Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 295
  • 728
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 657
Да не ходя тогава до там.Много ти благодаря за услугата  bouquet  bouquet

# 571
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте някой да знае къде се премести детския салон с кончетата или да ми препоръча някой подобен

# 572
  • Мнения: 4 214
Здравейте някой да знае къде се премести детския салон с кончетата или да ми препоръча някой подобен

Последно сме ходили преди 2-3 год. Намираше се на ул. "П. Д. Петков". От лявата страна, като застанеш с гръб към Пантеона и лице към центъра. Блока е в средата на улицата, има магазини отпред, а "Кончетата" са с вход от задната страна. Дано ме разбереш и дано все още да са там.

Погледнах на картата - ул. "П. Д. Петков" №6, бл. "П. Д. Петков". Както казах входа не е от към улицата, а от задваната страна на блока.

# 573
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Трябват ми няколко стръка сухи цветя или нещо подобно, което слагат за украса на букетите. Къде да намеря, през 3 цветарски магазина минах, не можело само това да ми продадат?

# 574
  • Мнения: 657
Тези магазини които са от типа всичко по 1лв нали продават изкуствени цветя, може да има и такива за аранжиране само.
Цветарския магазин по ул.Борисова до офисите на Приста ойл.

# 575
  • Русе
  • Мнения: 7 079
Здравейте някой да знае къде се премести детския салон с кончетата или да ми препоръча някой подобен

Последно сме ходили преди 2-3 год. Намираше се на ул. "П. Д. Петков". От лявата страна, като застанеш с гръб към Пантеона и лице към центъра. Блока е в средата на улицата, има магазини отпред, а "Кончетата" са с вход от задната страна. Дано ме разбереш и дано все още да са там.

Погледнах на картата - ул. "П. Д. Петков" №6, бл. "П. Д. Петков". Както казах входа не е от към улицата, а от задваната страна на блока.
Това не е ли на кръстовището на П.Д.Петков и Асен Златаров. Там, където е аптека Марешки, отзад newsm78

# 576
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Тези магазини които са от типа всичко по 1лв нали продават изкуствени цветя, може да има и такива за аранжиране само.
Цветарския магазин по ул.Борисова до офисите на Приста ойл.

В 3 магазина по 1 лв имаше само изкуствени, а точно този цветарски беше единия, в който ми отказаха.
В крайна сметка намерих доста неща в едно магазинче от гарата по Николаевска вляво комплекса на втория етаж. Много любезна дама ми извади и помогна с каквото може.

# 577
  • Русе
  • Мнения: 904
Дано още са там

# 578
  • Мнения: 372
Здравейте някой да знае къде се премести детския салон с кончетата или да ми препоръча някой подобен
Можете ли да ме просветите какъв е този салон  Embarassed

# 579
  • Русе
  • Мнения: 7 079
Здравейте някой да знае къде се премести детския салон с кончетата или да ми препоръча някой подобен
Можете ли да ме просветите какъв е този салон  Embarassed
Фризьорски Wink

# 580
  • Мнения: 4 214
Здравейте някой да знае къде се премести детския салон с кончетата или да ми препоръча някой подобен
Можете ли да ме просветите какъв е този салон  Embarassed
Фризьорски Wink

О, Бела!
Знам, че не си от Русе родом, за това ти е простено...
"Кончетата" са емблематичен за града детски салон за подстригване. Няма русенче, което да не е подстригвано в детството си там. Вместо столчета има две дървени кончета, на които слагат дечицата и едно лебедче. Много е готино. Фризьорките си бяха същите - бабички са, но са много опитни и едно ревящо дете не може да ги стресне или възпрепятства работата им.
Като водихме децата преди 2-3 год. набързо подстригваха и мъжа ми (не на кончето, разбира се).

# 581
  • Мнения: 11 880
.........
Като водихме децата преди 2-3 год. набързо подстригваха и мъжа ми (не на кончето, разбира се).

 Joy Joy Joy


Мен пък ми беше страшно на това конче все имах чувство, че ще падна от него  Laughing

# 582
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Аз хич не ги тачех. Помня, че бях на 4-5г. когато така се разсърдих на мама, че ме води при "бебетата", че чак ме е снимала колко съм сърдита и скръстила ръчички пред гърдите пред салона и категорично отказвам да вляза. Grinning

# 583
  • Мнения: 372
Сетих се! Виждала съм табелата, но не знаех, че салона е русенска емблема  Joy

# 584
  • Мнения: 356
Здравейте,здравейте от мен!  Hug Heart Eyes
Отдавна не съм писала... Crazy
Да попитам:от къде мога да закупя готово шкембе? Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт