Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 350
  • 728
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 841
Здравейте,здравейте от мен!  Hug Heart Eyes
Отдавна не съм писала... Crazy
Да попитам:от къде мога да закупя готово шкембе? Whistling

Готово, готово, колко готово? Купи си от Лидл охладена талерка и ела да ти го сготвя  Hug не ми е стандартно шкембето, но на вкус е убиец. Последният път дори забравих за чесън, оцет и люто и го изядох така  Whistling

# 586
  • Мнения: 990
Привет! Бих искала да направя ранното изследване на слуха на бебче. Някой има ли информация къде и при кого мога да заведа бебо. Четох, че в болницата имало такъв мобилен апарат, но предполагам, че няма да се съгласят да направят просто така профилактичен преглед. Искам да го заведа и на профилактичен преглед при ортопед, намирам инфо само за Валентинов като детски..?Предварително благодаря на отзовалите се!

# 587
  • Мнения: 327
И аз да питам - виждали ли сте някъде тази година да се продава Мрежа за врата против комари с магнитно закопчаване -

# 588
  • Мнения: 116
Вчера дойде брошурка от "немския" магазин на Александровска и там имаше оферта.

# 589
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И аз да питам - виждали ли сте някъде тази година да се продава Мрежа за врата против комари с магнитно закопчаване -
В Джъмбо имаше нещо подобно тази събота,но не обърнах внимание дали е същото..... Rolling Eyes

# 590
  • Русе
  • Мнения: 7 088
И аз да питам - виждали ли сте някъде тази година да се продава Мрежа за врата против комари с магнитно закопчаване -
В Джъмбо имаше нещо подобно тази събота,но не обърнах внимание дали е същото..... Rolling Eyes
Може би е същото, защото и миналата година и имаше. Аз имам такава, но е от ЛИДЛ и съм доволна.

# 591
  • Русе
  • Мнения: 1 525
Какво представлява тази мрежа, че от картинката не ми стана много ясно. А освен комари, пречи ли да влизат мухи, оси, хлебарки и др.подобни гадости? И колко струва ориентировъчно?

# 592
  • Мнения: 1 400
Момичета, имате ли идея дали хотел Дунав работи вече?  newsm78 Не намирам телефони за контакт...

# 593
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Не работи.

# 594
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Какво представлява тази мрежа, че от картинката не ми стана много ясно. А освен комари, пречи ли да влизат мухи, оси, хлебарки и др.подобни гадости? И колко струва ориентировъчно?
Направо си е перде от 2 части, които се срещат с магнити. Бутнеш - разтварят се, излезеш, залепват след теб. Пази от всички хвърчащи. Аз ползвам моята на село. Вратата на остъклението се отваря навън, а вътре коридора ми е тесен и когато сменяхме дограмата нямаше никакъв начин за мрежена врата. Тази мрежа спаси положението. Така с нея мога и да си затварям вратата, може и да си стои постоянно отворена, мрежата не пречи по никакъв начин. Залепя се за касата със самозалепващи велкро лепенки, които издържат и не се разлепят. При лидълската мрежа, вървяха с мрежата, не знам как е по другите магазини.

# 595
  • Мнения: 4 841
Хотел Дунав е в ремонт и се очаква най скорошно отваряне. Това е моята информация.

# 596
  • Мнения: 100
Привет! Бих искала да направя ранното изследване на слуха на бебче. Някой има ли информация къде и при кого мога да заведа бебо. Четох, че в болницата имало такъв мобилен апарат, но предполагам, че няма да се съгласят да направят просто така профилактичен преглед. Искам да го заведа и на профилактичен преглед при ортопед, намирам инфо само за Валентинов като детски..?Предварително благодаря на отзовалите се!

Аудиометрия правят и частно,10лв струва.Кабинета на д-р Рудницки ако го знаеш къде е - там,т.е. Пред първа пол-ка нали има магазини,кабинети,ще видиш има и табела с големи букви пише АУДИОМЕТРИЯ.Успех Peace,дано не е нещо сериозно!

# 597
  • Мнения: 4 215
Привет! Бих искала да направя ранното изследване на слуха на бебче. Някой има ли информация къде и при кого мога да заведа бебо. Четох, че в болницата имало такъв мобилен апарат, но предполагам, че няма да се съгласят да направят просто така профилактичен преглед. Искам да го заведа и на профилактичен преглед при ортопед, намирам инфо само за Валентинов като детски..?Предварително благодаря на отзовалите се!

Аудиометрия правят и частно,10лв струва.Кабинета на д-р Рудницки ако го знаеш къде е - там,т.е. Пред първа пол-ка нали има магазини,кабинети,ще видиш има и табела с големи букви пише АУДИОМЕТРИЯ.Успех Peace,дано не е нещо сериозно!
Аз бях говорила с Мустаков преди години за аудиометрия на малко дете. Той каза, че не е невъзможно, но няма да е обективно. За да се получат точни данни трябва изследвания да реагира напълно адекватно. При нас при преглед се установи хлътване на тъпанчевата мембрана и препоръката беше да му купя свирка или да му давам да надува балони.

За ортопед - ползвала съм два пъти за малкия Ангелов и останах доволна.

# 598
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Къде правят букети от бонбони и разни друг ръчни неща, картички, подаръци? И колко горе-долу струва един сравнително малък букет?

# 599
  • Мнения: 11 894
Меги, ето виж тази страничка https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0 … 55246?sk=timeline  

за нашата учителка тук ще правим букет, намира се в комплекса Милениум където е фризьорския салон, това ми казаха, че аз не съм ходила. Букетите също още не съм видяла, така че нямам идея хубави ли ще са. Може ти да си носиш бонбоните, може и от там да са.

Иначе за какви картички, подаръци питаш  не знам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт