Ивая или Ивайла

  • 6 501
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
С И ми харесват Ирина и Иглика, Иглика повече.
Flutter  Grinning

Аз дори не смея да го предлагам това име, защото знам много добре, че на фона на Ивайла и Ивая, няма да се одобри.


Тъкмо, нашите ще са от много малкото с това име  Whistling.

# 46
  • Мнения: 581
Ама моля ви се, каква е тази мода напоследък-Ивая, Вая, Вея, Ая, Кая,Деа... Нека не забравяме, че става дума за хора, не за кукли, кученца и котенца.

# 47
  • Мнения: 505
Ама моля ви се, каква е тази мода напоследък-Ивая, Вая, Вея, Ая, Кая,Деа... Нека не забравяме, че става дума за хора, не за кукли, кученца и котенца.

 Peace Радвам се , че не съм само аз с това мнение. Като го кажа следва публичен линч. Сега гласувах за Ивая , защото Ивайла съвсем пък не ми харесва, но предложих Ивет.

# 48
  • Мнения: 194
Еее,чак пък линч  Laughing
Честно казано името Ивая го извадих от един от най- големите списъци за български имена. Хареса ми защото е различни и рядко срещано. Но пак казвам- уважавам всяко едно от мненията изписани тук! Не случайно искам Вашето мнение/ значи е важно / 
Все пак целта ми е да разбера как ще се възприеме от обществото.
Още веднъж - Благодаря на всички Вас  Peace

# 49
  • Мнения: 4 696
Аз съм за просто Ива. По мои наблюдения също не е чак толкова често срещано на фона на Ивайла, например! Peace

# 50
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз съм за просто Ива.По мои наблюдения също не е чак толкова често срещано на фона на Ивайла, например! Peace


И аз имам същите наблюдения.

# 51
  • Мнения: 2 038
Ивайла е едно от любимите ми имена и гласувах за него  Heart Eyes
Успех в избора на име и да е жива и здрава малката госпожица както и да се казва Simple Smile

# 52
  • Мнения: 379
Ивая  Peace
Много повече ми харесва на мен! Интересно и нестандартно име. Дано го избереш.  Wink  Sunglasses

# 53
  • Мнения: 505
Направо си е линч  Laughing в една друга тема някои майки бяха готови да убият всеки, който не харесва името Никол. В трета тема пък лично ме нападнаха и доста дълго време ме тормозиха из форума , защото не харесвам името Рая. Колкото и да е популярно едно име винаги ще има хора , които не го харесват и не го предпочитат и това е нормално.

# 54
  • Мнения: 3 031
Гласувах с друго - Ивет/а или Ива в случай, че трябва да започва с Ив.

# 55
  • Мнения: 8 906
Направо си е линч  Laughing в една друга тема някои майки бяха готови да убият всеки, който не харесва името Никол. В трета тема пък лично ме нападнаха и доста дълго време ме тормозиха из форума , защото не харесвам името Рая. Колкото и да е популярно едно име винаги ще има хора , които не го харесват и не го предпочитат и това е нормално.
Историята с Рая ми се губи. Но понеже си спомням добре темата за Никол, склонна съм да мисля, че и за Рая преувеличаваш. Както може и да съм я чела, но да не съм забелязала настроения срещу теб. Laughing

# 56
  • Мнения: 6 833
В темата за Никол и аз участвах - имаше изказване от сорта, че само простите майки си кръщават децата Никол или нещо подобно - нормално е хората да се обиждат при такива нелепи изказвания.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Никол все пак е име.
Докато (не искам да звучи, като обида) според мен Ивая не е име, а е измишльотина, на някой/я, който е имал/а отчаян опит да се прави на интересен/на. така се е появило във въпросния Списък с имена. То там може да има и име Георгая, Александрая, Петрая и т.н.  Sick Sick
Ивайла е име и то не лошо, женски вариянт на името Ивайло, защото Ива е женското на Иво.

# 58
  • София
  • Мнения: 8 657
Ивайла е хубаво, мисля, че е единственото женско име с Ив-, което харесвам  newsm78 Ивая не ми допада, някак недовършено е. По-добре даже другите...Ивета, Ивон/а, Иванина.

# 59
  • Мнения: 505
В темата за Никол и аз участвах - имаше изказване от сорта, че само простите майки си кръщават децата Никол или нещо подобно - нормално е хората да се обиждат при такива нелепи изказвания.

Не се сещам за такова изказване.

Общи условия

Активация на акаунт