Две сърца сега в едно туптят, през АВГУСТ радост ще ни донесат!

  • 29 516
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 373
Да, МБАЛ Надежда в Красна поляна.
Ами аз раждах юни 2013, тогава беше толкова, сега не съм проверявала. Кофти ако са го увеличили.. Sad

# 676
  • Мнения: 96
Здравейте, от 2 дни се опитвам да изчета всичко  Simple Smile , затова и имах включвания, когато стигна до нещо, което ме вълува, за да не го забравя ( после виждам , че е ни в клин. ни в ръкав  Joy )

Добре дошли на новите мами   bouquet Леко бременнене и хубави емоции тук във форума Simple Smile

Гери, аз бях със серклаж предната бременност, затова и те добавих във фейсбук, защото и аз имам много въпроси! Моят серклаж беше "на горещо", и се надявам сега, когато ще е в срок, да е по-различно! Относно свалянето и раждането - аз родих нормално (мисля, че няма общо серклаж и секцио). На мен ми изтекоха водите в 00:00ч. в къщи, веднага отидохме в болница, приеха ме в 00:45ч.
Свалиха ми серклажа - нищо не усетих, аз от 6 месец, когато го правиха, бях с 4см разкритие и в 2:50 родих!
Сега ще звъня на лекарката да ми каже резултатите от БХС!
Относно нещата за бебето, на мен помпата за носа ми беше една от най-полезните вещи. Ползвах я - не помня, много дълго време(докато сина ми не се научи да духа носа). Иначе списъка на Куин е идеален  baby_neutral
Леле, толкова много четох и всичко се изпари! Не мога да се сетя какво исках да пиша друго!
И аз искам да правя упражнения, но ще видим дали няма да е противопоказно в моята ситуация, въпреки, че досега нямам кой знае какви проблеми!
И мен много, ама мноооооооооооого ме боли кръста от вчера - днес едвам станах! И се намазах с АРНИКА - някой нещо да каже по въпроса?
А, и да питам - някоя от вас има ли горчив вкус в гърлото - почти постоянно го усещам!
Лек ден за сега момичета, и до скоро  Hug

# 677
  • Мнения: 96
Да, МБАЛ Надежда в Красна поляна.
Ами аз раждах юни 2013, тогава беше толкова, сега не съм проверявала. Кофти ако са го увеличили.. Sad


http://www.nadezhda.bg/kontakti/kak-da-ni-namerite-bolnitsa-nadejda/ Тук ли?

# 678
  • Мнения: 82
Здравейте момичета. Отдавна не съм се включвала, но ви следя редовно Simple Smile Миналата седмица бях на преглед записах се за ЖК мина много добре взеха си ми каквото трябваше. Вчера взех резултатите и се притесних доста. От вагиналните изследвания се оказа че имам гъбична инфекция, доки каза да не се притеснявам за нея, и другото за което доста се притесних е кръвната захар, точно на границата е 6,1 Sad Понеделник ще пусна повторно изследване и дано всичко да е в нормите си  Praynig На 11-ти имам час за ФМ при доц. Балев Варна стискайте палци  Praynig До хормоните и аз на скоро имах същия изблик на гняв спрямо мъжо..... чак на моменти се чудя как ме търпи  Laughing

# 679
  • София
  • Мнения: 170
....
Гери, аз бях със серклаж предната бременност, затова и те добавих във фейсбук, защото и аз имам много въпроси! Моят серклаж беше "на горещо", и се надявам сега, когато ще е в срок, да е по-различно! Относно свалянето и раждането - аз родих нормално (мисля, че няма общо серклаж и секцио). На мен ми изтекоха водите в 00:00ч. в къщи, веднага отидохме в болница, приеха ме в 00:45ч.
Свалиха ми серклажа - нищо не усетих, аз от 6 месец, когато го правиха, бях с 4см разкритие и в 2:50 родих!
..........

Знаех си че някой беше споделил, но съм те объркала с Ред  Blush (да го отдадем на хормоните пак  Joy ) и за да не спамя темата, ще ти пиша на лично във ФБ   bouquet

# 680
  • Мнения: 13
Здравейте момичета. Отдавна не съм се включвала, но ви следя редовно Simple Smile Миналата седмица бях на преглед записах се за ЖК мина много добре взеха си ми каквото трябваше. Вчера взех резултатите и се притесних доста. От вагиналните изследвания се оказа че имам гъбична инфекция, доки каза да не се притеснявам за нея, и другото за което доста се притесних е кръвната захар, точно на границата е 6,1 Sad Понеделник ще пусна повторно изследване и дано всичко да е в нормите си  Praynig На 11-ти имам час за ФМ при доц. Балев Варна стискайте палци  Praynig До хормоните и аз на скоро имах същия изблик на гняв спрямо мъжо..... чак на моменти се чудя как ме търпи  Laughing

здравей не се притеснявай за гъбичките би трябвало да ти изпишат някакви свещички, глобули. аз също бях вчера на ЖК и ми предписаха глобулки които трябва всяка вечер да ги поставям вагинално, не вредят на плода.  Simple Smile

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте момичета. Отдавна не съм се включвала, но ви следя редовно Simple Smile Миналата седмица бях на преглед записах се за ЖК мина много добре взеха си ми каквото трябваше. Вчера взех резултатите и се притесних доста. От вагиналните изследвания се оказа че имам гъбична инфекция, доки каза да не се притеснявам за нея, и другото за което доста се притесних е кръвната захар, точно на границата е 6,1 Sad Понеделник ще пусна повторно изследване и дано всичко да е в нормите си  Praynig На 11-ти имам час за ФМ при доц. Балев Варна стискайте палци  Praynig До хормоните и аз на скоро имах същия изблик на гняв спрямо мъжо..... чак на моменти се чудя как ме търпи  Laughing

здравей не се притеснявай за гъбичките би трябвало да ти изпишат някакви свещички, глобули. аз също бях вчера на ЖК и ми предписаха глобулки които трябва всяка вечер да ги поставям вагинално, не вредят на плода.  Simple Smile
Абсолютно! Гъбичките често съпътстват бременността и даже понякога не се лекуват веднага. В твоя случай може да има общо между повишената кръвна захар и гъбите Peace

# 682
  • Мнения: 96
Сетих се  Grinning
 За заглавието на темата - и вариант 2 ми харесва, само че без едното "далеч".
"За всички Август е далече, но бебчетата гъделичкат вече"  Mr. Green

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 723
Здравейте момичета. Отдавна не съм се включвала, но ви следя редовно Simple Smile Миналата седмица бях на преглед записах се за ЖК мина много добре взеха си ми каквото трябваше. Вчера взех резултатите и се притесних доста. От вагиналните изследвания се оказа че имам гъбична инфекция, доки каза да не се притеснявам за нея, и другото за което доста се притесних е кръвната захар, точно на границата е 6,1 Sad Понеделник ще пусна повторно изследване и дано всичко да е в нормите си  Praynig На 11-ти имам час за ФМ при доц. Балев Варна стискайте палци  Praynig До хормоните и аз на скоро имах същия изблик на гняв спрямо мъжо..... чак на моменти се чудя как ме търпи  Laughing
Хич не ги мисли гъбите-аз имах и бях на Полижинакс за 6 вечери(по-назад споделих,че имах и обилно вагинално течение докато бях с глобулките-нормално е -да не се шашне някой)
Аз също съм с повишена кр.захар-5.9. Док каза да спра сладкишите и тестените.

Засега о тхормоналната буря съм по-ревлива и нетърпелива...........
Най-често го отнася някой от колегите  Whistling
Днес съм отпуск-ей тъй без повод-разкошно е Mr. Green

Добро дошли на новите мамчета  bouquet

Още мисли ми се въртяха,но отлетяха hahaha

 

# 684
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте, сега се връщам от БХС....видях малкото човече най-после след цяяяяяял месец. Бебето е много добре,спинка през цялото време само започна да си търка очичките по едно време, много мило ми стана. Доки каза,че не вижда нищо притеснително.  Laughing
И ме вика на следващ преглед чаааак на 18,03. Откачена работа  Crazy
Таткото се запозна с бебето и си умря от щастие.  Laughing
Ами това е общо взето,притесненията ми бяха абсолютно безпочвени.
Хайде хубав (макар и мрачен) ден от мен   bouquet

# 685
  • Мнения: 12
 Здравейте мами  Simple Smile

Първо добре дошли на новите мамчета   bouquet дано тук ви хареса .
имам страшни болки в кръста и за това не съм влизала скоро 
Доста нови теми е имало докато ме нямаше , но ви изчетох  Grinning
Какво значение има коя как ще ражда всеки отговаря сам за себе си! Лично аз съм решила да родя нормално и малко се замислям дали да не е в басейн  newsm78  само се моля  Praynig всичко да е нормално ...
Някой беше пуснал линк за гимнастика от youtube страхотна е дори си нагласих вече гуменото килимче  Laughing
За гъбичките  Crossing Arms и аз ги имам и то много преди да забременея и сега пак си ги имам писнало ми е от тях но не са страшни имат лечение но до колкото знам колкото по бързо се излекуваш от тях толкова по добре за теб и за бебето . Снаха ми беше с гъбички през първите месеци от Б и накрая се оказа че е повлияло на белия дроб на бебето не знам какво общо имат двете неща но доктора така беше и казал .
Дрехите .... понеже бях в пазарна еуфория едва се сдържах да не купя  нещо бебешко но си казах щом не мога за него ще купя за себе си  Laughing купих си две рокли от H&M страхотни са !!!
 Честито на всички мами които вече знаят пола на бебоците си ние ще разберем чааак на 20.02
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ !!!  Hug

# 686
# 687
  • Мнения: 72
Привет на всички и от мен Simple Smile

Тук е много интересно и ще се радвам да споделяме моменти от своето очакване.
Казвам се Ралица, бременна съм за първи път. Терминът ми е на 08.08.

 smile3522

# 688
  • Варна
  • Мнения: 128
Здравейте, сега се връщам от БХС....видях малкото човече най-после след цяяяяяял месец. Бебето е много добре,спинка през цялото време само започна да си търка очичките по едно време, много мило ми стана. Доки каза,че не вижда нищо притеснително.  Laughing
И ме вика на следващ преглед чаааак на 18,03. Откачена работа  Crazy
Таткото се запозна с бебето и си умря от щастие.  Laughing
Ами това е общо взето,притесненията ми бяха абсолютно безпочвени.
Хайде хубав (макар и мрачен) ден от мен   bouquet

Здравейте и аз не съм писала отдавна !Днес и нашия татко ни видя за пръв път ,чухче сърчице и лекарката каза ,че било мнооого красиво  Party .Малко се разтревожих понеже скенинга в болницата (за малоформации и Даун) е в седм 13+4 дни,а тази лекарка (на частен) каза най-късно до 13+6 дни се прави и вика не е проблем,но е в последния момент Crossing Arms
Инъче и нашето търкаше очички и беше вече цели 52,9мм .Ако съм подвела някой в седмица 11+ 6 дни съм.Термина остава за 22.08.Приятеля ми видя малко чурче и вика "Ааа момченце е май виждам нещо" и тя му каза "И на момичетата изглеждат така,рано е да кажем "  Joy

# 689
  • Мнения: 481
Привет и от мен!

Първо да поздравя с добре дошлидвете нови майчета, и спокойно, тук всички си помагам с каквото можем  Hug

Поздравления и за страхотните ви прегледи, които сте минали, и честити сини и розови гащи   bouquet

Аничка, и аз искам да влизам тук по- често, ама тая пуста глава като ме заболи, ми иде да вия, и само лежа на тихо и тъмно, че светлината и звуците ме довършват... Tired но благодаря, че ме мислите    bouquet

Август мама, аз като ме заболи главата все търся причината, че ако мога поне следващия път да го избегна, и затова пробвам всичко, дето го пише Grinning

Да ви кажа, и аз съм доста ревлива напоследък.. Обичам да гледам комедии, любим към момента ми е "Бащата на булката" 1 и 2, амабая со поревах и на тях, хихи. А скоро гледах един филм по истински случай за един много талантлив доктор, който за пръв път разделя успешно оперативно сиамски близнаци -  там направо все едно аз бях майката на близнаците, що сополи бяха....

За нещата за бебето да кажа и аз кое много ми служеше: помпа за кърма, че бебка не сучеше както трябва, стерилизатор за мокровълнова, понеже полвах мног шишенца и м бе супер удобен, за три минути всичкое напълно готово, шезлонг, в който бебка си седеше по цял ден, докато аз съм й пред очите, повивалник, който държах на скрина за дрехи нон стоп и на мен анатомичната ваничка ми бе супер удобна, защото в нея т стоеше сама, без да се налага да я държа докато я къпя. Вероятно неанатомична с отделна анатомична подложка би било по практично, защото е по евтино и по дълго се ползва, но аз си я имам и ще си я полвам, а после- под душа.
За дрешкитенаистина всичко е добре да е с копчета, особено около памперса, за да не сваляш цялата дреха като се сменя, а за голямата главичка също е добре да ги има! Peace

Общи условия

Активация на акаунт