Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 50

  • 71 402
  • 804
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 19
Здравейте аз плодувам за първи път.Сега започнах в понеделник,до тук съм -4 ,мисля да изкарам до неделя и да направя 5 дни захранване!Не знам при вас как е но аз съм си гладна EmbarassedУспех на всички!

# 766
  • Варна
  • Мнения: 1 236
Абе гладно си е усещането, но -4 са доста стимулиращ резултат, дръж се!

# 767
  • Мнения: 91
Добро утро!На втория ден съм -2кг, освободила съм много вода, онази вечер глезените ми бяха като козунаци, а сега си имам кокалчета  Grinning Чувствам се добре, глада е поносим.Успешен ден!

# 768
  • Мнения: 19
Днес ми е 7 ден и съм -6 кг newsm44.Чувствам се добре от утре почвам да се захранвам,то като гледам пак си е глад ама аз като ,че ли почнах да свиквам и да доста е стимулиращо да сваляш по кг на ден.Дръжте се всички...то май не сме много!

# 769
  • Мнения: 91
Само така svetla, дръж се на захранването  Peace Аз съм още 1,4кг надолу и съм много доволна.Излишните кг обаче са около 25 общо  ooooh! Засега и мъжа се държи с мен, днес гових само за децата..влкючително и десерт, но...държа се, не ми пречи.Лошото е,че сме за нова тема, а аз не съм много веща в създаването на нова такава..

# 770
  • Варна
  • Мнения: 1 236
Аз почвам от утре. Днес спрях кафето и утре съм на линия.

# 771
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Здравейте,гледам,че никой не пише в темата,но аз продължавам.След двудневен застой,днес отново съм минус,досега свалените килограми са 5.400,девети ден.
Чета старите темички за да се надъхвам,много ми помага.
Успешен ден на всички,които са на този режим! Hug

# 772
  • Мнения: 91
И аз продължавам..Днес вече минуса ми е по-малък, но съм си доволна.Пия и по едно кафе с мед дневно, а при по-сериозен глад награбвам едно бананче.По-добре бананче отколкото беконче Simple Smile Вчера ми се падна един много сладък ананас, половината си го изядох сама.По-нататък ще си взема пак.Другото е,че си походих доста пеша.Нито се изморих, нито ми призля..дано да е така до края!Ти колко дни ще плодуваш janetaes?И на мен ми помага четенето на темата, също и разглеждането на летните дрешки.Леко плодуване!

# 773
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз мисля да направя 20-дневно плодуване,защото се чувствам много добре на този режим и ми е едно лекичко.Когато кантара покаже минус се надъхвам повече.
Успех!

# 774
  • Варна
  • Мнения: 1 236
И аз съм с вас тука. Минах първия ден с -1. Днес ми е втори ден, готвя за домочадието и пия чай. Simple Smile

# 775
  • Мнения: 169
И аз съм тук! Да не си помислите, че съм се отказала. От вчера пак започнах, защото в неделя хапнах риба.  Embarassed Която не ми навреди, даже размърда кантара, но няма да се повтаря. До момента съм -4 кг.

# 776
  • Мнения: 19
Днес беше втори ден захранване, добре върви само дето не свалям повече но и това е добре-за 7 дена 5,5 кг.Дръжте се ,не е толкова трудно...Заслужава си!

# 777
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
svetla7070,поздравления!Много добър резултат. bouquet

# 778
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Привет!Днес съм минус 700гр.,за 9 дни съм свалила 6.100кг.
Доволна съм и продължавам.
Приятен ден! Hug

# 779
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен!Много се радвам на компанията ви!О, и на успехите ви, разбира се.Тази сутрин съм 90.8кг, 6-ти ден ми е, започнах от 96кг.Чувствам се много добре!Снощи хвърлях едни такива..сатанински погледи към вечерята на семейството ми, която разбира се сама приготвих.Изглеждаше доста изкушаващо, НООО..  Crossing Arms вярвайте ми нищо не съм близнала.Не мога да си причиня това!!!Мъжа изкара само два дни плодуване, а толкова се нуждае от повечко.Зная, че ако загуби 20-тина кг кръвното му ще се нормализира без лекарствата,но..редно е сам да го пожелае, а и с тежка физическа работа сигурно е малко по-деликатно..незнам!Ще прогледне някой ден, надявам се.Остават ми само 19 дни и половина  Whistling Поздрави за резултатите ви!

Общи условия

Активация на акаунт