"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 49 тема

  • 40 795
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ами разбора после ще е по-кратък  Grinning
Предполагам че серията ще е доста интересна, та няма да усетим пак как ще я изгледаме.

# 601
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 602
  • Мнения: 1 047
Здравейте, деврем.  Hug
Довечера ще гледаме, обаче Радка може да зАспи. Щото у Русия ще започне в 11. newsm78

Ваня, честит празник на твоя град.  bouquet

# 603
  • Мнения: 2 645
Здравейте, момичета!

Сигурно за рейтинга на сериалчето ни е зле този час на излъчване, но за мен е важно да го има, пък кога ще да го излъчват.  newsm47 И ще го гледам, рядко си лягам рано, тъй че това няма да ми наруши режимът.

Хванах малко баданарката, но нямах подходяща боя.  smile3521 Обаче цветът на Барби го елиминирах.  newsm47 За на първо време това стига. Най-вече за да не се дразни вашият критичен поглед.  newsm47



Хубав ден на всички!

# 604
  • Мнения: 1 047
ДимониHug фащай направо фадромата. После ще направим къщичка кат кукла.  Mr. Green

# 605
  • Мнения: 13 291
Довечера ще гледаме, обаче Радка може да зАспи. Щото у Русия ще започне в 11. newsm78

Радка не се знае от коя бивша република е.  Thinking Тя обикновено се включва късно. Точно някъде към 22 саата. До тогава Анжела малко ме напрЕга.  Confused

Помощ от приятел.  Wink Hug

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 12:53 от selfie

# 606
  • Мнения: 2 645
Фентъзи, Селфи, вас с вашите претенции ще ви отсвиря в 9-та глуха, тъй да знаете. Съ се фадромата.  smile3513 smile3533  Joy Joy Joy Joy Може и velijana да ви пратя там, да ви поддържа оптимизма.  Joy Joy Joy Joy

Аз пък оценявам напъните на Йомерко. Той с кое по-напред да се занимава? Направи такива шокиращи разкрития, участва в престрелки, има ранени, а и Елиф не си седи мирна на д-то, и нея трябва да пази, тепърва ще разследва още и ще преживява шок след шок, отгоре на всичко Ипек е трън в очите на Елифче, пък и чуджук се появява. Ама той и с ревността ѝ трябва да се оправя и къща търси. Еее, ама хич не сте прави да го упреквате.  smile3521

# 607
  • Мнения: 5 138
Фентъзи, Селфи, вас с вашите претенции ще ви отсвиря в 9-та глуха, тъй да знаете. Съ се фадромата.  smile3513 smile3533  Joy Joy Joy Joy Може и velijana да ви пратя там, да ви поддържа оптимизма.  Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Селфи аз все се точа че ще спя, след две бурни вечери с другите ми сериали
ама кат доде ком`саря и съня айдеее фююююууу и избяга  Wink
да не ме слушай кви ги плещя, ама ми е зорна срядата де лягам между1-2часа и ставам в 6 , в срядата най - усещам липсата на сън.

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 690
Здравейте, прекрасни бандитки в дългоочакваната сряда!  Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Първо да Ви благодаря за прекрасните пожелания и милото отношение!  smile3525 smile3525 smile3525 Страхотни сте!  Heart Eyes Hug  Даже ФантазЕ и Рина се изказали във рима  Hug  Crazy


newsm09 Димони елиминира барбиния цвят, ама ком'сер Йомер нИ го еня, човекът си има планове, бре  tooth




В тази РОЗАВА!!! къщура
с дворчето отзад
с чай ще черпя синьорина
и ще сме рахат

Опции да пием чай
тук ще имаме безкрай!
Щом още слънцето изгрее
ще почва чаят да се лее...
И така до късен мрак,
ако не стигне - айде пак...

За Елка - моята любов
аз на всичко съм готов,
с елемент на изненада
ще я раздрусвам до наслада

Кеф й - в кухнята на плота,
кеф й - в вестибюла,
после - горе на таваня,
а след туй - на кота нула;
как чаят къкри тя ще слуша
дори и в банята под душа...

Ехххх... Моя белла синьорина,
туй райско кътче е, бамбина,
тук пролет, лято, есен, зима,
пакетче чай за теб ще има!

Хубав ден и от мен и безпроблемен нет и хубава серийка довечера!  Hug Hug Hug

# 609
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Шо  Hug  Joy

Обаче според Фентъзи, още при първия чай на тавана, ще пропаднат в мазето  Joy

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 690
 Joy Joy Joy

Тъкмо ще патентоват чаепиене в поза летящ батман   #Silly tooth

# 611
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 612
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Joy Joy Joy

Тъкмо ще патентоват чаепиене в поза летящ батман   #Silly tooth

 Joy  Joy викаш, те са издръжливи, колко му е да прелетят етаж, два

# 613
  • Мнения: 3 217
Привет,девремки!
Някой иска да ме праща някъде-къде,къде??? Joy JoyАз имам оптимизъм за целия китайски народ,така че няма да ме уплашите. hahaha
Не подценявайте здравината на тези стари къщи-те са видели какво ли не,та един чай ще им се опре.Я хайде оптимистично да добавя-стига да се стигне до чай в следващите няколко серии. smile3533



Обаче къщата има парно???-при тази финансова криза как ще се плаща това парно-то за чай ли да дават пари,за вафли ли,за парно ли,издръжка за новопоявило се детенце-тежко му и горко на Комисарио.Ще го тикнат и него тези СЦ по кривия път на подкупен полицай. Joy

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 14:07 от velijana

# 614
  • Мнения: 2 645
Привет,девремки!
Някой иска да ме праща някъде-къде,къде??? Joy JoyАз имам оптимизъм за целия китайски народ,така че няма да ме уплашите. hahaha
Не подценявайте здравината на тези стари къщи-те са видели какво ли не,та един чай ще им се опре.Я хайде оптимистично да добавя-стига да се стигне до чай в следващите няколко серии. smile3533

Е значи правилният човек съм подбрала.  Joy Joy Joy Joy Joy Вели, имай предвид, че компанията ти е най-малко 5 звездна, тъй че няма от какво да се оплакваш.  smile3521 Тъкмо ще ги вкараш у пътО.  Joy Joy Joy Joy Joy

Шо,  Hug   love001

Общи условия

Активация на акаунт