"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 49 тема

  • 40 817
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
ЙО: Новините са добри, сеньорина, тя е добре
Ел: Радвам се
ЙО: Вече спори с докторите да я пуснат.

Пело: Арда, какво правиш?
Арда: Трябва да видя Ипек
П: Я марш в леглото
А: Много ли се изплаши?
Пело: За Ипек се изплаших
А: Само за нея ли?
А: Нека първо да разберем кой направи капана.
П: Разбира се, ти повече без разрешение никъде няма да ходиш
Йо: Правилно, теб ще те поставим под охрана.

Сестрата: Йомер бей, вашата приятелка иска да ви види. Тя ви чака, елате
П: Аз ще отида
С: Не, тя искаше точно Йомер да види, но както решите
Йо: Сега ще отида.
П: Навярно иска да му каже нещо.

# 706
  • Мнения: 13 301
Леля и Кака хубавичко заплашиха Кольомбо.  Wink Grinning Леля направо вика дикатет! Нараниш ли ми момичето заради Ипеко ще ти пострада пакето.  Shocked

# 707
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Йо: Нека всичко да остане в миналото
Ипек Нищо не помня, Пело ми разказа всичко
Йо: Бъди спокойна, останалото не е важно
И: Благодаря ти много, хатайлъ
Йо: Всеки би постъпил така

Леля: Моя Елиф
Аслъ: Лельо а вие какво правите тук

Леля и Аслъ питат какво правел Йомер там. Ел каза, че Ипек била ранена, но всичко било наред. С Йомер я докарали до болницата.
Пело извика Елиф

Леля на Йо: Това хич не ми харесва, честно. Твоята  годеница седи тук, а ти се хилиш там. Моята Елиф, е много ранима, знай това. Бъди внимателен, защото се разхождаш по острието на ножа. искам да знаеш, че нараниш ли момичето ми заради ипек, много ще те разстроя... дори представа си нямаш колко.
Ел: Всичко  наред ли еЛельо?
Л: Аха, за Ипек си говорим. С нея всичко ще бъде наред.


# 708
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Бих казала, че тоя път се престараха за нуждите на сценария  Joy  Joy

# 709
  • Мнения: 5 138
Ето бе и Арда иска да види Ипеко. Сега остана и Пело да ревнува.  Wink
и на мен ревността и е прекалена ама знам ли сигурно и аз бих

# 710
  • Мнения: 3 217
Тия пък двете клявки как се озоваха в болницата-ама ха.Лелята какъв тон държи,аз ако бях на мястото на Комисарио щях хубавичко да я сложа на мястото й.
До тук напълно безсмислени ситуации за ревност-Елифчето няма никакво основание за притеснения. Peace

# 711
  • Мнения: 7 898
Уфф, да ви кажа , че аз съм по-ревнива от Ел ( бях , де, на младини  Grinning). Напълно я разбирам, хич не ми се иска да съм на нейно място и да гледам Йомерко как се е захилил с девремката.
А Хю напраУУУ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 712
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Мда, Арда и той се засили да ходи на свиждане на девремката  Joy
Ама пак заради нуждите на сценария, Пело го паркира в леглото и пратиха Йо.  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 026
Ама нашта що ревнува чак пък толкова сега?  newsm78 Момичето го застреляха в корема. Йо спасява човешки живот.  Thinking Тъй де! Малко прекалено тука сякаш?  newsm78


Селфи Hug и аз това се чудех, каква ревност в такъв момент. ooooh!

# 714
  • Мнения: 824
Да, определено за нуждите на сценария цъфнаха халата и Аслъ и те да се омешат с полицаите, че и двете скокнаха срещу Йомер.

Оффф, обаче ми е мъчно за Елифче, разума й казва всичко е наред, а сърцето й само съмнения .

# 715
  • Мнения: 13 301
Само за нуждите на сценария изсмукана от пръстите повод за ревност.  Confused То остана да остави ранената и да отпраши с Ел.  ooooh!

# 716
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Само за нуждите на сценария изсмукана от пръстите повод за ревност.  Confused То остана да остави ранената и да отпраши с Ел.  ooooh!

Абсолютно  Peace Макар че все още съм на мнение, че Пело можеше да я носи без проблем

# 717
  • Мнения: 3 217
Пепелче,той хубаво й каза,че мястото й не е с тях по време на акция,ама като иска сама да си образува нерви,никой не може да й помогне. Joy

# 718
  • Мнения: 10 240
Kara Para Aşk 33.Bölüm | İlk Sahne - Ömer, İpek ve Arda'yı kurtarır

# 719
  • Мнения: 13 301
За нуждите на форума  Wink бях се наточила да го разфърлям Йо, ама за сега отървава кожата.  Wink Чакам повод!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт