ПрЪвУписТно запис че в умниверситетска тема: До Англя с BNW - засра ми се- 93

  • 34 944
  • 798
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 752
Цитат
Снимки ,които поблекувам са на Поетеса т.е Аз с голяма буква.Снимките саА вторси и намате право да използватЕ за други неща ,като злоопотреба.Несе занимаваме с полетика нито с престъпници! несъм издирвана даму мислят кой къкъв е!! Само едно съжалявам ,че в Европа допуснаха война между две страни които говорят един и същи език. Там между развалените и във ръцете на някой уркаинец изгоряха и моте слова.Много книги давах ,за Украйна забъларите по хора кото патувахт до там! Не мога да простя!! Не мога да кажа ,че сме много хумани! Треперем за собствената си кожа и като охлюви се крием в черупкатаси!! ДИМОКРАЦИЯ!!
Цитат
творто автрско право е ,че играш по жерава пърлива аз пиша .

# 556
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Цитат
бяха от полза бодита и с дълак и с късо ръкавче
Цитат
другата половина за оранжавото
Цитат
вторя ден  
Цитат
има и твърденя  

# 557
  • Мнения: 10 096
Цитат
Снимки ,които поблекувам са на Поетеса т.е Аз с голяма буква.Снимките саА вторси и намате право да използватЕ за други неща ,като злоопотреба.Несе занимаваме с полетика нито с престъпници! несъм издирвана даму мислят кой къкъв е!! Само едно съжалявам ,че в Европа допуснаха война между две страни които говорят един и същи език. Там между развалените и във ръцете на някой уркаинец изгоряха и моте слова.Много книги давах ,за Украйна забъларите по хора кото патувахт до там! Не мога да простя!! Не мога да кажа ,че сме много хумани! Треперем за собствената си кожа и като охлюви се крием в черупкатаси!! ДИМОКРАЦИЯ!!
Цитат
творто автрско право е ,че играш по жерава пърлива аз пиша .
Ау, колко е ядосана! #2gunfire Чак пръвупистъ я издава. Joy

# 558
  • София
  • Мнения: 20 209
Цитат
Снимки ,които поблекувам са на Поетеса т.е Аз с голяма буква.

Ох, тя така се е вживяла милата, че това "Поетеса" го ползва вместо име.  hahaha Пръвупистъ няма да я коментирам, тя си е на ниво както всеки път.  Peace Laughing

# 559
  • Мнения: 2 752
Цитат
Пак пропагадна
тук грешката май е вярна  Grinning

# 560
  • София
  • Мнения: 11 534
Цитат
генеколог
оволацията
разочерована
немога
маточните траби
мисалта
не проходимост

# 561
  • Мнения: 8 163
Олеле, пУетесата и в Украйна пращала книгите си...  ooooh! Там хора умират, тя за словата си не може да прости...

***
Цитат
... дискутираха по горе.
... полезни за човешкият организъм са само 3-4 видя.
Тук в България, може да вирее, само дървестният вид...

# 562
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Цитат
Детото ми е на г тепърва сигорно има за ,какво да греша 
Странната пунктуация е като бонус  Grinning

# 563
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Цитат
Аз съм бивш служител на тази фирма  ,наистина е невъзможно изтриването,няма я тази обция  просто ви преместват за дадено време на пред и пак прозвъняват ,а относно потвърждаването това е да се затвърди клиента да доиде да дадения час .

# 564
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Знаете от кого е, нали. Simple Smile

Цитат
Тези парфума са ми любими и булгари също! Едно кафе и муза това искам!

# 565
  • Мнения: 8 163
Знаете от кого е, нали. Simple Smile

Цитат
Тези парфума са ми любими и булгари също! Едно кафе и муза това искам!

 Laughing Булгари, кафе и пУетесна муза. Боже, опази!

# 566
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Заглавие на тема:

Изгубих хълката си, как да постъпя ??

# 567
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 273
Заглавие на тема:

Изгубих хълката си, как да постъпя ??

 Joy женска Хълка  Joy жената на Хълк, мо'е би?

ето я
Скрит текст:

# 568
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Заглавие на тема:

Изгубих хълката си, как да постъпя ??

 Joy женска Хълка  Joy жената на Хълк, мо'е би?

ето я
Скрит текст:

Скица!  Hug Няма да мигна тази нощ от ужас.  #Crazy

# 569
  • Мнения: 2 752
Уикендът явно е станал време за полЕтика:
Цитат
Живеем ден ,за ден,но никога не се замисляме колко хора умряха във войнте и то невинни хораи деца! Оказа ,че че разума на човечеството не струва нищо пред насилето! Равносдушето е знак на съучастие! Защо допуснахме толкова кръв в ххi Век и тук се паравим на добри и възпитани! Никой не е протестирал за правата натези хора! Аз вечер немога да спя ,когато гледам новинте осбено в Украйна как умират баби деца гладни!! Как посегнаха на човечеството . Платиха с живота си ,!! И с какво ще се гордем ние Европейците,когато в Европа натози етап има война! Само лайкат!
и един персонален коментар на горния пост:
Цитат
Да ме заливат с кафета и разните му работи и никой не се тревожи,.. нали е дълеч от газа!


Общи условия

Активация на акаунт