Борбата за естественото право на живот на 2-годишния Йоан

  • 7 799
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
Хората от Бургас,  които също искат да дарят помощ и надежда,  а в същото време да си подарят спомет също имат шанс да го направят. На 4-ти,5-ти и 6ти февруари в Бургас също ще има благотворителни фотосесии
m.burgas.topnovini.bg/node/566809

# 31
  • Мнения: 30
https://m.facebook.com/pefticheva
А това е още една фотографка която ще снима за Йоан!  Благодаря,  Вили

# 32
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Сви ми се сърцето от болка и мъка след като прочетох за болестта на това малко, красиво дете. Споделих страницата му в ФБ и преведох малко пари. От сърце и душа се моля да се пребори с коварната болест.   Praynig

# 33
  • Мнения: 30
Сви ми се сърцето от болка и мъка след като прочетох за болестта на това малко, красиво дете. Споделих страницата му в ФБ и преведох малко пари. От сърце и душа се моля да се пребори с коварната болест.   Praynig
Благодаря за съпричастността!Вярвам че Бог ще откликне на молбите ни и Йоан ще се пребори!

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 18
Сви ми се сърцето от болка и мъка след като прочетох за болестта на това малко, красиво дете. Споделих страницата му в ФБ и преведох малко пари. От сърце и душа се моля да се пребори с коварната болест.   Praynig
И аз също. Успех, най- искрено Ви желая!

# 35
  • Русе
  • Мнения: 520
Сега видях прекрасната новина, че паричките за операцията на мъника са събрани и ще заминат за Германия. Кампанията разбира се продължава, ще бъдат нужни още средства за лечението след това.
Успех ангелче сладко. Вярвам, че ще се излекуваш.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 293
Чудесна новина, и аз току що я видях. Господ да бъде с това бонбонче, да се върне скоро излекувано!

# 37
  • Мнения: 30
Извинете ме за забавянето на ДОБРИТЕ НОВИНИ!
Ето какво написа вчера бащата на русокосия Йоан

Одобрени или не заминаваме, това е ясно:
1. 22 801.87 евро
2. 55 679.91 лева
3. 6 633 долара
Тези суми значат, че с вашата любов, отзивчивост, добрина, инициативност и и и...парите за първата стъпка са събрани. Благодаря на всички Ви! Вие ни накарахте да повярваме, че човечността я има, че всичко ще бъде наред. Предвид факта, че лечението няма да приключи само с операцията оставяме кампанията активна. Продължаваме да ви държим в течение на всичко случващо се. Добре знаем, че ви е грижа и че вече почти седмица лягате и ставате с мисълта за Йони. Занапред отново ще разчитаме на вашата помощ и подкрепа с едничката цел да видим детето си живо и здраво, да го видите и вие такова...Бъдете сигурни, че след края на лечението ако остане и лев, то той ще бъде дарен за здравето и живота на някой друг Йоан.
ДЕЦАТА ТРЯБВА ДА ЖИВЕЯТ, ДРУГИ ВАРИАНТИ НЯМА!!! Вярвайте, хора и бъдете все така истински човечни.

# 38
  • София
  • Мнения: 28 834
Страхотна новина!  Grinning Дано всичко с операцията да бъде наред!

# 39
  • Мнения: 30
Всички се молим за това-с операцията всичко да мине благополучно.  Сега трябва Йони да се справи с поредната химия, а средата на месеца ще чакаме добри новини от Германия

# 40
  • Мнения: 6 122
Чудесни новини! Стискам палци и се моля с цялото си сърце това прекрасно ангелче и всички други дечица да оздравеят напълно и да се радват на живота до ДЪЛБОКА СТАРОСТ!!! Амин!!!

# 41
  • Мнения: 143
Дано се оправи детето!
Явно българите сме запазили човечността си!

# 42
  • Мнения: 78
Моя позната е позната на приятелка на семейството... сподели ми за малкия сладурко още в началото и не съм спирала да се моля за него. Сигурна съм, че ще се излекува.

# 43
  • София
  • Мнения: 28 834
Има ли някакви новини?

# 44
  • Русе
  • Мнения: 520
Да, паричките са събрани и цитат от фейсбук:
11,02,2015 "Хора, самолетните билети са букнати, така че скоро ''приключението'' ни започва - 25.02.2015 летим към Германия.."
06.02.2015
"Здравейте,
Искам да ви съобщя, че благодарение на вас и вашата загриженост парчиките за лечението на Йоан са преведени в сметката на немската клиника УБ Тюбинген. Най-сетне получихме потвърждение и окончателни дати за предстоящото ''приключение'', а те са:
- 26.02.2015, 10.00 ч - приемане в клиниката в Тюбинген;
- 27.02.2015, 12.00 ч - запазен час за ЯМР (ядрено-магнитен разонанс);
- 02.03.2015 - Денят на операцията!
Така че, стартирахме с организацията по пътуване, престой и т.н. Хора, да стискате палци!
Иначе, Йоан е добре. Свърши се с последния курс химиоптерапия...засега! В къщи сме си вече и чакаме да дойде времето за заминаване (ако ви каже, че чакаме с нетърпение ще ви излъжа...бих дал всичко да се случи магия и на контролния преглед идния вторник тази гадост да я няма в телцето му).
Изпращам ви поздрави и вярвайте!
Влади"

Да се помолим операцията да мине успешно.

Общи условия

Активация на акаунт