движения на плода

  • 1 554
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Може да погледнеш в тази тема, дано намериш още нещо полезно! Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84823.0

# 16
  • Мнения: 1 410
При мен всеки път беше различно. Веднъж рита и ми маха с ръчичка, друг път просто кротко си суче палеца и спинка. Това изобщо не трябва да те притеснява.
Лека бременност!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 382
Моя лекар ми беше споменал,че през 90% от времето бебо спи,а през останалите 10 е по-активен.Не се притеснявай   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 760

Не се притеснявай .... твойто бебче спи през 90% от денонощието Simple Smile
точно така!
Леко бременеене!!!  bouquet

# 19
  • Мнения: 234
Ми то бебето е спало,мисля че е съвсем нормално да не буйства пстоянно,нали трябва и да спинка.Не се притеснявай и лека бременност.

# 20
  • София
  • Мнения: 361
не се притеснявай при мен бебо става най-активен като реша да си лягам;
бебчето неможе непрекъснато да прави нещо и то има нужда от почивка Party
знам че като почнеш да го усещаш да рита - тогава най-много на 7h може да почива, само че до сега не сам чула бебче да почива толкова много newsm78

# 21
  • Мнения: 103
Аз съм в 16 седмица и също като теб на прегледите бебчо не иска да мърда.Натискаха ми коремчето ама то си спи.Докторката каза че в повечето време бебчето спинка.Мисля че това не трябва да те паникьосва,защото е още много малко.

# 22
При мен в началото беше като много леко гъделичкане което с времето се усилваше докато започнах да го усещам повече след това дойдоха силните ритници а сега сам в 37гс и го усещам по скоро като въртене не като ритане

# 23
Моето си марда и през деня и ве4ерта,но не прекалено 4есто,през пове4ето време спинка,а когато ме гледат на видеозон голямо мардане,голямо нещо,ще кажеш 4е знае 4е я гледаме и се изявява  Grinning!

# 24
  • Мнения: 175
Още е мъничко и му е широко и спи повече и по спокойно, ще видиш накрая - то не спи, но и ти с него smile3507

# 25
  • Мнения: 23
Аз пък още нищо не усещам. Дали е рано newsm78

# 26
  • Мнения: 298
Та то, е още толкова малко!  Simple Smile
 Въобще не е притеснявай.  Flutter
 А, това с натискането от страна на доктора е пълна безумица, трябвало е да поизчака малко. Моите прегледи, особено в началото на бременността ми, бяха средно по 30 мин. и винаги поне за малко, но се виждаше, че плода шава. Пък и би трябвало да ти хваща сърдечните тонове, ако те са ОК, тогава въобще не се притеснявай.  Simple Smile
 Успех!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Мисля, че нямаш основания да се притесняваш. Особено щом лекарят го е видял.

Общи условия

Активация на акаунт