Търся мнения за спирулината...?!

  • 22 161
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Отварям нова тема, защото старите такива са вече заключени.
Някой от Вас пие ли спирулина и кой производител може да ми препоръчате? Четох само положителни коментари, даже и близки от Гърция ми я препоръчаха за пиене. Ясно че ще я поръчвам онлайн, но от кой сайт?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 761
Не съм пила Spirulina. От компаниите бих ви препоръчала Now Foods. Сайт не мога да ви препоръчам, много са.

# 2
  • Мнения: 21
Бих Ви препоръчал Моринга - според мене е по-добро от Спирулината.

# 3
  • Мнения: 2 677
Вкъщи пием Зелената енергия на Аквасорс - комбинация от Спирулина, АФА и органична люцерна.

# 4
  • Мнения: 5 435
Бих Ви препоръчал Моринга - според мене е по-добро от Спирулината.

Доколкото прочетох Морингата има съвсем различно действие от Спирулината.  Peace

# 5
  • Мнения: 21
Не зная къде сте го прочели , но погледнете състава на спирулина и моринга / витамини, минерали, бета каротин, протеини и всички незаменими аминокиселини + вит.В12/ ?!

# 6
  • Мнения: 5 435
Не съм медицинско лице и не мога да споря. Информацията, която прочетох я има в интернет, като напишеш моринга излизат доста резултати. Както и да е вече си поръчах спирулина, пуснах темата за да разуча фирмите, които я предлагат в БГ. Благодаря на тези, които се включиха по темата.
Модераторите, ако преценят може да заключат темата! Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 9 920
 
Трябва ми за стара травма в главата (появиха се болки в областта отново... след местна упойка при вадене на мъдрец, преди седмица).
Болката се появяваше при студено или топло или псих.натоварване - при лявото слепоочие.
Ще ми се да избегна лекарствата.


Откъде е най-изгодно да се купи АФА (oт Кламат) на прах и спирулина?
Знам, че има и друга освен на Аквасорс (мернах на NOW само)  Thinking
Колко време трябва да се пият за да имат ефект?

Последна редакция: сб, 30 юли 2016, 17:23 от Starrydream

# 8
  • Мнения: 2 677
Водораслите на различните фирми се обработват по различен начин и ефекта от тях също е различен. Най-доволна съм от Аквасорските  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Моя приятелка преди години си купуваше спирулина на прах и твърдеше, че е страшно доволна. Реших да си взема и аз от един био магазин до вкъщи. Мъчих се да я пия, като я добавях в различни нектари, за да не се усеща гадния вкус. Аз при мен не видях някакви резултати и я спрях. Пих я около месец, може би трябваше повече, но не можах да изтрая. Бивша съквартирантка пиеше Зелената енергия на Аквасорс и беше доволна, но аз нямам мнение по този въпрос.

Но определено спирулината трябва да се добавя към сок с доста силен вкус, за да не се усеща. Защото аз първия път я разтворих в прясно мляко и ефекта беше  newsm45

# 10
  • Мнения: 9
Здравейте аз съм  вегатарянка от 3 години  половина и вземам Спирулина, обаче не знам каква почивка трябва да се прави когато се взема. Сега взема съвсем малко количество по две капсули, ако някой има подробна информация по колко и през какъв период от почивки трябва да се взема ще съм много благодарна

# 11
  • Мнения: 112
Здравейте! Днес за първи път започнах да пия Спирулина на таблетки. Взех я от Био магазин Зоя-ОН-лайн. Не съм купувала от тях до сега. Започнах с 1 таблетка,защото не съм пила до сега. Трябва да достигна дневна доза -6 таблетки. Успех на всички!

# 12
  • Мнения: 1 050
Взимала съм спирулина на таблетки. Не видях обаче абсолютно никакъв ефект. Взимах я поради чести настинки и слаб имунитет. Купувах я от "Балев Био".

Общи условия

Активация на акаунт