Модерно vs. Удобно?!

  • 2 096
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 647
Гледам да съчетавам модерно+удобно.

# 31
  • Мнения: 6 155
Избирам си дрехите по това дали са ми удобни или не. Ако пък удобните се окажат и модерни - още по-добре Laughing

# 32
  • Мнения: 4 473
За мен е важно облеклото да ми е удобно. Ако съвпадне с някоя модна тенденция чудесно Simple Smile
И за мен също. Peace  bouquet

Това е и моят отговор Peace

# 33
  • Мнения: 1 934
 Съчетавам две неща:мода+комфорт!
  да си модерен за мен означава  да си и суетен.Те са взаимосвързани.
  Не отричам модата,харесвам я Peace
  
И аз така.

# 34
  • Мнения: 1 809
За мен е важно да ми е удобно,да ми стои добре и да се харесвам.Ако е и  актуално е най-добре,но не винаги модерното ми харесва или пък е подходящо за моята фигура.

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имам желание да се обличам според модата, но понякога модерните облекла са толкова екстравагантни, че не стават за друго освен за модно ревю. Затова се обличам удобно и според вкуса си, а модата следвам доколкото мога.

# 36
  • Мнения: 2 241
Любима ми е "модерната класика", която задължително е удобна. Simple Smile В смисъл, че има дрехи, които никога не изглеждат демоде, а и с някой моден аксесоар добиват съвсем актуален вид. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7 430
Гледам да съчетавам модерно+удобно.

И аз така - само, че при мен първо е удобното и после модерното Mr. Green

# 38
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз се опитвам да съчетавам двете неща, като се съобразявам с фигурата си. Например, тъй като краката ми са мн. слаби и не ги харесвам не нося поли и рокли или ако облека, е с дължина до коляното.
Иначе даже понякога избягвам умишлено т. нар. мода по магазините. Пример за това е залялото ни кафяво. Нямам ни една кафява дреха в гардероба си. Joy

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
аз съм много озадачена от заглавието и ........... абе кой каза, че модерното задължително е НЕудобно ooooh!
какво НЕудобно има в дънки в ботуша, в обувките тип "балерински", в кафевия цвят, в туниките, и ако щете ултра екстраваентните шалвари  newsm78
според мен въпроса трябва да е Ултра елегантно vs удобно
а иначе аз също съм ЗА моя си стил който не е нито много модерен, нито демоде  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 299
Изобщо не ме интересува модата - кретам си с анцунг и маратонки, и хи4 не ми дреме. Ако трябва да се облека за нещо по-официално, изкарвам много трудно, защото се 4увствам зле с неудобни дрехи, а официалните дрехи никога не са ми били удобни Sick

# 41
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз гледам преди всичко да ми е удобно и да ми стои добре на фигурата.

# 42
  • Мнения: 5 317
И аз гледам преди всичко да ми е удобно и да ми стои добре на фигурата.

И аз. Peace

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами предпочитам удобното. Имам и няколко дрешки дето купих, защото са модерни и сега си стоят ей така.
По принцип гледам да съчетавам двете.

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Преди всичко гледам дрехите да са ми удобни......е, случвало се е да правя компромис, но издържам едно обличане, не повече!

Общи условия

Активация на акаунт