Червено вино снощи пих и втората черта открих! - тема 101

  • 19 744
  • 693
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 792
Момичета, много ви е готинка темата! Тандемът се е справил уникално! Да си призная, че изплагиатствах едно от заглавията, които не ви влязоха в употреба  Blush Иииии малко прашец, че много чисто тука

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 46
  • Мнения: 657
Евриала ама как ще се натрапваш моля те тук всички са добре дошли!
Имаш едни силно стиснати палчета от мен!  Hands Thumbsup

# 47
  • Мнения: 657
Кристалин я да събера малко че ми трябва мноогоо
 newsm28 newsm79 newsm75 newsm28 newsm28 newsm79 newsm75

# 48
  • Мнения: 257
Здравейте момичета, прекрасна нова тема Laughing
Значи предупреждавам, до края на февруари всички в отчетни  Hug

 Аз да дам отчет и лягам, че днес съм скапана. Много, много ама наистина много ви благодаря за стисканите палци, явно е имало ефект - намерихме два фоликула по 22 мм, по един на яйчник. Биха ми инжекция и утре и на 28 съм на инсеминация  Praynig Моля ви момичета стискайте ми палци и утре, вярвам че ми помага  Praynig

Не мога да ви изчета, момичета стискам палци и ви прегръщам всички  Hug Hug

# 49
  • Мнения: 257
софи, забравих да кажа - аз на твоите отрицателно тестове не вярвам  Hug Стискам палци, както казват момичетата бременна до доказване на противното  Hug

# 50
  • Мнения: 972
Евриала,палчета и от мен.  bouquet

# 51
  • Мнения: 657
Бебо радвам се за фукитата хващайте ги натясно и силно ти стискам палци!  bouquet

# 52
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета!  Stop
Приемате ли нови попълнения?
На 17 ми дойде след 75 дни закъснение Rolling Eyes и сега започваме упорито правене на бебче.
Дано 2015г донесе на всички ни  EFP тестчета и едни малки пухкави  newsm30
Момичета, много ви е готинка темата! Тандемът се е справил уникално! Да си призная, че изплагиатствах едно от заглавията, които не ви влязоха в употреба  Blush Иииии малко прашец, че много чисто тука

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
  Кристалин, мерси за прашеца! Дано ми е на късмет Praynig Praynig Praynig newsm75 newsm79 newsm28

# 53
  • Мнения: 3 199
Бебо, успех, имаш палци от мен  fingerscrossed
Естлар, мерси за изчерпателния отговор. Обаче писах и на Денис, според нея винаги трябва да се чака да минат 14 дни след О и тогава да се брои закъснение.
Добре че утре съм на работа, та да не мисля много, много, защото тия дни накрая минават най-бавно. Още няма да бързам с тест  Whistling

# 54
  • Мнения: 4 954
И да, и не.
1/ тестване - 14 дни след О, защото дължината на ЛФ няма нищо общо с това кога тестът ще хване, стандартно 12-14 ден след О.
2/ за идване - 14 дни е стандартът, какво да се направи като не сме всички по калъп. Ти обясни ли ѝ за късата ЛФ?

# 55
  • Мнения: 1 419
Бебо, продължаваме да стискаме палци като за  близнаци Wink
Добре дошли на новите попълнения и бързи две чертички да развеете   bouquet

# 56
  • Мнения: 81
Бебо, продължаваме да стискаме палци като за  близнаци Wink
Добре дошли на новите попълнения и бързи две чертички да развеете   bouquet
Дано, дано newsm20

# 57
  • Мнения: 1 234
София Нектаринка Бебо стиснати палци момичета и много положителни тестове и емоции иииииииииии задължително много  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Слънчогледче аз съм добре не се оплаквам.....чакам да се стопли времето  да дойдат пролетните дни и плодове  Crazy Ами ти как си.....май изобщо не остана до великата среща  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 257
 Hug Много ви благодаря момичета, аз нещо не мога да заспя.  Hug
 Да ви се връща  Hug

# 59
  • Мнения: 656
Слънчогледче добре съм, със свито сърце си чакам утрешния преглед.  Ти как си?

Общи условия

Активация на акаунт