Бели денс - наслада за педофилите

  • 19 274
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 500
Абе едно е аз с моя дърт задник да се опна с тия танци, друго е момиченце на тази детска възраст  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 12 473
... Може да не са й дали бонбон преди да излезе......
Това да не е циркаджийско куче?
Макар че мераците на някои родители са ми сравними само с това - показват си маймунката като в цирка.

Просто си спомних какви циркове правеше моят син на тази възраст ако не получеше каквото искаше..
(най-често сладки неща)

# 17
  • Мнения: 851
Каква сценична треска...Това е изражение на изтормозен психически и физически човек, принуден да излезе на сцена и да прави нещо, което не му харесва. Горкото дете.

# 18
  • Мнения: 3 784
Само във вашите очи има сексуален подтекст в танца.
В нета има още много клипове на същото дете. Очевидно е, че то е много талантливо и се наслаждава на танца. Ще има страхотно тяло като порасне. Ще има и кариера на танцьорка.
Нормално е, за да се покаже таланта на детето то да участва в конкурси. Това е начинът да го забележат.
В конкретния клип плаче, не това вероятно е сценична треска, а и детето е малко. В други клипове то се представя страхотно.
Ако танцуваше степ или латино танци сигурно нямаше да реагирате по същия начин. Да де, но и в латинто има секси движения!?!
Страхотно дете, невероятна танцьорка! Пожелавам й блестяща кариера!
Така мисля аз.

Бели денс като вид танц, особено предвид история на възникването, е с еротично-сексуален подтекст. Има много начини, по които едно дете може да изгради гъвкавост, тяло, здраве или кариера на танцьор, гимнастик и акробат. Само един пример, с "България търси талант". Същото шоу. Рая Апостолова, също малко дете. Погледнете в нета за какво става дума и после говорете за забелязване и развитие на талант. Нищо общо! Така се правят нещата. Шапка свалям на Рая и възрастните около нея.



Секси движенията са неуместни по детските телца, ако ще валс с елементи на twerking да танцува. Децата спокойно танцуват латино и без тях. С тях е отвратително, и лош вкус. Неподходящото облекло пък изобщо няма да коментирам.



Сериозните балетни школи нямат нищо общо с пускането на четиригодишни по бюстие с пайети да извиват пъпчета под прожекторите, горките деца.

# 19
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
 
Каква сценична треска...Това е изражение на изтормозен психически и физически човек, принуден да излезе на сцена и да прави нещо, което не му харесва. Горкото дете.

 Peace абсолютно  на  същото  мнение съм.

Какво е по-различното по отношение на танцуващите и спортуващите малки деца - балет, акробатика, художествена гимнастика, мажоретки, състезателни танци и т.н. Все е издевателство на детското тяло, а педофилите не вярвам да се потрисат и да предпочитат само кючекоподобните.
А вашите деца спортуват ли?


Лиляна, моето дете  спортува  активно.

А разликата  между бели денс и  другите  танци, които  си  изброила  е, че бели  денс  е  танц  за    сексуално  развити  девойки  и  жени.Бели денс , доколкото  четох,  се свързва  с  апотеоза  на   женското  начало, на  пловодитостта- движенията  и  техниките  са  специфични, ако  щеш- възбуждащи, сластни- този танц  крещи   за  секс.
Намирам  за безумно   да  го танцуват  невръстни деца  и то , облечени   и гримирани  по такъв  предизвикателен  начин:naughty:

Ники,писали сме по едно и също време Peace

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само че педофилите не се интересуват от "сексуално развити девойки"
На теб този танц може да ти крещи за секс, но на педофила знаеш ли кой му крещи?
Явно знаеш, щом е така озаглавена темата ти.
Обаче не само тези танци харесват педофилите, може да си харесат лъскавото дупе на гимнастичката, шпагата на акробатката и дори поличката на мажоретката.
Да говориш за педофили само при определени танци е смешно.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 671
Попадала съм на разни филми/сериали с арабски семейства и там в танците се включват и малките момиченца. 
Иначе и на мен ми е нелицеприятно дете да е облечено така и да танцува по този начин. Но пък може да плаче, защото се притеснява...много публика, съдии. Навремето тренирах художествена гимнастика, много ми харесваше, но изпадах в ужас да го правя пред публика. На някакво представление се тръшнах и ревнах, че няма да изляза на сцената.

# 22
  • Мнения: 13
Аз лично смятам, че на 5 годишна възраст едно дете не може да прецени само дали иска да участва в подобно нещо.
Също съм на мнение, че децата трябва да решат сами с какво искат да се занимават, когато пораснат достатъчно, разбира се.

# 23
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Само че педофилите не се интересуват от "сексуално развити девойки"
На теб този танц може да ти крещи за секс, но на педофила знаеш ли кой му крещи?
Явно знаеш, щом е така озаглавена темата ти.
Обаче не само тези танци харесват педофилите, може да си харесат лъскавото дупе на гимнастичката, шпагата на акробатката и дори поличката на мажоретката.
Да говориш за педофили само при определени танци е смешно.

Естествено, че  знам- самата  аз  съм видна  педофилка Mr. Green

Всъщност, ако правилно  те  разбирам, ти например, не би имала   угризения да  запишеш 3  годишната  си дъщеря   да  танцува бели денс, та  да може  на  пет  да  се   извива   качествено   пред публика , така, както  не би имала  угризения  да  я  запишеш   на  спортна гимнастика:thinking:

Е, не  ме  учудваш.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Всъщност, ако правилно  те  разбирам, ти например не би имала   угризения да  запишеш 3  годишната  си дъщеря   да  танцува бели денс, та  да може  на  пет  да  се   извива   качествено   пред публика   Thinking

Е, не  ме  учудваш.
Е, откъде пък го разбра това?
Не само, че няма да запиша детето си на 3 на такива танци, но и на пет няма да я запиша и няма да я изтезавам с такъв напрегнат спорт.
Децата в тази възраст може да спортуват за игра, за удоволствие, но не и за състезание и показване пред публика по конкурси.
Това е моето мнение. И не заради педофилите, майната им на тях, те си харесват деца всякакви, заради детето ми, психиката му, детството му, свободата му.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 884
Гнусно е, имат прекалено изразен сексуален подтекст. Полуголи 4 годишни да се кълчотят в ориенталски ритми - ето това е отвратително.


Ама естествено, че във всяка балетна школа кършат ориенталски танци... Tired



Лилянa, значи за удоволствие ще запишеш дете на подобни танци, не за конкурси? Thinking

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лилянa, значи за удоволствие ще запишеш дете на подобни танци, не за конкурси? Thinking
Точно на такива - не. Това не е удоволствие, а кич.

# 27
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
....
Всъщност, ако правилно  те  разбирам, ти например не би имала   угризения да  запишеш 3  годишната  си дъщеря   да  танцува бели денс, та  да може  на  пет  да  се   извива   качествено   пред публика   Thinking

Е, не  ме  учудваш.
Децата в тази възраст може да спортуват за игра, за удоволствие, но не и за състезание и показване пред публика по конкурси.


В това отношение  споделям  мнението  ти.

Действително, това момиченце  има отлични  данни  за  танцьорка. Но се  питам, за  да  танцува  така изкусно,  на колко  ли години  е  вкарано  в залата Thinking

Мисля, че  Скарлет  изтъкна  като  предимство  , че детето   след години  ще  има прекрасна  фигура.
Да, така  е - формите  се  извайват. Но  те  могат  да  се  изваят  и  на  една  по- късна  възраст, когато  заниманията  с бели  денс няма  да    изглеждат  противоестествено.

# 28
  • Мнения: 10 076
Какъв ли  спомен ще има от детството си това прекрасно създание?

# 29
  • Мнения: 851
На публиката изглежда ѝ е мило. Не знам колко е педофилско, но за такива деца ми е мъчно. Не само родителите им, ами и околните явно не смятат подобно нещо за нередно.
Колкото до спорта на такава възраст, също не го одобрявам. Ако не е плуване, например...Имам приятелки, които от малки ходеха на народни танци, акробатика...и още една, която не помня на какво точно се беше записала, но на 13 лекарите ѝ забраниха. Ще се учудите какви непоправими травми причиняват тези спортове от ранна възраст и то на момичета.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт