Банята - тема 22

  • 85 315
  • 770
  •   1
Отговори
# 690
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Едно е отпадни води от кухнята и съвсем друго отпадни води от тоалетната.
Ами така е по принцип,но отпадните води от кухнята са с тръба ф 50,а на тоалетната с ф 110.Не вярвам да са се включили в отпадните води на кухнята.А и девойката никъде не споменава за това.

Не сме се включили в отпадните води на кухнята. От съпруга ми знам, че е в мръсен канал.

А кухнята е близко от другата тоалетна и според мен там отпадните води от двете помещения се включват в една обща тръба.
Тогава не виждам проблем  Peace Тая комшийка да не си втълпява нещо.То като сте и казали и тя сега да не се вкарва в някакви филми.Не виждам причина да и мирише.Все пак това е централна тръба.То по тая логика трябва да и мирише и на шампоан като се къпят другите комшии

# 691
  • Мнения: 953
Нищо не сме й казвали..Тя се съмнява, че съседите над нея (колкото странно смешно и т.н да звучи) пикаят в кофи (че са възрастни хора) и после си изхвърляли урината в сифона или мивката Grinning
Истината е,  че вече и у нас ми мирише на гадно в тоалетната...

Според ММ няма как проблема да е от нас, защото кухнята и тоалетната - всичко отива в една тръба и също би трябвало да мирише в апартаментите..

Благодаря ви все пак, че отделихте време да коментирате!

# 692
  • Мнения: 471
Пепински, ние купихме плочки на Керос - серия identity http://baniastil.com/product_images/plochki_za_banq-61-132602980 … colour_full-0.jpg
Харесват ни и майсторът не се е оплаквал от нещо.

# 693
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Пепински, ние купихме плочки на Керос - серия identity http://baniastil.com/product_images/plochki_za_banq-61-132602980 … colour_full-0.jpg
Харесват ни и майсторът не се е оплаквал от нещо.
Благодаря  Hug и аз нещо подобно си харесах Ето това са http://ivestplovdiv.com/image/data/KEROS/selecta3.jpg.Серия Куеро с бежаво и без декорната плочка,че банята е малка и да не стане натруфено

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 10:53 от Пепински

# 694
  • Берлин
  • Мнения: 4 555
Аз искам да препоръчам една фирма,която не е коментирана тук - Форма глас - плочки,санитарии,паравани и душ кабини - всичко. Фирмата ни работи на мащабни проекти и като обслужване и реакция Форма глас са номер 1. А и цените, които предлагат, са много конкурентни. Не съм им рекламно лице, просто доволен потребител. Ако искате телефони,нещо - ще дам.

# 695
  • Мнения: 7 519
Ама как така във водосточната... Имаш предвид, където се стича водата от дъжда ли??
Да точно в тази тръба!

# 696
  • Мнения: 1 298
Ама как така във водосточната... Имаш предвид, където се стича водата от дъжда ли??
Да точно в тази тръба!

Боже Господи...

# 697
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Ама как така във водосточната... Имаш предвид, където се стича водата от дъжда ли??
Да точно в тази тръба!

Боже Господи...
често явление е това

# 698
  • Мнения: 1 597
Пепински това с водосточната тръба е най-долнопробна селска простотия.

# 699
  • Мнения: 6 311
Пепински това с водосточната тръба е най-долнопробна селска простотия.
Ами за това не трябва да се правят кухни на балкон пред хола или спалнята например. Ясно е, че там няма канализация и съответно ще се чудят къде да се свържат отпадните води от мивката,  миалнята, пералнята и т.н. Но действително е често явление.

# 700
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Пепински това с водосточната тръба е най-долнопробна селска простотия.
Така е,ама продължават със селенията

# 701
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Момичета дойде и моят ред да ви покажа проекта си за миниатюрната ни баня.
Скрит текст:
Плочките са тия http://ivestplovdiv.com/image/data/KEROS/selecta3.jpg Серия Селекта Куеро в бежаво и кафяво без декорната с цветята

# 702
  • Мнения: 7 519
Замисляла ли си се за обла душ кабина?

# 703
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Замисляла ли си се за обла душ кабина?
мммм дам,ама на мъжо не му харесват,а и не може да се събере в нея.Тая ще е с размер 90х 100

# 704
  • Мнения: 7 519
Има доста обширни обли душкабини. Моя позната е с подобно разположени, но душ кабината е обла и така изглежда доста по обширно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт