АВАТАРНИ ИГРИ 9

  • 25 892
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 184
Записвам се - да гласувам!

# 61
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Странно, сутринта са ни изтрили с Мамма2015 кафето с мекиците и двата ни поста Peace Не знаех, че така правят тук Rolling Eyes
Не, че ми е важно,не ми пука, но други сутрини не го правят, защо сега?!

# 62
  • Мнения: 4 740
Е, кой ще тръгне да трие Хъш? Всяка сутрин някой публикува кафе и нещо подобно. Много странно.

# 63
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Метла, Одри Wink
И аз това се чудя, може пък някой недоброжелател да се е оплакал, кой знае Thinking Не е ясно кой от какво ни се дразни и тн.т. - може и това да е. Може и модератор да си го е преценил и изтрил.
Карай, все тая....

# 64
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И друг път са минавали през темата, Ради. Случва се от време на време, не се ядосвай.

# 65
  • Мнения: 4 740
Метла, Одри Wink
И аз това се чудя, може пък някой недоброжелател да се е оплакал, кой знае Thinking Не е ясно кой от какво ни се дразни и тн.т. - може и това да е. Може и модератор да си го е преценил и изтрил.
Карай, все тая....


Не се ядосвай Хъш  Hug Да се оплакват и да трият колкото си искат  Heart Eyes

# 66
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Не, не се ядосвам. Само дето ми е странно какво толкова ги подразни едното кафе и двете разменени по тоя въпрос реплики, ама хайде...
Да не ни изтрият нас трите сега Mr. Green

Аз ще си спретна за утре нещо, само да не забравя. Че днес по едно време се сетих, и се изплаших че е неделя и няма да смогна Joy Joy Joy Куку съм... Има време, да се мобилизирам до утре вечер.
Хайде, отивам да гледам Интерестелар Peace Най-после Whistling

# 67
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да трили са,няма се отклонявате от темата само картинки трябва да има  Twisted Evil

Пелене,ти нали бешежвлюбена?Какво стана?

Малко е сложно за обяснение  Crazy Както и да е,избиват ме някви мисли и така  Peace

# 68
  • Мнения: 4 740
Да трили са,няма се отклонявате от темата само картинки трябва да има  Twisted Evil


Как не ни е срам да си говорим/пишем  Crossing Arms
 Mr. Green

# 69
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Успокояващо,че не само нас има въпрос в темата за админите,що е трита друга тема Crazy

# 70
  • Мнения: 1 138
Не знаех, че се трият постове  Grinning, що ли? newsm78

# 71
  • Мнения: 1 138
Аз ще участвам с това:

 Grinning. е що пък да съм разбрала, тъкмо се чудех защо никой не качва  Joy

                                        


                                        

Последна редакция: нд, 01 фев 2015, 09:46 от Elea Lea

# 72
  • Мнения: 4 740
Тази седмица изпращаме комбинациите на Диди, целта е да бъде анонимно и да се опитаме да познаем коя комбинация чия е.

# 73
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Елеа, тази седмица комбинацията не се показва преди играта. Прати я в ЛС на Диди и сложи нещо друго до вторник Peace.

п.п. Одри, бърза си Joy

# 74
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Добро утро момичета!!!
Ето кафе от мен, дано не попречи на някой  Crazy

Скрит текст:

Елеа, ако искаш само си смени дрешката и си редактирай поста, аз я запазих комбинацията ти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт