Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №14

  • 37 867
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 488
Аууу каква хубавица, веднага я зъмвам ама е обещана на Дебелан  Whistling

# 706
  • Мнения: 6 002
Олее колко е пораснала  Heart Eyes Heart Eyes пу-пу
Фели не сЪ бутай дет не трябва  Naughty че ще спретнеш някой латино-сериал  hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 3 143
Бамба Честит Рожден ден на твоето момченце!
Да ви е много здрав и много да ви радва.



Сигме много ти е сладка госпожицата!  Heart Eyes

Ние довечера сме на лекар - тръшна ни вируса. ММ е болен вече цяла седмица - вече се оправя. Миша е с Т от петък , а аз от днес. Много много гадно.

# 708
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз не я крия. Ей я на


Е изтървах  Rolling Eyes И аз, не ги крия, просто така съм решила, тук фотоси повече- не, показвала съм ги нееднократно, иначе Peace
Светулке, къде си из Фейса newsm78

# 709
  • Мнения: 335
Честит рожден ден на Дебелан Simple Smile Да расте здрав, палав и щастлив Simple Smile
Малчо в петък направи 2 коригирани месеци и педиатърката ще ни подгони с ваксините. На него в Надежда му е сложена само хепатитната първи прием. И сега незнам с коя първо трябва да започнем БЦЖ-то, хепатитна втори прием или двете ваксини, които се слагат във втори месец? Сигме, при вас кога започнаха да поставят ваксините?
В четвъртък ще се консултирам с доцент Георгиева, дано дотогава педито да не започне да ни търси за ваксините.

# 710
  • Мнения: 6 002
Светулке, къде си из Фейса newsm78
Чух,че било модерно да си в тайни групи,та реших да съм в крак с модата  hahaha hahaha

# 711
  • Мнения: 39 500
Стефи, моята педиатърка иска бележка от неонатолог за ваксините. Аз лично започнах със синфлорикса и пентаксима, когато беше на 9  месеца и то след двучасов разговор със Слънчева, че детето е неврологично зряло, че да поеме ваксините. Иначе хепатитната си я биха когато си трябваше.
Лично аз на силно недоносено дете не бих посмяла в трети месец да поставя ваксина. Хепатитната е  безвредна, но другите две влияят на нервната система. Ако си спомняш случая с Филип, който му удариха като на доносено дете и после изпадна в будна кома.

# 712
  • UK
  • Мнения: 5 999
Светулке, къде си из Фейса newsm78
Чух,че било модерно да си в тайни групи,та реших да съм в крак с модата  hahaha hahaha

Знам аз, че я следваш стриктно Mr. Green
Зоват ме две, на които уж, им се спи, а като ги сложа по местата  ooooh! почват луда игра и ме правят на "луда калинка" Joy Чао ви!

# 713
  • Мнения: 335
В четвъртък ще ходим при доцент Георгиева и ще се консултирам с нея. И на мен ми се иска да ги отложим за понататък, но лошото е, че нас ни водят с най-ниска степен на недоносеност и не знам дали ще успея да се преборя и какво точно трябва да направя. Дано доцентката да даде съвет какво да правим. А БЦЖ-то кога я слагахте?

# 714
  • Мнения: 39 500
Стефи, това, че бебето се роди с високо тегло за гестационната си възраст, не значи че е било зряло. Разбира се слушай докторите какво казват. Аз за себе си не бих рискувала.

Бцж-то трябва да погледна епикризата, но мисля че беше още в неонатологията на точно един месец.

# 715
  • Мнения: 335
Да ти кажа мисля да слушам какво ми казва доцент Георгиева, на нея имам най-голямо доверие. Много ти благодаря за съветите, друго си е да чуеш как е било при хора минали по този път  bouquet

# 716
  • Мнения: 39 500
О, да- разбира се, че неонатолога ще слушаш. Тя има опита с тия малки зайчета.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 302
Честит рожден ден на Дебелан! Да е здрав и весел, да радва мама с нови забавления и закачки! Бамба, честит празник и на теб!   bouquet

Аз имам нова колежка и трябва да я обучавам, тъй че нямам много време.

# 718
  • Мнения: 11 497
изпуснах Лийката, но Дебеланчо го видях като малък  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 3 404
Много мило това с честитката.На мен ми се обади една жена преди месец от тела на Силвия.Каза,че е имало бременност,че са били върнати 2 ембр но колко бебета са,име,размери,дата,термин
. Проверих сега на този адрес,но ни няма,др момче има.
Скрит текст:
5-ти ден под домашен,за цяла зима нямаме толкова.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт