Как беше при вашите бебета?

  • 1 103
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 600
Благодаря ви момичета! С такова нетърпение го чакам тоя смях  Laughing

# 16
  • Мнения: 577
не му се притеснявай толкова и аз го чаках дълго смеха,а сега чакам да се обърне. Hug

# 17
  • Мнения: 396
Вивчето се смя с глас за първи път,когато беше на 3м.,а аз се рзплаках като я слушах,много беше смешен дядо и... newsm62 .

# 18
  • Мнения: 6 472
Аз не помня Embarassed С голямата беше одавна. Сега с малкото се притеснявах защото до края на втория месец не се усмихваше съзнателно. Малко след като почна да се усмихва, когато е будна, почна и да се хили на глас като я цункам по коремчето.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 271
и ние на 4 мес. аз бях на седмото небе,че най-после се засмя с глас  newsm62. толкова го чаках тоя момент . но и досега много рядко се случва да се смее с глас. правим и какви ли не маймунджулуци само и само да се засмее,но тя само се усмихва. само последните няколко дена като че ли по-често се смее. така и се радвам като се засмее,че изобщо не се тревожа че е по-рядко.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 139
еее...не се притеснявай, всичко е толкова индивидуално - и смехът, и плачът, и обръщането, сядането, говорене , прохождане и всички др дребни и големи постижения на малките човечета... няма място за сравнение, когато е готово ще го направи и нищо няма да може да го спре Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 108
Доста е рано още за смях с глас

# 22
  • Мнения: 3 760
И при нас още няма истински смях. Вика ииииии и ъъъъъъ, но не нацелва правилните звуци и тембър. Прави го насила, звукоподражателно. Ама вече я очакваме с нетърпение.

# 23
  • Мнения: 108
И при нашта Маги има "ууууу" и "гк", и нещо като "аъ, аъ!", което е най-близкото до смях...ама май е рано за истински смях...ама всяко бебе си има собствен ритъм.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Доста е рано още за смях с глас. Има време, спокойно Hug
Точно, малкия се засмя на глас някъде на 3-4 месеца

# 25
  bouquetЗдравеи ние се засмяхме на глас  на 3 м. Не се притесняваи  newsm47

# 26
  • София
  • Мнения: 44 139
Доста е рано още за смях с глас

еми о има и бебета, които от първият си ден плачат със сълзи и се смеят с глас - всичко е абсолютно индивидуално

# 27
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
рано е още не се притеснявай и този момент ще дойде,ние за първи път се засмяхме с глас на 2м и малко но това беше според мен неосъзната и едва към края на 3м началото на 4м почна доста по-често да се  смее и като,че ли разбира закачките вече

Общи условия

Активация на акаунт