Украса по дрехи - САМИ

  • 43 886
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 798
Видях го аз, че ми е изкопирал фешън стила, ама хайде, от мене да мине. Ей сега ще пусна снимките от снощния купон,там ме има в целия ми блясък с новите цайски! /Даже се похвалих на ДУЦИ и AnMary откъде са! Laughing/

# 91
  • Мнения: 1 181
Имах едни много лябими дънки, които ми стояха стахотно обаче ги залях с белина и мнотго се ядосвах и то на няколко места. Купих обаче едни пеперуди които се залепват с ютия и така прикрих петната.

Аз имам едни дънки, които много си харесвах, но ги скъсах с количката на бебо точно отпред на бедрото. Сега мисля точно такива апликации да им изцопам на няколко места. Ако стане добре ще ви ги покажа.

# 92
  • Мнения: 18 542
Попитах, виждам че ти си от София, а аз съм от Варна но все пак поръчал ги е в една кинкилерия , струвало му е 3 лева за десет етикетчета.
  За тези, които са от Варна кинкилерията е тази на "Пискюлиев"  там където продават и костюми за кючеци, няма начин да не я знаете Flutter
Извинявай, че пак те тормозя, а дизайна на етикетчетата той ли го е правил? Как става или просто е казал какво да пише и си е избрал шрифт някакъв?

# 93
  • Мнения: 4 371
Извенете ме, ама какъв е смисъла на това да си сложиш етикетче на някоя известна марка на ръкава примерно newsm78

И сега един офф, сори за което - Жени, имате ли още намалени слънчеви очила?

# 94
  • Мнения: 2 534
Разни миналогодишни модели , ама и новите не са от най-скъпите  Wink 99-200лв.
Ама колко пъти да разправям , че за вас цените са други  Hug

# 95
  • Мнения: 18 542
Извенете ме, ама какъв е смисъла на това да си сложиш етикетче на някоя известна марка на ръкава примерно newsm78
За украса разбира се  Mr. Green

# 96
Цитат
Извинявай, че пак те тормозя, а дизайна на етикетчетата той ли го е правил? Как става или просто е казал какво да пише и си е избрал шрифт някакъв?

 Въобще не ме тормозиш Simple Smile
 Етикетчетата не са нищо особено, просто са чисто бели и върху тях пише името. Не знам дали могат да направят нещо по сложно,, всъщност като се замисля newsm78 би трябвало да става но може би ще струва повече. Предполагам, че шрифта той си го е избрал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт