КАРТИ ТАРО - ТЕМА 13

  • 38 913
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 845
Искам да попитам за здравословното състояние на майка ми. В момента е много зле. Ще се подобри или ще продължи да се влошава.
Майка ми се казва Марийка. Благодаря на всеки отговорил.

Имало ли е операция?
Да.

Аз за здравословни проблеми не се наемам. Картите отразяват твоето положение на отчаяние, обезсърчаване,  на факта, че сама се бориш със ситуацията, сякаш няма кой да ти помага в това. Сама трябва да вземаш решенията, които няма да са от най-приятните. Има и страх, но притъпен.

# 721
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,ако някой има време и желание може ли да разтълкува тези карти:
майка на мечовете
десетка чаши
императрицата
Въпросът е: какво мога да очаквам в личен план в близките 3-6 месеца
Благодаря предварително.

Хубаво е да зададеш по-конкретен въпрос. 3-6 месеца е доста разтегливо понятие и време за Таро. (или са 3 месеците, или са 6) Затова и картите са такива. Ти как би ги разтълкувала?
Аз ги тълкувам с помощта на книгата която имам или интернет- кралица мечовете (прекалена самостоятелност която плаши мъжете,дистанцираност,самоизолация, подтискане на чувствата.. ), 10ка чаши (приятни ,но кратковременни емоции),императрицата не успях да я навържа много.
Извода който си правя е ,че може би аз бъркам някъде с поведението си и ако срещна някой ще е временна авантюра.
Зададох по- конкретно въпроса:)
'Ще се появи ли човек в живота ми в следващите 3 месеца и какви биха били отношенията..'
Магът
Колелото на съдбата
Крал пентакли
Ще се радвам да чуя твойто тълкуване.
Благодаря.

# 722
  • Мнения: 4 777
Здравейте момичета,ако някой има време и желание може ли да разтълкува тези карти:
майка на мечовете
десетка чаши
императрицата
Въпросът е: какво мога да очаквам в личен план в близките 3-6 месеца
Благодаря предварително.

Хубаво е да зададеш по-конкретен въпрос. 3-6 месеца е доста разтегливо понятие и време за Таро. (или са 3 месеците, или са 6) Затова и картите са такива. Ти как би ги разтълкувала?
Аз ги тълкувам с помощта на книгата която имам или интернет- кралица мечовете (прекалена самостоятелност която плаши мъжете,дистанцираност,самоизолация, подтискане на чувствата.. ), 10ка чаши (приятни ,но кратковременни емоции),императрицата не успях да я навържа много.
Извода който си правя е ,че може би аз бъркам някъде с поведението си и ако срещна някой ще е временна авантюра.
Зададох по- конкретно въпроса:)
'Ще се появи ли човек в живота ми в следващите 3 месеца и какви биха били отношенията..'
Магът
Колелото на съдбата
Крал пентакли
Ще се радвам да чуя твойто тълкуване.
Благодаря.


Според мен , следващите 3 месеца няма да се появи мечтания мъж . Колкото и усилия да полагаш , а ти определено полагаш много усилия това да се случи , нещо ще стопира развитието / Колелото на съдбата / Но нека и другите да си напишат мнението .

# 723
  • Мнения: 845
 A.nik e права за Колелото - в съчетание с Мага стопира всичко. Въпреки волята и усилията. А и след Колелото е отново неактивна карта - пентакли. Прозореца не се отваря. Няма път, само стари спомени.

# 724
  • Мнения: 106
Момичета привет и от мен Simple Smile Много моля , която има време и желание да ми гледа. На 4.08 ми предстои интервю в американското посолство за виза .
Въпроса ми е ще взема ли толкова мечтаната виза ?

# 725
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Привет момичета!  Laughing

Аз също съм на кръстопът и много бих искала някоя от вас да ми подреди карти. Предварително благодаря за помощта!

# 726
  • Мнения: 4 777
Привет момичета!  Laughing

Аз също съм на кръстопът и много бих искала някоя от вас да ми подреди карти. Предварително благодаря за помощта!

Аз ти изтеглих карти с въпрос какво ти предстои в близко време . 5 ца меча Крал жезли 10 пентакли
Според мен искаш много да се върнеш там където си била наранена и  да отвърнеш за обидата в същото време имаш желание да започнеш отначало . Трудно ти е да правиш компромиси . Проблемите при теб или са доста отдавна или се повтарят като житейска ситуация. Не мисля че ще се получи ново начало на този етап тъй като си все още доста огорчена и гневна . 

# 727
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
a.nik, благодаря от сърце!   bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 46
A.nik e права за Колелото - в съчетание с Мага стопира всичко. Въпреки волята и усилията. А и след Колелото е отново неактивна карта - пентакли. Прозореца не се отваря. Няма път, само стари спомени.

Благодаря ви момичета    bouquet
 нещо като дежаву е моят случай вече, но това е за друга тема Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 167
Здравейте момичета Simple Smile Винаги съм била запленена от магията на Таро, но всички ми втълпяват, че трябва да бъдат подарени, за да може притежателят им истински да ги използва. Може би сте го обсъждали, ще прочета няколко теми назад.

Пиша този пост, защото сънувах доста странен сън. Как стоя на мост и минава жена, държаща големи разперени карти. От любопитство тръгнах след нея и адски се изненадах, че държи цветно илюстрирано дисни таро. (ясно помня една от картите беше тази : http://pre07.deviantart.net/b620/th/pre/i/2011/144/4/2/disney_ta … quill-d3h5xqm.jpg ) С досада ме попита дали и аз искам да ми бъде гледано и да съм си зададяла въпроса. Попитах дали скоро ще оздравея (нямам здравословни проблеми доколкото знам) и тя изтегли карта, която се оказа "лечителят" (the healer) нямам представа дори дали има такава карта Simple Smile)))))))
Мислите ли, че е време да си избера Таро и сама да се обзаведа с такова Simple Smile Благодаря на всеки прочел поста ми  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 2 328
Купи си карти,щом имаш интерес.Какво толкова,че не са подарени?Сакън  Sunglasses

# 731
  • Мнения: 4 777
И моите не са подарени , сама си ги купих и избрах . Не мисля че е проблем това . Най- важното е да ти харесват .

# 732
  • Мнения: 845
Моите са карти си ги купих. Чела съм за подаряването, обаче за кога да чакам?
Нямаше голям избор и купих "Таро на Тот". В началото ми беше криво, че не можах да избера колода, каквато да ми е по сърце, но сега посвикнах с нея.

Съня ти е интересен. Аз имах подобен с карта, която не съществува в колодата.
Дали да го приемеш за предсказателен? Следвай сърцето си Simple Smile

# 733
  • Мнения: 25
Ако някой има време би ли попитал картите какво ме очаква до 3 м.? В момента съм в много труден период и съм в безизходица.  Благодаря Ви.

# 734
  • Мнения: 1 167
Момичета Simple Smile благодаря ви за съветите ви. Оказа се, че по книжарниците в моя град няма таро. Посъветвайте ме кое от 2те да взема онлайн - http://prikachi.com/images.php?images/351/8265351P.jpg или http://prikachi.com/images.php?images/355/8265355Y.jpg

Общи условия

Активация на акаунт