Предстои ни кръщене,помагайте!!!

  • 5 230
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 771
Отличничка - браво на теб!

Аз лично бих се спряла на шоколадче в кутийка - магнитчето ми идва леко туристическо. Обаче аз съм предубедена към магнитите - нашият хладилник е вграден, съответно на вратата не се лепят магнити и когато ми подарят такъв, се чудя какво да го правя. Обикновено го давам на детето да го лепи по магнитната си дъска.

А всъщност би ли разказала по-подробно (може и на лични) какво точно ще подготвяш? За мен кръщенето е запазване на църква и ресторант, евентуално покани и подаръчета за гостите. Май пропускам нещо.

# 16
  • Мнения: 20
Отличничка - браво на теб!

Аз лично бих се спряла на шоколадче в кутийка - магнитчето ми идва леко туристическо. Обаче аз съм предубедена към магнитите - нашият хладилник е вграден, съответно на вратата не се лепят магнити и когато ми подарят такъв, се чудя какво да го правя. Обикновено го давам на детето да го лепи по магнитната си дъска.

А всъщност би ли разказала по-подробно (може и на лични) какво точно ще подготвяш? За мен кръщенето е запазване на църква и ресторант, евентуално покани и подаръчета за гостите. Май пропускам нещо.

Освен поканите и подаръчетата,ще си поръчам и ритуалните неща всичко да ми е в една серия ,т.е темата на кръщенето последно ще е Ангел-хранител,поне доколкото прочетох в сайта им. Общо взето избрах си бутилка вино, свещ, кутия за коса,сапун, някакво юзче ,в което да си сипя от водата,в която ще я кръстат, бурканче за мед,папка за църковно свидетелство. Виното и свеща ще бъдат и с имато и датата. Освен това кърпата ,която е за нея ще е с бродерия на ангелче и пак името и датата. Общо взето това май е всичко за самият ритуал,вече кръстницата ще купи дрешките и кръстчето.
Относно подаръчетата се спряхме на магнита,тъй като мисля че той ще остане за спомен,докато шоколадчето ще го изядат и край. А пък такива шоколадчета предлагат като бонбониери за почерпка на гостите, така че може би ще поръчаме бонбониера,тъй или иначе трябва да купим бонбони а тези поне ще са в темата на кръщенето. А за кръстницата избрахме пак кърпа с бродерия,само че малка и на нея пише За най-добрата кръстница,като момичето ми каза,че можем да добавим име и дата.

# 17
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте!
Ние, миналата година кръстихме малката ми дъщеричка. От този сайт, от който Вие си вземате, аз поръчах хавлийка за дъщеря ми, за попа, а и балони, които са с надпис Честито Кръщене.
Бяха много оригинални и забавляваха децата. Всичко при нас беше в бяло и златно. Април си е студено и нашата рокличка беше с дълго ръкавче, много приятна. Тортата беше бяла със златисто, с ангелчета, имахме бонбони направени от сладкарката, отново в бяло и златно, а и меденки в същия тон. Държах всичко да ми е в тон и изпипано. Поръчах си и комплект с кутията за дрешките и всичко в златисто. Поканите, също, бяха ангелчета в бяло със златно кръстче, а подаръчетата бяха гипсови оригинални ангелчета бели със златисто. Почерпката си ни беше в ресторант и имахме около 40 души.
http://www.svatben.bg/magazin/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0% … 0%B5%D0%BD%D0%B5/ - такива са балоните.
Пожелавам Ви незабравимо кръщене!   bouquet

# 18
  • Мнения: 20
Здравейте!
Ние, миналата година кръстихме малката ми дъщеричка. От този сайт, от който Вие си вземате, аз поръчах хавлийка за дъщеря ми, за попа, а и балони, които са с надпис Честито Кръщене.
Бяха много оригинални и забавляваха децата. Всичко при нас беше в бяло и златно. Април си е студено и нашата рокличка беше с дълго ръкавче, много приятна. Тортата беше бяла със златисто, с ангелчета, имахме бонбони направени от сладкарката, отново в бяло и златно, а и меденки в същия тон. Държах всичко да ми е в тон и изпипано. Поръчах си и комплект с кутията за дрешките и всичко в златисто. Поканите, също, бяха ангелчета в бяло със златно кръстче, а подаръчетата бяха гипсови оригинални ангелчета бели със златисто. Почерпката си ни беше в ресторант и имахме около 40 души.
http://www.svatben.bg/magazin/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0% … 0%B5%D0%BD%D0%B5/ - такива са
балоните.
Пожелавам Ви незабравимо кръщене!   bouquet

За балони не бях се сетила, мерси идеята много ми допада,ще попитам там където си поръчах поканите дали имат балони ако не ще поръчам от този сайт ,който си дала. Мисля ,че и при нас ще се харесат балоните,защото ще има доста дечица от гостите.

# 19
  • Мнения: 20
Ние вече сме готови, поканите вече почти ги раздадох, подаръчетата за гости и нещата за ритуала са поръчани,така че вече съм спокойна. Дрешките  кръстницата ги е поръчала. Общо взето чакаме само денят. На всички ,които им предстои това щастливо събитие,пожелавам успех в организацията и препоръчвам с две ръце магазин Хрисима. Всичко си поръчахме оттам, любезни,коректни и изключително богат избор за всичко за кръщене,без дрехите. Наистина съм доволна и ще ги посетя отново за всеки празник оттук нататък. Успех момичета  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт