Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 125 168
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Umma, Holly Pink , благодаря ви.
Като цяло клоня към Ланком, но това, което ме привлича в Скин код е по-високият защитен фактор .  От край време не мога да си намеря крем, който да има достатъчно висока защита  и да е подходящ за летния сезон, за да не ми се налага да ползвам отделно слънцезащитен.
Крем за лице, слънцезащита и фон дьо тен ми идват в повече за лятото  Confused

# 121
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Всъщност, и за мен защитният фактор играе ключова роля.
А най- "обичам" да ми пробутват уж нощен крем, пък той с фактор  ooooh!

# 122
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Като цяло досега все съм ползвала аптечни марки и много рядко по-висок клас брандове. Шисейдо и Биотерм се оказаха, че не са моята козметика, затова сега доста се чудя на Ланком, а и цената също ме спира малко.
От миналото лято и сега зимата ползвам Филорга /само два от кремовете им ми допаднаха/ и като цяло съм доволна, не е да не съм, но отново цената ме спира да продължа да я ползвам, а и липсата на фактор също.
Та заради това отново се насочвам към аптечните марки, които са малко по-поносими като цена.

Освен към Скинкод, се чудя и за Нюкс , особено за този крем, който също има фактор https://fr.nuxe.com/creme-prodigieuse-hydratants-defatigants/cre … claire-tube-30-ml. Проблемът е , че като питам в аптеките все нямат тестери.  Confused Close


# 123
  • Мнения: 993
ani_d, този крем на Нюкс е с цвят, предполагам знаеш това. Наистина все още няма тестери-сашета за вкъщи, защото продукта е съвсем нов на около седмица в Б-я. ( Работя в аптека). Има тестерни продукти в по-големите аптеки, можеш да си вземеш контейнерче за урина и да помолиш да ти отсипят.  bouquet

# 124
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
nteri , да, точно защото е с цвят и си мисля, че с един крем и малко пудра примерно, ще мога да постигам ефекта , който търся. Въпросът ми е по-скоро дали ще върши работа като крем, или пак под него ще трябва да слагам друг??

# 125
  • Мнения: 345
Отскоро това. Донесоха го на мъжа ми, но след като пробвах два - три пъти, направо си го приватизирах.  Grinning



# 126
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Това кремче на НЮКС звучи интересно  Wink Именно заради цвета. А и факторът му е доста висок. Ще го тествам, ако го намеря у наше село.  Laughing

ani_d , а Day Wear на ЕЛ пробвала ли си? Дневният си е и с фактор.  Peace

# 127
  • Варна
  • Мнения: 429
Аз ползвах лятото, че и сега, на NUXE цветния флуид teint éclat prodigieux 01 natural radiance, много съм доволна, естествено стои на лицето и озарява. Предполагам, че този ще е още по-добър, непременно ще го изпробвам!  Peace

# 128
  • Мнения: 1 052
Здрaвейте,
Можете ли дa ми предложите избелвaщ крем, от който дa сте видяли резултaт. Имaм кaфеникaви петнa нa скулите вероятно в резултaт нa бременносттa. Не съм ги третирaлa с нищо, тъй кaто се нaдявaх дa изчезнaт сaми  Embarassed

# 129
  • Мнения: 912
Аз ефект видях от корейските бб кремове на Скин 79  bouquet

# 130
  • Варна
  • Мнения: 429
Лятото ми се появиха 2-3 петънца от слънцето, но с времето изчезнаха, не съм правила нищо по-специално за тях, може би от ексфолианта за лице, който ползвам да са се заличили, не знам....

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Здравейте момичета,
наканила съм се да си купя озаряващия серум на Апивита. Случайно да сте мяркали някакви намаления на тази козметика по случай 8 март? Simple Smile Ако няма - няма, ама ако може да се поспести няма да е лошо, че си е скъпичък все пак.

Благодаря!  bouquet

# 132
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Аз ефект видях от корейските бб кремове на Скин 79  bouquet
може ми линк към него от къде го взехте

# 133
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Скин79 са марка корейски кремове, от иБей предимно се купуват.

# 134
  • Мнения: 912
Да от Ибей.Ползвала съм почти всичко,но по време на пигментацията бях с най-известния им.https://https://www.google.bg/search?q=skin79+bb+cream&source=lnms&a … %252F%3B359%3B450

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт