Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 125 068
  • 741
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 913
Момичета, идвам с молба да ми препоръчат добро хидратиращо кремче за смесен тип кожа. Наличието на слънцезащитен фактор е плюс. На 20 години съм. Другият ми въпрос е за дълбокопочистваща маска, която и да свива порите, тъй като в Т-зоната се боря и с черни точки.

Бих препоръчала това
Скрит текст:

# 391
  • UK
  • Мнения: 5 999
Нещо с колаген бих искала да препопъчати  bouquet

# 392
  • Мнения: 14
Този крем на Гуто съм го търсила по всички аптеки във Велико Търново и в няколко във Варна- аптекарките не бяха и чували за такъв.... мисля, че само оналин го има, но едва ли е нещо качествено..

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 445
Четох доста добри отзиви и искам да го пробвам. Не че очаквам кой знае какво.

# 394
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета. Искам да си купя хубав крем за лице- анти ейдж, който същевременно и да хидратира, но понеже това ще ми е първият такъв ми е много трудно да избера на кои марки да си взема тестери  Embarassed. На 26 години съм със смесен тип кожа, разширени пори и назолабиални бръчки. Благодаря ви предварително   bouquet

# 395
  • София
  • Мнения: 5 488
Здравейте, момичета. Искам да си купя хубав крем за лице- анти ейдж, който същевременно и да хидратира, но понеже това ще ми е първият такъв ми е много трудно да избера на кои марки да си взема тестери  Embarassed. На 26 години съм със смесен тип кожа, разширени пори и назолабиални бръчки. Благодаря ви предварително   bouquet
На  Cliniqie superdifence може да пробваш.

# 396
  • Мнения: 6
Благодаря, Bubble. Идеята ми е да си взема, както крем така и почистващи продукти на същата марка. Колебая се между Нукс - Нукселенс или Нукс Нирванеск емулсията за първи бръчки или нещо на Скинкоуд или Авен, след като прочетох коментарите по темата.

# 397
  • София
  • Мнения: 5 488
Благодаря, Bubble. Идеята ми е да си взема, както крем така и почистващи продукти на същата марка. Колебая се между Нукс - Нукселенс или Нукс Нирванеск емулсията за първи бръчки или нещо на Скинкоуд или Авен, след като прочетох коментарите по темата.
Аз напоследък доста неща на Нукс си взех и привърших заедно с това и съм много доволна от марката,а защо не погледнеш серията Prodigieuse,нощният крем и околоочният много ми харесват.

# 398
  • Мнения: 6
Благодаря, Bubble. Идеята ми е да си взема, както крем така и почистващи продукти на същата марка. Колебая се между Нукс - Нукселенс или Нукс Нирванеск емулсията за първи бръчки или нещо на Скинкоуд или Авен, след като прочетох коментарите по темата.
Аз напоследък доста неща на Нукс си взех и привърших заедно с това и съм много доволна от марката,а защо не погледнеш серията Prodigieuse,нощният крем и околоочният много ми харесват.
Мисля да започна от Нукс и после ако не ми хареса ще търся друго. А доволна ли си от почистващите им продукти?

# 399
  • София
  • Мнения: 5 488
Доволна съм,сега ползвам този:

 Преди бях с този

И двата много ми харесват,втория е за по-суха кожа,идеален ми е за зимата.

# 400
  • Мнения: 4 734
Някой да е ползвал хидратиращите кремове на LA ROCHE-POSAY или на URIAGE? Koи са по хубави и хидратират по-добре?

# 401
  • София
  • Мнения: 5 488
Някой да е ползвал хидратиращите кремове на LA ROCHE-POSAY или на URIAGE? Koи са по хубави и хидратират по-добре?
На La rоche posay съм ползвала и ми харесва.От URIAGE нямам впечатления,маската им от серията съм чела в постове тук че не е лоша.

# 402
  • Мнения: 6
Bubble, много ти благодаря за информацията   bouquet Ще пробвам и аз, дано и на моята кожа се отрази добре  Peace

# 403
  • Мнения: 1 204
Аз съм за Ла Рош-Позе, по-леки са им текстурите. От Юриаж се изпъпчвам. Но термалната им вода и измивните им продукти са ок Peace

# 404
  • Мнения: 14 495
На Нюкс са им много силно ароматизирани продуктите. И като ефект не съм забелязала нещо кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт