Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 125 166
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36 088
Мислите ли,че е добре от време на време да сменяме крема,който ползваме,дори и кожата ни да се чувства идеално?

убедена съм в това
най-малкото в различните сезони не ми е възможно да ползвам един и същ крем, защото кожата ми е различна
един крем ми е горе-долу за един сезон
да, сега е зима, но не е зимата от преди седмица или повече и веднага го усещам - за това сезон е условно

# 91
  • Мнения: 15 077
Моята кожа се чувства идеално с някои кремове, но след известно време ефектът вече го няма. Последния път, когато се излъгах да си купя крем 100 мл. забелязах, че след време нямаше и следа от първоначалния УАУ ефект. Аз лично затова ги сменям редовно.

# 92
  • Мнения: 2 045
На всеки 3 или 6 месеца (според сезона или разфасовката) задълължително сменям крема. Който, в каквото иска да ме убеждава, но кожата привиква и от един крем си набява това, от което има нужда. Набавено ли е всичко, крема е ненужен. Ако реша да повторя, го правя не по-рано от година.

# 93
  • Мнения: 94

Обаче много добре ми се отразиха и споменатите по-горе от Slide, - Диор Capture total (сега го повтарям) и на Герлен Abille royal   Peace  Предвид това, че ми допада и филорга - може да не са твоите продукти  Peace Диор Capture total усетих по-близо до ефекта на Филорга (изпълващ), а Герлен Abille royal по-богат (нормална кожа). Ни разбира се - една кожа взима и се сработва с едно, друга с друго ....

При тотална катастрофа е Шисейдо - Slide, ако не си ги тествала - на реципрочен принцип е възможно да ти допаднат  Blush
Благодаря, Алена! Наистина е трудно да се предвиди как ще се сработи кожата-  от един тестер е невъзможно.
Може би щеюдействам на метода на пробата и грешката:)  ще започна с единия бранд и ще видя как ще се развият нещата.
С Диор ми бяха дали и тестер на серума One essential и в комбинация с крема Capture total усетих кожата си много комфортно.

# 94
  • Мнения: 2 845
Здравейте, момичета.
Решила съм да се тествам със серията на Биотерм Скин Виво. Имате ли впечатления от нея? С мазна кожа съм, 35+, живея в горещ и влажен климат. Търсените от мен ползи са лифтинг ефект /напоследък кожата ми сякаш съвсем леко увисна/, подхранване, превенция. Питането ми основно е за нощния крем, но ако ми допадне, със сигурност ще пробвам и дневния.
Ползвала съм само Skin Vivo Uniformity ,който е за пигментация.Кожата ми се сработи с крема,имаше лек депигментиращ ефект,но нищо съществено.А Глико А за 24лв. постигнах в пъти повече.
В момента ползвам бг козметика и мога смело да кажа,че съм в пъти по-доволна от всички скъпи марки досега.
От Филорга eye time filler не видях никакъв ефект.

А можеш ли да препоръчаш някой крем от бг козметиката....

# 95
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За Филоргата съм на по -особено мнение.Откакто прочетох,че има нещо като реферална система /или нещо подобно/ при закупуването им,ми стана ясно защо някои хора толкова натрапчиво ни убеждават в качествата на кремчето.Но пък за някои хора може наистина да е УАУ крема Peace
И един въпрос.Мислите ли,че е добре от време на време да сменяме крема,който ползваме,дори и кожата ни да се чувства идеално?

Да, относно Филоргата, и аз не съм в особен възторг от нея. Ползвала съм и Sleep and Peel, и крема за околоочния контур, и този дневния, матиращия /уж/... еми не е като да е имало някакъв особен ефект, да не кажа ич... Повторих единствено мусът им за миене на лице и евентуално бих купила отново пръскащата се вода за лице. Съжалявам, че не говоря с конкретни заучени имена, но не ми се рови за конкретика...
В момента мога спокойно да си я купувам въпросната козметика, на приемливи цени от аптечната мрежа, но не го правя. Защо ли???  Whistling
Иначе определено мисля, че е хубаво да се сменя козметиката на няколко месеца, най- малкото, кожата свиква с веществата, които й се подават и трябва малко раздвижване и здравословен "стрес"  Laughing
Благодаря за мението на ДХ3 относно серията на Биотерм. В момента ползвам козметика на Скинкод, редувам с ЕЛ, но искам да сменя. И се чудя към какво да се насоча. Може да се тествам и с някоя серия на Клиник за моя тип кожа  Thinking

# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз напоследък ползвам кремове на Caudalie - нощем слагах Vinoperfect Cell Renewal Night Cream  - много приятно ухае, богат крем, който попива идеално и сутринта кожата е много мека; сега съм си взела хидратиращ - Caudalie Premieres Vendanges Moisturizing Cream - също съм много доволна; продуктите на  Caudalie са без парабени, феноксиетанол, минерални масла, генетично модифицирани организми, парафинови, синтетични изкуствени оцветители и засега ме устройват Peace

# 97
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Сега съм с този
Скрит текст:
Преди това
Скрит текст:
/spoiler] и с това
Скрит текст:

На всеки 3 или 6 месеца (според сезона или разфасовката) задълължително сменям крема. Който, в каквото иска да ме убеждава, но кожата привиква и от един крем си набява това, от което има нужда.
аз съм на същото мнение и често си сменям крема Peace

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 07:25 от don domat

# 98
  • Варна
  • Мнения: 10 620
*Biskvitka*, с каква кожа си?
С какво по нея се бориш?
От къде купуваш тази марка?

# 99
  • Мнения: 892
Аз напоследък ползвам кремове на Caudalie - нощем слагах Vinoperfect Cell Renewal Night Cream  - много приятно ухае, богат крем, който попива идеално и сутринта кожата е много мека; сега съм си взела хидратиращ - Caudalie Premieres Vendanges Moisturizing Cream - също съм много доволна; продуктите на  Caudalie са без парабени, феноксиетанол, минерални масла, генетично модифицирани организми, парафинови, синтетични изкуствени оцветители и засега ме устройват Peace

Доколкото си спомням си със смесена кожа, Biskvitka? Тъкмо се чудя между споменатите на Caudalie и Clarins daily energizer, случайно да можеш да направиш съпоставка? Четох, че  Vinoperfecta има гликолова киселина в съдържанието- ползваш ли през деня крем с фактор? Заглеждам и Caudalie Vinosource moisturizing sorbet, има доста положителни отзиви. Ще се радвам, ако някой може да се включи, не съм ползвала нищо на марката досега, кожата ми е смесена, чувствителна, склонна към запушване. Благодаря   bouquet

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
missNoir, със смесена кожа съм/L i m a  bouquet/ - боря предимно изравняване на тена - имам петънца тук-там, пори около носа и челото Confused - кремчетата на Caudalie ми освежават тена, особено доволна съм от нощния, за който писах, а съставките ми допадат - ползвам редовно и Еликсира/водата за лице - много е освежаваща Simple Smile/, възнамерявам да купя и някой серум Flutter Купувам ги от feelunique  - http://www.feelunique.com/brands/caudalie

L i m a , на Кларанс не съм ползвала крема, но много често съм го заглеждала Simple Smile напоследък обаче купувам продукти с по-изчистен състав - понеже и моята кожа е чувствителна, понякога се появяват ситни пъпчици - отдавам го на реакция на кожата към някоя съставка, но с кремовете на Каудиале нямам такива проблеми.
Слънцезащитен крем ползвам целогодишно - 30 или 50-ти фактор, нанасям го 10-15 мин. след дневния Peace

# 101
  • Мнения: 892
Biskvitka, много благодаря   bouquet

# 102
  • Мнения: 202
За Филоргата съм на по -особено мнение.Откакто прочетох,че има нещо като реферална система /или нещо подобно/ при закупуването им,ми стана ясно защо някои хора толкова натрапчиво ни убеждават в качествата на кремчето.Но пък за някои хора може наистина да е УАУ крема Peace
И един въпрос.Мислите ли,че е добре от време на време да сменяме крема,който ползваме,дори и кожата ни да се чувства идеално?

Да, относно Филоргата, и аз не съм в особен възторг от нея. Ползвала съм и Sleep and Peel, и крема за околоочния контур, и този дневния, матиращия /уж/... еми не е като да е имало някакъв особен ефект, да не кажа ич... Повторих единствено мусът им за миене на лице и евентуално бих купила отново пръскащата се вода за лице. Съжалявам, че не говоря с конкретни заучени имена, но не ми се рови за конкретика...
В момента мога спокойно да си я купувам въпросната козметика, на приемливи цени от аптечната мрежа, но не го правя. Защо ли???  Whistling
Иначе определено мисля, че е хубаво да се сменя козметиката на няколко месеца, най- малкото, кожата свиква с веществата, които й се подават и трябва малко раздвижване и здравословен "стрес"  Laughing
Благодаря за мението на ДХ3 относно серията на Биотерм. В момента ползвам козметика на Скинкод, редувам с ЕЛ, но искам да сменя. И се чудя към какво да се насоча. Може да се тествам и с някоя серия на Клиник за моя тип кожа  Thinking

В момента и аз съм с Skinfood- стават, но много ми напомнят на Clinique- за втори път дадох шанс на марката, но сега определено ще е за последен- химичният аромат и пъпчиците след известно време на употреба тотално премахнаха Clinique от бялата ми козметика;
Biotherm съм ползвала за суха кожа серията и са ми ОК- а пък и от чужбинските сайтове излизат по- евтино и от аптечната козметика;
През нощта ползвам Nuxe newsm78

# 103
  • Мнения: 9 230
Да питам четох изследване на топ 10 на кремове
и този го слагат на номер 1 !!  http://www.lifecellskin.com/skin-care-products/whats-new
До днес не съм го и чувала Embarassed
Цената е резонна.
Мнения?
  bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 583
Да питам четох изследване на топ 10 на кремове
и този го слагат на номер 1 !!  http://www.lifecellskin.com/skin-care-products/whats-new
До днес не съм го и чувала Embarassed
Цената е резонна.
Мнения?
  bouquet
Pinko,моля да споделиш изследването.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт