Пазаруване от Aliexpress.com 43

  • 65 011
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Това яке според вас има ли ластик на ръкавите. Така ,както го оглеждам от долната страна е ластик, но искам да  съм сигурна. Благодаря   bouquet

Не. Между другото прочети коментарите, пише че качеството е отвратително, има и реални снимки. Аз лично преди да поръчвам винги ги прочитам, зашото си е полезно да знаеш какво поръчваш.

# 46
  • Мнения: 1 780
Това яке според вас има ли ластик на ръкавите. Така ,както го оглеждам от долната страна е ластик, но искам да  съм сигурна. Благодаря   bouquet

Не. Между другото прочети коментарите, пише че качеството е отвратително, има и реални снимки. Аз лично преди да поръчвам винги ги прочитам, зашото си е полезно да знаеш какво поръчваш.
77% доволни е много малко. Подкрепям. И аз не виждам ластик, но никой не може да ти гарантира какво ще дойде ако си решила да го вземеш пиши му дали има ластик ако ти каже да а няма само на това основание си правиш диспута. има реални снимки в коменатрите разгледай.

# 47
  • Мнения: 1 831
аз пак да питам ,как търсите неща на Moshino.Искам часовник ,но нищо не ми излиза със съкращенията

# 48
  • Мнения: 232
Аз чакам няколко детски клинчета. Като пристигнат ще покажа.  Grinning

# 49
  • Мнения: 21
аз пак да питам ,как търсите неща на Moshino.Искам часовник ,но нищо не ми излиза със съкращенията

Mos chi no, moshino

# 50
  • Мнения: 8 536
ММ си получи и втората поръчка доволен е .
Поръчахме  на малчо 5  тениски спайдърмен костунурките нинджа и още три други чакам ги с нетърпение дано да не са кофти качество.На снимката изглеждаха добре

# 51
  • Мнения: 1 831
аз пак да питам ,как търсите неща на Moshino.Искам часовник ,но нищо не ми излиза със съкращенията

Mos chi no, moshino
нищо не ми излиза така ,само чанти и някакви други джаджи за над 20-30 долара ...Искам часовник  Peace

# 52
  • Мнения: 2
Здравейте!Тук имаше хора които разбират от китайските марки телефони.Искам да си взема телефон за около 100-110долара.Насочила съм се към ZTE V5 REDBULL.Ако имате нещо друго по хубаво в предвид предложете ми.Благодаря!

# 53
  • Мнения: 34
Момичета, колко месеца чакахте, докато си получите пратките?

# 54
  • Мнения: 169
Здравейте! Имам проблем: поръчах една блуза и китаеца ми даде някакъв сайт за проследяване, в който много бързо се сменя статуса на поръчката. Та последно пише, че е на летището в БГ на дата 02/02. Въпросът ми е дали е възможно, ако е на летището да се бави толкова до Стара Загора?

# 55
  • Мнения: 625
Здравейте Simple Smile Имам едно питане, предварително се извинявам, т.к. не мога да изчета всички теми, затова, ако може някой да ми препоръча свестен продавач, искам да си купя хавлии, плътни и големи за баня Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 780
Здравейте! Имам проблем: поръчах една блуза и китаеца ми даде някакъв сайт за проследяване, в който много бързо се сменя статуса на поръчката. Та последно пише, че е на летището в БГ на дата 02/02. Въпросът ми е дали е възможно, ако е на летището да се бави толкова до Стара Загора?
На мен една ми стоя на летището един месец- е беше покрай Нова Година и се бях отказала дори, но пристигна.

# 57
  • Мнения: 1 780
аз пак да питам ,как търсите неща на Moshino.Искам часовник ,но нищо не ми излиза със съкращенията

Mos chi no, moshino
нищо не ми излиза така ,само чанти и някакви други джаджи за над 20-30 долара ...Искам часовник  Peace
Влезте в категория watches и търсете , аз така търсих една блузка реплика на една марка и по марка не ми излезе но като разгледах я намерих, малко повече търсене беше, но стана. По мои наблюдения на повечето обяви реплики пише общи думи като нов 2014 2015 модел на топ дизайнер или нещо подобно без да се споменава реплика на коя марка е. Ако друг знае повече да пише.

# 58
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
Момичета, колко месеца чакахте, докато си получите пратките?

Средно - месец  Peace
Иначе от 7 дни до 4 месеца  Laughing

# 59
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
Здравейте! Имам проблем: поръчах една блуза и китаеца ми даде някакъв сайт за проследяване, в който много бързо се сменя статуса на поръчката. Та последно пише, че е на летището в БГ на дата 02/02. Въпросът ми е дали е възможно, ако е на летището да се бави толкова до Стара Загора?
На мен една ми стоя на летището един месец- е беше покрай Нова Година и се бях отказала дори, но пристигна.

Тези статуси са от сайтове, които просто ги генерират -номерата всъщност не са проследими   Peace Пратките пристигат 2-3 седмици след като УЖ са на летище. Не им обръщайте внимание - следете си срока и чакайте известие от пощите

Общи условия

Активация на акаунт