Разделно хранене!!!

  • 17 630
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 870
има във едната книшка рецепта за хляб от брашно и вода Rolling Eyesсъс какво мога да го комбинирам ако е от черно брашно ooooh!само със зеленчуци приготвени със мазнина ли newsm78

# 31
  • Мнения: 26
до обяз само плодове :roll Rolling Eyesедно основно хранене през деня.Млечните продукти и сиренето трябва да се ядат отделно.Може да ядеш боб със хляб. newsm78основно зеленчуци със въглехидрати или зеленчуци със белтачини newsm78ако яденето е без месо може след 20мин. да ядеш плод или 20мин преди храна  bouquet

хм.. аз доколкото знам плодчета след хранене не е препоръчително, защото ферментират в стомаха и не се извличат максимално витамините, които ни предоставят..

# 32
  • Мнения: 9 093
ако яденето е без месо може след 20мин. да ядеш плод или 20мин преди храна  bouquet
Ако яденето е без месо, можеш да ядеш плод или каквото и да е друго ядене едва след 3 часа, и то ако ястието е правилно комбинирано. Плодовете се ядат винаги на гладно. 30 мин. след прием на плод, може да се яде друга храна.
Някой въобще прочете ли ми постинга ? Rolling Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 870
a за хляба  Rolling Eyesсас какво да го са4етавам  bouquet

# 34
  • Мнения: 9 093
Хляб по-рядко, и то само пълнозърнест диетичен, смесен или от покълнали зърна. Има голям избор на пазара.
Аз избягвам да консумирам хляб, но като ми се прияде го хапвам със всичко, но не прекалявам, максимум една-две филийки на ден. Със салатата най ми харесва.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 870
аз си правя сама,копувам си грахам брашно слагам малко сол и мая на прах и вода колкото поеме и разделям тестото на топчета Rolling Eyes Peaceстава супер #Crazyзащото бяха писали че във купешкият има много оцветители и вредни вещества newsm78а така поне знам какво слагам  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 870
напишете рецепта за нещо сладичко от овесени ядки-разделно да е Praynig Praynigмоля ви Praynig

Общи условия

Активация на акаунт