Перилни препарати и омекотители - 29

  • 63 230
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 209
Ето го спрея на Лидл:
Скрит текст:

# 691
  • Мнения: 7 156
Ето го спрея на Лидл:
Скрит текст:

Много съм доволна от тоя спрей, ползвала съм подобен на Тandil, но този е по-добър.

# 692
  • Мнения: 319
Привет!
Похвалиха ми някакъв течен прах за цветно,турски.Казва се АВС,3л. е опаковката.Някой да е ползвал?
По едно време му бях голяма фенка, купувах и за черно и за цветно, както съм писала и преди-нямам много замърсени дрехи, а и пера винаги, почти всичко на дълга програма и на високи градуси, та не мога да преценя дали изпира повече или пи-малко от другите, не е концентриран, миризмата му е уникална и много трайна, като цяло ми харесваше доста, но все пак този за черно не ми освежаваше дрехите, дори взеха да поизбеляват сякаш, а тук имаше  похвалено Бинго Стари Найт, за цветно, но с него дори и черните станаха по-свежи, хареса ми повече, а този ДМ-ския за цветно ощр повече ми харесва.
общо взето-пробвай, като не ти хареса, не купуваш повече и готово  Peace Wink Wink

П.С Зеленото Doussy и аз си го купих миналата седмица, беше изчезнало, харесвам си я тази миризма, друг път съм го хвалила, но сякаш жълтото и синьото са по-силни...а фаворита ми е белия, при мен омекотяват дрехите чудесно, но скоро не ги бях ползвала, а и след това концентрираното Сано толкова лека ми се видя миризмата им, при мен след сушилня се засилва аромата и си остава доста траен, общо взето продължавам да го препоръчвам, просто трябва да се пробва в такива ситуации, в които няма еднакви мнения Whistling Flutter Wink

Последна редакция: сб, 14 мар 2015, 08:40 от Svedi

# 693
  • Мнения: 68
Гес , пухените якета на каква програма ги переш и дали с центрофуга.

# 694
  • Мнения: 5 209
П.С Зеленото Doussy и аз си го купих миналата седмица, беше изчезнало, харесвам си я тази миризма, друг път съм го хвалила, но сякаш жълтото и синьото са по-силни...а фаворита ми е белия, при мен омекотяват дрехите чудесно, но скоро не ги бях ползвала, а и след това концентрираното Сано толкова лека ми се видя миризмата им, при мен след сушилня се засилва аромата и си остава доста траен, общо взето продължавам да го препоръчвам, просто трябва да се пробва в такива ситуации, в които няма еднакви мнения Whistling Flutter Wink
Още един шанс ще му дам и го засилвам.
Но си права. Ето, например наскоро се обсъждаше този омекотител Коколино, че е със слаб аромат. Вчера си сменям домашните дрехи (нещо като анцуг, ватирани горнище и долница), слагам друг комплект и нещо ми мирише ама много натрапчиво и приятно и се чудя с какво съм го прала, но не мога да се сетя. Е, после се сетих на какво ми мирише - именно на това Коколино. Трябва да се има предвид, че имам четири комплекта и този, който сложих вчера, е бил пран поне преди 3-4 седмици, защото сменям всяка седмица - представете си за каква сила на става въпрос. Как сега да не се учудя, че на някой му идва слаб?

Гес , пухените якета на каква програма ги переш и дали с центрофуга.
На програма „деликатно“ с центрофуга. И понеже на тази програма е доста кратка центрофугата и не се отцеждат много добре, после пускам допълнителна, дълга центрофуга на 100 об. Пера ги винаги по две или ако е само едно за пране, слагам нещо друго.

# 695
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
Аз бях писала, че не се усеща точно това Коколино, когато прах бяло пране с прах Формил. Вчера изпрах една пералня с  цветно пране - якета и пуловери, с течен Формил. Обикновено не слагам омекотител, когато пера с течен прах, но сложих две капачки от Коколиното. Днес бяха изсхнали и ухаят много приятно. Освен това пуловерите бяха невероятно меки. Направи ми впечатление, че трябва да си измия чекмеджето от остатъците на омекотителя, явно не е толкова рядък, нищо, че е от Кауфланд. В крайна сметка не съжалявам, че го купих.  Naughty

# 696
  • София
  • Мнения: 1 462
Аз днес взех прах Сано за черно. Сега се върти една пералня с него и се надявам да не ме разочарова. Решила съм да разкарам течните препарати, а това Сано май е единственият прах за черно.

Да ви се оплача, че сутринта пуснах пералня на програма "Деликатни" и по време на плакненето пералнята направи на два пъти малки локвички отпред.  ooooh! После пуснах още една пералня - памук 30 градуса, сега се върти втора такава и нищо отникъде не тече.  newsm78
На какво може да се дължи според вас? Ако направи още веднъж тази беля е ясно, че ще бъде измъкната от под плота, ама така е вкопана и е уплътнила отреденото й място, че не ми се мисли как ще я вадим.  Laughing

# 697
  • Мнения: 69 146
Точно това Коколино на мен ми оставя силен и траен аромат. Вадя блузи от гардероба и обличам - ами миришат си, и то никак слабо.

Но зависи и от праха, ако е с много силна миризма, вероятно "поглъща" миризмата на Коколиното и затова не се усеща...незнам, но при мен си се усеща.

# 698
  • София
  • Мнения: 2 296
При мен това Коколино върху памучни дрехи не се усеща, но съвсем малко количество на изкуствена завивка - мирише дори твърде силно.

Рошличка, на някой тук преди време пералнята му беше направила същия номер - беше протекло през чекмеджето, тъй като под него се събирал неразтворен и неизбутан от водата прах. На деликатната програма с какво си прала? Ако е препарат, който образува много пяна, пак е възможно да излезе през чекмеджето. Инспектирай го.

Да се допълня за Формила за вълна/деликатни - след изсъхване грейката на детето се оказа доста по-добре изпрана, макар и не идеално, в сравнение с препарата на ДМ, който ползвах този сезон. И мирише доста силно  Wink Явно ще е успешна покупка в крайна сметка.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 462
Първата ми работа беше да извадя чекмеджето и да надникна, обаче не е от там. Чистя го редовно. Някъде отдолу или отзад е протекло май. Иначе прах с Dash, не прави никаква пяна, дрехите бяха около 2,5кг.
Май ще се налага вадене, защото може нещо да си прикапва отдолу по малко и сега да е преляло и напред.  ooooh!

Иначе прострях вече изпраното със Сано. Разтворил се е идеално, не направи грам пяна и по дрехите няма бели следи, въпреки че продавачката ми каза, че чула много оплаквания за бели следи. Праха от опаковката мирише много хубаво, но за съжаление още като извадих дрехите от пералнята няма и помен от миризма. Това пък от друга страна е хубаво, защото няма да ми омръзне както течните.  Heart Eyes

# 700
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Аз все пак купих за проба,този за цветното...За 2-3 пранета съм доволна.
Продавача ми каза,че е на нивото на Персил,пак турския. Rolling Eyes

АВС имат течни перилни препарати за вълнени,нежни материи и черно .За цветни не съм виждала.Омекотителите ,особено концентрираните са им много добри.


# 701
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Аз все пак купих за проба,този за цветното...За 2-3 пранета съм доволна.
Продавача ми каза,че е на нивото на Персил,пак турския. Rolling Eyes
АВС имат течни перилни препарати за вълнени,нежни материи и черно .За цветни не съм виждала.Омекотителите ,особено концентрираните са им много добри.
Имат и за цветно, виждала съм ги, когато си купувах миналата година. Ако не ме лъже паметта в синьозелени туби бяха, в разфасовка 1,5 л.
Попитах Гугъл. Наистина в турския сайт abcdeterjan ги няма, но тук в сайта на SARS ги има  newsm78

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 890
Аз днес взех прах Сано за черно. Сега се върти една пералня с него и се надявам да не ме разочарова. Решила съм да разкарам течните препарати, а това Сано май е единственият прах за черно.

Да ви се оплача, че сутринта пуснах пералня на програма "Деликатни" и по време на плакненето пералнята направи на два пъти малки локвички отпред.  ooooh! После пуснах още една пералня - памук 30 градуса, сега се върти втора такава и нищо отникъде не тече.  newsm78
На какво може да се дължи според вас? Ако направи още веднъж тази беля е ясно, че ще бъде измъкната от под плота, ама така е вкопана и е уплътнила отреденото й място, че не ми се мисли как ще я вадим.  Laughing

Моята пералня също правеше локвичка от време на време, в предната част, близо да крачето. Два пъти идва майстор да я проверява, и двата пъти пред него вода не протече и така и не разбра от къде е проблема, но определено не беше от чекмеджето... Може от разместването, но вече не е текла, най-много един път за последните 2-3 месеца и то все в края на програмата.

Днес си купих от новите омекотители на Сано - концентрат в черна опаковка. Обожавам миризмата на бялото Сано, използвам го за дрехите на малката вече 5 години, нямам търпение утре да завъртя прането с черния и се надявам да не ме разочарова Simple Smile

# 703
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Точно това Коколино на мен ми оставя силен и траен аромат. Вадя блузи от гардероба и обличам - ами миришат си, и то никак слабо.

Но зависи и от праха, ако е с много силна миризма, вероятно "поглъща" миризмата на Коколиното и затова не се усеща...незнам, но при мен си се усеща.
Сега като се зачетох в поста ти и си спомних,че по него време ползвах Ариел в комбинация с този омекотител.Може и да си права за силния аромат  Peace
И все пак на мен фаворит си ми е Коколини бергамот  Heart Eyes

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Аз все пак купих за проба,този за цветното...За 2-3 пранета съм доволна.
Продавача ми каза,че е на нивото на Персил,пак турския. Rolling Eyes
АВС имат течни перилни препарати за вълнени,нежни материи и черно .За цветни не съм виждала.Омекотителите ,особено концентрираните са им много добри.
Имат и за цветно, виждала съм ги, когато си купувах миналата година. Ако не ме лъже паметта в синьозелени туби бяха, в разфасовка 1,5 л.
Попитах Гугъл. Наистина в турския сайт abcdeterjan ги няма, но тук в сайта на SARS ги има  newsm78
Ето го...

Общи условия

Активация на акаунт