новите във форума

  • 3 415
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
здрасти и от мен. аз също съм нова, досега само съм преглеждала всичко, което готините мамита пишат, но не съм се внлючвала. знам само, че наистина ще ти хареса и ще си прекарваш дооооооста добре! Hug

# 16
  • Мнения: 292
Добре дошла и от мен!

# 17
  • Мнения: 79
привет луничка,аз също съм нова и ето повод да се представя на всички lovekiss

# 18
  • Мнения: 433
разбрах че повечето мами са решили да отслабват-и аз като тях....интересно ми е в кои теми да пиша и тн...мн ми е интересно тук-научавам страхотни неща..и вс сте мн мили

# 19
  • Мнения: 79
бебче, привет.Видя ли какви сродни души сме- имаме еднакви аватари и бебета родени в един и същи ден,а стига бе.........................

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добре дошла сред нас!

# 21
  • Мнения: 433
искам да кажа на вс мами че мн съм се учила от тях-купих си кремче здраве(което е страхотно)...на леокрема 3 неща......и започнах да правя доста неща прочетени от тук....но аз намерих доста сходни неща-защото за 15-годишна  правя доста неща-и то благодарение на мама:)-златни сте вие майките:)

# 22
  • Мнения: 622
Ами хайде и аз да се присъединя към новаците!  55 Регистрирана съм преди една година, но от няколко месеца пиша и то не много често...  smile3502

# 23
  • Мнения: 433
ами хайде вс да станем редовни-ще бъде мн забавно....поне така предполагам

# 24
  • Мнения: 433
lubopitko ние сме съседи....аз съм от ОК2

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре дошла.

# 26
  • Мнения: 18 542
разбрах че повечето мами са решили да отслабват-и аз като тях....интересно ми е в кои теми да пиша и тн...мн ми е интересно тук-научавам страхотни неща..и вс сте мн мили
Здрасти!
Пишеш, където ти харесва и колкото ти се иска, стига да е по темата иначе упражнението се обезмисля  Wink

По въпроса за кирилицата, ще видиш колко бързо ща свикнеш  Simple Smile особено, ако практикуваш писането често  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 433
аз си го практикувам....само че в скайп си пиша на латиница Wink...само тук пиша на кирилица....и става бавно....иначе на латиница пиша мн бързо Party

# 28
  • Мнения: 622
lubopitko ние сме съседи....аз съм от ОК2

Току виж се знаем и по физиономии... smile3533

# 29
  • Мнения: 5 299
....и точно заради това посмях да се регистрирам:)

Хехеее, ама ние не хапем Wink
...само понякога Mr. Green...

Добре дошла и от мен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт