На море в Турция - тема 36

  • 86 425
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 574
Stayl_01 ние също пътуваме на 15.05, но ще бъдем в Кушадасъ.  Вие с коя фирма пътувате може да се засечем в автобуса?

# 721
  • Мнения: 24 467
Щом сте с кола, не е лошо да видите Ефес, ето това си струва наистина.http://patepis.com/?p=16683

Твърдо ще го посетим. Планирахме околностите на Измир да видим на отиване, а града- на Връщане.
Ако спим две нощувки на връщане, ще преразгледаме основно и плана за посещения по път към и от Дидим.
Затова и питам тук, идеи събирам. Благодаря много!

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Щом сте с кола, не е лошо да видите Ефес, ето това си струва наистина.http://patepis.com/?p=16683
Твърдо ще го посетим. Планирахме околностите на Измир да видим на отиване, а града- на Връщане.
Ако спим две нощувки на връщане, ще преразгледаме основно и плана за посещения по път към и от Дидим.
Имай предвид, че във Ефес пускат туристи след 8ч. сутринта /тогава отваря гишето за билети/. Ние го посетихме на отиване към Бодрум. Пристигнахме малко рано, но изчакахме да отворят. Преценете си времето. Входът е 25 лири.

# 723
  • Мнения: 310
Дайте идея за хотели при които децата се смятат до 14 години.Освен Ефталиите разбира се.Нещо до 2500 лв. с автобус за двама възрастни с две пораснали деца Wink

MAJESTY CLUB LYKIA BOTANIKA 4*
MAJESTY CLUB TUANA PARK HV1 *
 

Това са хотели където децата са деца до 13,99 и са във Фетие

VERA CLUB HOTEL MARE BELEK - 5*

този е в Белек, има и дриги от тази верига


Гледах ги но видях,че за тях датите са за Септември ами се искаше края на Юни

# 724
  • Мнения: 63

Val27 - Ние ще сме с тръгване от Шумен, с прекачване в Сливен към общата група, с автобуси на Дорис

# 725
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Привет чакащи мечтаната почивка.  bouquet Аз още много ще почакам - до 04.09.Има ли други пътуващи на тази дата към Мармарис??? Може пък да се засечем с някой от темата.
Ето ни и нас на 4 .9 към Мармарис .Пътуваме с Ориент 99 и сми в хотел Идеал Прайм .
Ще се радваме да се засечем !
Ние тръгваме от Варна с фирма Какао турс.Хотела е Грийн нейчър резорт енд спа.Хубаво ще е да се запознаем в Мармарис . Laughing

# 726
  • Плевен
  • Мнения: 252
И аз да се похваля, че резервирах, ей така харесах хотела от рекламата, която вървеше в сайта на БГ мама във форума - МС Аранча - Алания. Дали ще е много горещо в края на юни, началото на юли? Какви дрехи да приготвя, да взимам ли нещо връхно?
Какво бихте ми препоръчали за разглеждане - екскурзии в околността?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Привет чакащи мечтаната почивка.  bouquet Аз още много ще почакам - до 04.09.Има ли други пътуващи на тази дата към Мармарис??? Може пък да се засечем с някой от темата.
Ето ни и нас на 4 .9 към Мармарис .Пътуваме с Ориент 99 и сми в хотел Идеал Прайм .
Ще се радваме да се засечем !
Ние тръгваме от Варна с фирма Какао турс.Хотела е Грийн нейчър резорт енд спа.Хубаво ще е да се запознаем в Мармарис . Laughing
На драго сърце !

# 728
  • Мнения: 217
Stayl_01 ние миналата година бяхме в Маджестик Клуб в Дидим -много е хубаво, просторно между виличките озеленено, а за сандвичите няма никакъв проблем да направиш...дори първия ден много рано пристигнахме ни приобщиха на закуска Hug Не, че колкото пъти ходихме до Дидим не ядохме и не пазарувахме- все едно не сме на ол инклузив, а ни държат гладни  Peace Градчето е много приятно с кафенета, магазини, на екскурзии ходихме до Памуккале, до Ефес, сина ходи до някакъв остров с корабче, до храма на Аполон и времето отлетя.... неусетно Simple Smile

# 729
  • Мнения: 262
И аз да се похваля, че резервирах, ей така харесах хотела от рекламата, която вървеше в сайта на БГ мама във форума - МС Аранча - Алания. Дали ще е много горещо в края на юни, началото на юли? Какви дрехи да приготвя, да взимам ли нещо връхно?
Какво бихте ми препоръчали за разглеждане - екскурзии в околността?
Поздравления за избора на хотел. с коя фирма пътувате. Имайте предвид ,че лятото в Алания е доста горещо,но върховите горещини са през август..Вашия период е около 35-40гр.Вземете леки дрехи и достатъчно парички и се пригответе за доста шопинг в Конаклъ/града където е Аранчия/.

# 730
  • Мнения: 24 467
Цитат на:  link=topic=826522.msg30674854#msg30674854 date=1429863406
Цитат на:  link=topic=826522.msg30674810#msg30674810 date=1429863103
Имай предвид, че във Ефес пускат туристи след 8ч. сутринта /тогава отваря гишето за билети/. Ние го посетихме на отиване към Бодрум. Пристигнахме малко рано, но изчакахме да отворят. Преценете си времето. Входът е 25 лири.

Благодаря! Ще имаме предвид.

# 731
  • Мнения: 48
Дайте идея за хотели при които децата се смятат до 14 години.Освен Ефталиите разбира се.Нещо до 2500 лв. с автобус за двама възрастни с две пораснали деца Wink

MAJESTY CLUB LYKIA BOTANIKA 4*
MAJESTY CLUB TUANA PARK HV1 *
 

Това са хотели където децата са деца до 13,99 и са във Фетие

VERA CLUB HOTEL MARE BELEK - 5*

този е в Белек, има и дриги от тази верига


Гледах ги но видях,че за тях датите са за Септември ами се искаше края на Юни


За съжаление не видях във форума отзиви за него.Четох само в руски сайтове и в Трипа.Някой да каже нещо повече за Vera Club

# 732
  • Мнения: 262
svedask, гледал съм го хотела миналия май,не съм особено впечатлен,след няколко дена отново съм в района.Отзиви след 15.05.
Между другото да напомня че хубавите цени за хотелите от Ефталия /толкова популярни у нас/приключват на 30.04.От 01.05. предстои повишение за цялата верига с 15%.

# 733
  • Мнения: 4 500
liv1892, към някоя ТА ли сте? Извинете ако сте казвали, пък аз не съм разбрала  Crazy

# 734
  • Мнения: 48
svedask, гледал съм го хотела миналия май,не съм особено впечатлен,след няколко дена отново съм в района.Отзиви след 15.05.
Между другото да напомня че хубавите цени за хотелите от Ефталия /толкова популярни у нас/приключват на 30.04.От 01.05. предстои повишение за цялата верига с 15%.

И на мен ми изглежда ,че не е нищо особенно.Явно ни остава само някой от Ефталиите.А за Фетие не пускат ли и други дати???Явно западни тур агенции са ги взели Sad

Общи условия

Активация на акаунт