„Като две капки вода” - 3 сезон, 1 тема

  • 31 638
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 556
Интересно гласуване.
Надявам, звездите-певци да не започнат сега да се тръшкат за това, че недооценени.  

# 706
  • Мнения: 9 865
ЖурЕто казва на бялото черно. Какво точно му харесаха на Азис? Беше си Азис от всякъде. Бих го разпознала и на тъмно, особено с тези украшения в гласа, от които не може да избяга. И в артистичен план не видях нищо. Всяко талантливо дете може да имитира по-добре Лили Иванова.
+1
Азис не може навсякъде да е номер ино... Пя отлично като Азис, който е какво... образ на мъж в пола.

# 707
  • Мнения: 3 403
И Гъмов и Фънки гласуваха като че напук.

Пробутаха откровено фалшивата Нона (да не ги е страх от мъжа й) и с нищо неблесналата Жана.

Азис е ясно че ще е аутсайдер - не съм му фен, ама другите се държат с него все едно е прокажен.

Филип направи шоу, но Маца беше  по-добра в имитацията си - и като пеене и всичко.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Браво на зрителите!  smile3501

# 709
  • Мнения: 4 606
Браво на зрителите. Mr. Green Доволна съм от крайния резултат.

# 710
  • София
  • Мнения: 15 486
И защо казват журЕто?

# 711
  • Мнения: 591
Нещата си дойдоха на мястото със зрителския вот.
Хайде бутона

# 712
  • Мнения: 2 009
Реалният вот дойде след приравняването. Как за бога Нона с 9,Азис с 3... Имитацията му беше много добра. Точно в тази песен и Лили използва много орнаментика

# 713
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да ви кажа ли сега, как Азисчо ще забие и Слави следващата седмица?  hahaha

# 714
  • Мнения: 11 607
Победител на 1 концерт - Фицата!!!!!!

Парите отиват за климатик на ДГ......

1. Фицата
2. Азис
3. Ненчо


Бутона!!!!!!

Джуджи - Ванеса Паради
Нона - Етиен Леви  hahaha
Криско - Михаела Филева
Жана - Риана
Маца - Никол Ш.
Ненчо - Ерос Рамацоти (Мая Манолова hahaha)
Азис - Слави Трифонов малеййййййй....
Фицата - Тина Търнър


# 715
  • Мнения: 2 452
Азис защо не беше при другите на диванчето, място ли нямаше не знам ама беше много кофти така отстрани някъде го сложили изолиран. Аз също смятам че той беше в топ 3 тази вечер.

# 716
  • Мнения: X
Хахаххаха, тия ме закопаха. Дадоха на Азис да пее Слави Тр., демек чалга  hahaha

Голямо шоу, голямо нещо, няма що  ooooh!

# 717
  • Мнения: 324
Ще чакам с нетърпение, ще ми бъде интересно. Peace

# 718
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Азис  и  Слави? Миналият сезон го дадоха "изненадващо" на Къци. Ей тия продуценти май още си разменят шапките.  Grinning

# 719
  • Мнения: 591
Леле,Фицата пак ще има да подскача по сцената с тая песен на Тина Търнър- душата ще му излезе Simple Smile
Азис пее по-добре от Слави- много ясно, че ще го отвее Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт