Търся електронна книга - тема 15

  • 156 003
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 357
Дали някой има:
Сеньор Виво и Наркобарона

# 706
  • Мнения: 1
Здравейте,

Моля ако някой има Пробудена на Кристин Каст в pdf формат да ми я прати на chefinkaa@abv.bg. Аз намерих един вариант, но там липсват много страници.

Благодаря  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 15
Здравейте! Търся трилогията "Бьорндал" на Тригве Гюлбрансен и "Самотата на простите числа" на Паоло Джордано - gery_dimova@abv.bg. Благодаря предварително  Simple Smile

Здравейте, изпратих Ви трилогията в pdf формат.

Здравейте и от мен! Ще съм Ви много благодарна ако ми изпратите трилогията "Бьорндал". Simple Smile
Скрит текст:

# 708
  • Мнения: 1
Здравейте, отчаяно търся книгата - Как страхът управлява хората. Ако някой я има и би искал да ми я изпрати, нека ми пише  Wink

# 709
  • Мнения: 134
Кааафенце, изпратих Ви книгата, надявам се успешно - понякога имам проблем с изпращането на големи файлове.

# 710
  • Мнения: 118
woswoswos, не ми върши работа на немски, за съжаление, намерих я на хартия  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 547
Здравейте! Търся "Ракът - да оцелееш извън матрицата" на Тай Болинджър. В търговската мрежа е изчерпана и не се предвиждал нов тираж. Затова моля, ако някой знае къде мога да я намеря, нека сподели. Благодаря!

# 712
  • Мнения: 24
Здравейте! Търся книгите от поредицата "Героите на Олимп":

"Изчезналият герой"
"Синът на Нептун"
"Знакът на Атина"
"Домът на Хадес"

емайл irinadinkova@lycos.com

Благодаря предварително!

# 713
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте! Търся трилогията "Бьорндал" на Тригве Гюлбрансен

di_t@abv.bg        Благодаря предварително!!!

# 714
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте, отчаяно търся книгата - Как страхът управлява хората. Ако някой я има и би искал да ми я изпрати, нека ми пише  Wink
Здравейте! Търся книгите от поредицата "Героите на Олимп":

"Изчезналият герой"
...
И аз, бих се радвала на същите  Peace
Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 19 060
Здравейте! Търся "Ракът - да оцелееш извън матрицата" на Тай Болинджър. В търговската мрежа е изчерпана и не се предвиждал нов тираж. Затова моля, ако някой знае къде мога да я намеря, нека сподели. Благодаря!


Има я в МБ

# 716
  • Мнения: 324
Здравейте! Предварително се извинявам, че така нахлувам и въпросът ми не е по темата, но търся книгата "Сексът и градът"(не електронна). Гледах няколко онлайн книжарници, но е изчерпана, та да ви попитам - срещали ли сте я някъде? Thinking

# 717
  • Мнения: 932
Здравейте! Предварително се извинявам, че така нахлувам и въпросът ми не е по темата, но търся книгата "Сексът и градът"(не електронна). Гледах няколко онлайн книжарници, но е изчерпана, та да ви попитам - срещали ли сте я някъде? Thinking
Имам я, но ще мога да ти я изпратя в хартиен вариант след около 3 седмици, когато ще се прибера в родния ми град. Ако не те притеснява времето, имаш я подарък от мен!;)

# 718
  • Мнения: 1 475
Здравейте! Предварително се извинявам, че така нахлувам и въпросът ми не е по темата, но търся книгата "Сексът и градът"(не електронна). Гледах няколко онлайн книжарници, но е изчерпана, та да ви попитам - срещали ли сте я някъде? Thinking
Имам я, но ще мога да ти я изпратя в хартиен вариант след около 3 седмици, когато ще се прибера в родния ми град. Ако не те притеснява времето, имаш я подарък от мен!;)

Ех, че хубавоо! Страхотен жест, FrauSt!   bouquet

# 719
  • Мнения: 324
Здравейте! Предварително се извинявам, че така нахлувам и въпросът ми не е по темата, но търся книгата "Сексът и градът"(не електронна). Гледах няколко онлайн книжарници, но е изчерпана, та да ви попитам - срещали ли сте я някъде? Thinking
Имам я, но ще мога да ти я изпратя в хартиен вариант след около 3 седмици, когато ще се прибера в родния ми град. Ако не те притеснява времето, имаш я подарък от мен!;)
Благодаря, много мил жест! Hug
Намерих я или по-точно - поръчах я. Peace

Общи условия

Активация на акаунт