Бунгала на морето

  • 60 483
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 478
В Несебър няма бунгала,и аз търсих,но се спряхме на частна квартира.

През 2013г ходихме на бунгала в Обзор-почивна база Елит,намират се в началото ако идваш от Бургас.Близо са до плажа,около 5 мин,пътя единствено е леко стръмен,което на връщане си е зор,но пък е асфалт-смисъл хубав .Плажа е със голяма свободна ивица,но града е далече,всяка вечер ходихме около 2 км ,но пък не се усеща,крайбрежната е страхотно направена.Самите бунгала са реновирани,всяко се състои от 2 или 3 стаи,зависимост колко легла ви трябват.Всяка стая е със собствен санитарен възел,ТВ,хладилник. Ползва се и обща кухня ,с микровълнова,пералня и т.н.На терикот е,има голяма тераса с маса и столове+ТВ.В гориста местност е,прохладно,има собствен ресторант-тип столова,обедно меню на мнооого прилични цени.Цената за нощувка на човек беше 12лв,деца до 7г безплатно.Настаниха ни в стая с 4 легла,платихме само 24 лв,т.е. за 2-мата възрастни,децата бяха безплатно.Бяхме с 2 приятелски семейства,настаниха ни в 1 бунгало,заехме 3-те стаи.В другите бунгала имаше само по 1 семейство примерно,това в средата на август ,не беше пренаселено.Близост са до международни ученически лагери,предимно русначета имаше.

# 121
  • Мнения: 2 812
В Несебър няма бунгала,и аз търсих,но се спряхме на частна квартира.

В Несебър има бунгала, на входа на северния плаж, точно до ролбата. Не знам дали работят, но ги има!

# 122
  • Мнения: 478
В Несебър няма бунгала,и аз търсих,но се спряхме на частна квартира.

В Несебър има бунгала, на входа на северния плаж, точно до ролбата. Не знам дали работят, но ги има!
 


Мерси,пак ще попитам,може би защото търсех в посока Южен плаж...А то реално Северния плаж,не е ли плажа на Сл.бряг?

# 123
  • Мнения: 551
В Несебър няма бунгала,и аз търсих,но се спряхме на частна квартира.

В Несебър има бунгала, на входа на северния плаж, точно до ролбата. Не знам дали работят, но ги има!
 


Мерси,пак ще попитам,може би защото търсех в посока Южен плаж...А то реално Северния плаж,не е ли плажа на Сл.бряг?
Да така е северният плаж в началото се води несебърски а понататък става плажа на Сънито.На южният плаж отдавна няма бунгала...има вече само малки хотелчета на тяхното място.Тези които бяха от моето детство ги няма...а беше рай...минаваш дюната после през станцията на Арсенал и си на южният плаж.Спомени...спомени...  bouquet

# 124
  • Мнения: 14
още един глас за далас поморие от мен
момичета в несебър дали има бунгала

В несебър не знам дали има, но миналата седмица бяхме в Равда в олимпийски надежди, е не бяхме в бунгалата, а в двуетажните апартаментчета и останах многоо доволна. Бунгалата също не изглеждат зле, но в тях все още нямаше настанени.

# 125
  • Мнения: 478
още един глас за далас поморие от мен
момичета в несебър дали има бунгала

В несебър не знам дали има, но миналата седмица бяхме в Равда в олимпийски надежди, е не бяхме в бунгалата, а в двуетажните апартаментчета и останах многоо доволна. Бунгалата също не изглеждат зле, но в тях все още нямаше настанени.
 


Може ли да уточниш точно в кои апартаменти,че им чета сайта,и са с някакви наименования-Сахара,Романтика...и още..кои са по-близо до плажа,предимства,минуси,всичко,което се сетиш.Благодаря:)

# 126
  • Мнения: 37
Здравейте отново, моля за съвет. Къмпинг Дияна или бунгала Мак в Поморие за избера?

# 127
  • Мнения: 14
още един глас за далас поморие от мен
момичета в несебър дали има бунгала

В несебър не знам дали има, но миналата седмица бяхме в Равда в олимпийски надежди, е не бяхме в бунгалата, а в двуетажните апартаментчета и останах многоо доволна. Бунгалата също не изглеждат зле, но в тях все още нямаше настанени.
 


Може ли да уточниш точно в кои апартаменти,че им чета сайта,и са с някакви наименования-Сахара,Романтика...и още..кои са по-близо до плажа,предимства,минуси,всичко,което се сетиш.Благодаря:)

Привет, ние бяхме в Двустаен апартамент / Руен, две спални с по две легла, гардероб и нощни шкафчета, хол с диван, маса, табуретки и телевизор, баня с тоалетна и тераса. По принцип цялата база олимпийски надежди е на плажа и около плажа, най-отдалечените са на не повече от 50 метра, даже и толкова няма. На първа линия са хотел Олимпия и още два, на които не им запомних имената и зад тях са бунгалата и двуетажните блокчета с апартаменти. За мен нямаше минуси, но аз не съм много претенциозен човек откъм почивка, колкото по не луксозно е, толкова ми е по-спокойно Grinning. Храната беше много вкусна, има полянка почти пред всяко бунгало и всеки апартамент. За семейства с деца е мноого хубаво и спокойно, но имайте предвид, че ние бяхме в края на юли и не беше чак толкова пълно, юли и август може да е съвсем различно.

# 128
  • Мнения: 478
Колко пари е апартамента?

# 129
  • Мнения: 660
В бунгала Йони някой да е почивал и да даде отзиви!

# 130
  • Мнения: 14
Колко пари е апартамента?

Цените са в зависимост от периода, аз плащах 25 лв. на ден (нощувка, закуска, обяд и вечеря), за децата беше 20 лв. на ден. В сайта им има цени, може да погледнете за силен и слаб период: http://www.olnad.com/

# 131
  • София
  • Мнения: 3 077
Плажът на Олимпийски надежди подходящ ли е за малки деца? А басейн да има (едва ли, но да питам)?

# 132
  • Мнения: 6 195
Колко пари е апартамента?

Цените са в зависимост от периода, аз плащах 25 лв. на ден (нощувка, закуска, обяд и вечеря), за децата беше 20 лв. на ден. В сайта им има цени, може да погледнете за силен и слаб период: http://www.olnad.com/
А има ли климатик в стаята?

# 133
  • Мнения: 3 795
Много ми се ходи на бунгало.До сега само на бунгала около Камчия сме ходили и тази година май ще е там,ако има места.

# 134
  • Мнения: 131
Много ми се ходи на бунгало.До сега само на бунгала около Камчия сме ходили и тази година май ще е там,ако има места.

Препоръчайте ми моля бунгала близо до морето със соб.санитарен възел ,тв ,интернет ,хладилник или кух. бокс и да са близо до морето.Благодаря. Никога не сме ходили там но от 3 г. ходим само на бунгала и това е най -хубавата почивка

Общи условия

Активация на акаунт