* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 812
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 555
Бамби  Smile  разконспирира ме   smile3555  

Добра вечер на всички   wavey Честит празник  bg и приятно гледане  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 196
  • Мнения: 6 600




Скрит текст:






# 197
  • Мнения: 6 600
Вие не ми обръщайте внимание, аз ще си седна тук в ъгъла...




Трябва да ги почистиш леко, без да ги нараняваш...
- Нима мъртвите риби могат да бъдат наранени?




Добро утро, женичката ми!



Защо беше нужно всичко това, татенце? Заприличах на рибар от Норвегия.
- А ти какво искаш, да отидеш на лодката със собствените си обувки ли?




Няма да позволя някой да каже,че зетя на капитан Шевкет не умее да танцува нашите танци.
Още повече,че вече наполовина може да се считаш за човек от Карадениз?




Браво на теб! Точно така трябва да се грижиш за мъжа си.




Добре, тогава аз сам ще се разведа. Свободен съм, свободен съм, свободен сам!
Сега доволни ли сте?




Първата стъпка ще бъде да опознаем по-отблизо жертвата си.
Ха-ха, Фадик Севермез. Ще ти пуснем стръв и всичко ще ни разкажеш...



Последна редакция: вт, 03 мар 2015, 22:51 от * Дъга

# 198
  • Мнения: 6 600

22:30 22:45 TOTAL Reyting Sıralaması

1 #AskYeniden
2 #SurvivorAllStar
3 #kaderiminyazıldığıgün
4 #küçükağa
5 #kertenkele

                   

 smile3524 smile3524 smile3524

# 199
  • Мнения: 2 449
Благодаря момичета

 ами малко ми дойдоха в повече Мукадес,женското пиене на чай Mr. Green Mr. Green
  Дали Мукадес успя да се добере до нещо newsm78 newsm78 освен мъжкото име newsm78
 има фрагман  Hug Hug Hug

# 200
# 201
  • Мнения: 927
Добро утро!
Гледах снощи епизода, но не до края. Сега си го довърших.
Интересна е ситуацията около Орхан и Селин. Той я убеди да скрючат брак, защото могат лесно да се разведат, но май пропусна да й каже, че само той може да се разведе с нея, тя няма това право. Поне на мен така ми се струва  newsm78 Бащата на Селин предложи пари в замяна на развода на децата, но Орхан не ги прие. Това семейство си мисли, че за всяко нещо трябва да предлага своето богатства  ooooh! От мъка Орхан се напи и каза на Селин, че той й е мъж. Тя веднага каза: Какъв мъж, аз се разведох с теб? А той отговори нещо от рода, че когато той реши тогава ще приключа брака им.

Фатих и Зейнеп не разбрах как излязоха на разходка, но очевидно тя им беше нужна. Те имат необходимостта да останат сами, за да се разкрият един пред друг. Какво ли щеше да каже Зейнеп на Фатих в кафенето? Не мисля, че щеше да му признае чувствата си, но все пак остава някакво съмнение в мен.

Когато бяха до печката, Фатих й каза, че няма да я остави до края на живота си, поне аз така разбрах. Тя определено се смути  Crossing Arms А после го попита как така до края на живота си, нали все пак са се разбрали, че тази игра е за определен период от време.

Рейтингът от снощи:
TOTAL
1 ASK YENIDEN FOX TV 21:00 23:24 8.59
AB
1 ASK YENIDEN FOX TV 21:00 23:24 10.39
20+ABC1
1 ASK YENIDEN FOX TV 21:00 23:24 10.25

Отново спад в сравнение с предишния епизод, но пък цифрите не са никак лоши. Сериалът запазва лидерската позиция и в трите рейтингови групи. Смятам, че за момента върви отлично. От следващата седмица си имаме нова конкуренция - сериала Раджон. Надявам се да не окаже драстично влияние в/у нашия рейтинг.

Фрагман 1, епизод 5, бг субс:
http://vbox7.com/play:8d9fe39320


Как ви се струва, момичета, тази сватба реална ли е?
Фатих казва - дано това не е само сън, но мисля, че говори за гледката, която е пред него - Зейнеп и Селим. На мен ми се струва, че сватба има. Вероятно ще я направят, защото майката на Фатих - Мукадес много започна да рова около тях и като разбере, че всъщност те не са женени... Но пък това, че Фатих уж е избягал от сватбата... дали не е сън на Зейнеп, който показва нейния ней-голям стрях  Rolling Eyes
Много станаха въпросителните, затова спирам. Лек първи работен ден на всички.

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 10:24 от BaMbIto

# 202
  • Мнения: 2 449
Бамби newsm51 newsm51 newsm51 smile3525
  благодаря за преведения фрагман Heart Eyes Heart Eyes
  Х-м и на мен не ми беше ясно,че развод се получава само от мъжката страна ooooh! Mr. Green
  Разходката ми хареса и наистина имаха нужда от това Hug
  Сватбата си мисля,че ще е реално и според мен Фатих има по-голяма нужда от нея,защото без брак официален, е в начална позиция и реална опасност от брак с Инрем Mr. Green Mr. Greenа и Мукадес много слухти newsm78 newsm78... събитията ги принуждават за сватба,а не,че са си разкрили чувствата един пред друг...особено Зайнеп newsm78 newsm78Така си мисля newsm78 newsm78


 прясна,прясна:Дидем Сойдан/Джан Бономо

# 203
  • Мнения: 12 719
Здравейте момичета!
Благодаря първо за всичко пуснато и преведено!   bouquet
От дни гледам серията буквално на части чак преди 30 минути я догледах много ми хареса
Все повече ми харесват Зейнеп и Фатих като двойка... Heart Eyes

Пресни са тамън ги направих дано ви харесат... Hug


# 204
  • Мнения: 12 719


И един усмихнат Фатих от мен...
Много ми харесва серията като цяло и двете двойки много ми харесват умирам си от смях като цяло с образа на Орхан особено сцената като очакваше Селин нещо хубаво да чуе от него,а той и каза че му се чишка се спуках и като се напи... Joy
Хареса ми разходката им из Истанбул...
Ах Фатихчо толкова си затънал че не искаш никога да свърши тази игра...
Този сериал много ми напомня на един друг мой любим сериал Ашк Ойуну... Mr. Green
Ирем и Муккадес не се траят вече... Crossing Arms
Приятелката на Зейнеп която дойде:Фадик много не ми вдъхва доверие с тоз Ертан
Защо си мисля че ще го поканят тайно от Зейнеп на сватбата ли и аз не знам..
Ще се види едно е сигурно ,че много ми харесва самото действие нито ме натоварва нито ме кара да седя в потрес така ,че продължавам да гледам на запис за съжаление.... ooooh!

# 205
  • Мнения: 2 449
Hug Hug Hug
  хареса ми Grinning Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Аз щот по картинки,но нещо не мога да разбера колко е затънал ФатихЧо Rolling Eyes

като гледам с превод... Crazy Crazy Crazy

 Буга на сета  Hug Hug Hug


 ooooh! Joy Joy Joy фенски майтапи

 хубава двойка са  Hug Hug Hug

# 206
  • Мнения: 12 719


Фатих:Ти на какво се смееш?  Mr. Green

# 207
# 208
# 209

Общи условия

Активация на акаунт