* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 826
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
# 76
# 77
  • Мнения: 927
Добро утро!
Диди, добре дошла отново! Още снощи видях, че си писала, но гледах онлайн и нямах време да те поздравя. Ти до къде го докара с нашето сериалче?
Снимка от 3 епизод. Много лошо са вързали момичето  Naughty

# 78
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
И приятен уикенд!

Поздрави за всички!  Hug

Трейлърите обикновено са подвеждащи, служат само да поддържат интереса/и гледаемостта от там/ у зрителите/поне според мен/ затова и няма да се впускам в предположения. newsm78 Joy
Основното е, че ни очаква нова доза забавление, това ми стига за сега, отаналото във вторник. Grinning

  bouquet Heart Eyes  Благодаря за превода на тейлъра за еп. 3-ти!




За Ирем в 1-ви еп. ме оставиха/от екипа/ с мисълта...очаквай неочакваното...а вече с 2-ри зададоха посоката и за нея и тя е...очаквай проблеми с нея и от нея.  ooooh!
В неудобно и неловко положение се оказа и тя. До колко си е виновна и сама- това е друга тема.
Че заслужаваше поне един разговор с някакво все пак обяснение/най-вече от Фатих/- заслужаваше. Дали той би променил намеренията й занапред- не знам, дали той би я успокоил-също не знам. Но знам, че липсата му подсили неприятните й емоции и усещания от случилото се, а те са лош съветник по принцип.
Хареса ми, че се изправи пред Фатих, но и не ми хареса, че вместо отговори от негова страна предяви претенции към него. Нещо повече, замеси и Зейнеп в доста неуместен и грозен коментар за нея.

За нейно съжаление/на Ирем/ и г-жа Мукадес й прави мечешка услуга в момента. Crossing Arms



Към нараненото й его/на Ерем, напълно логично и донякъде естествено/ се прибавят и "тънките" сметки на Мукадес. Mr. Green
Чудно ми е на какво ще разчита Ирем? Фатих бе повече от ясен и категоричен...край, за всичко между тях е вече твърде късно. newsm78
Гледайки я нямам усещане, че може да го изманипулира,  Wink да му въздейства и обърка. Даже и опитите й да бъде разбрана и приемаща фактите/ Селим в случая, като негов син/ не даде резултат. hahaha hahaha
И затова предолагам, че в ход ще е "инструментариума" на г-жа Мукадес, а Ирем ще е само удобно "средство".

Ще гледаме и ще разберем, нямам опасения за нещо тежко и сериозно, крайно драматично, щото посоката на сюжета е зададена- романтична комедия, та каквато и да е драмата от и за Ирем...поносима ще е.  yes


Спокойна събота и до по-късно от мен с нещичко и за останалите ни героите в ОЛ! Heart Eyes
Като начало за тез хубавци...групата на Шефкет... hahaha Joy




п.п. Пропуснах, за което се извинявам... Praynig   bouquet

galya_kost, Дайче, добра среща в темата на сериала!  welcome Hug

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 13:38 от margita9

# 79
  • Мнения: 927
Ще има игра в снега, но ще има ли любов? Nature Snowman

От излезлите снимки с Фатих и Зейнеп става ясно, че ще идат някъде двамата. Може би планина, вила... Фатих е ясно, че е влюбен в Зейнеп, но дали тя ще отговори толкова бързо на чувствата му. Аз смятам, че фрагманите ни лъжат. Тя му казва - какъв мъж си ми, а после го целува, макар и по бузката... Мисля си, че ще видим мечтите на Фатих - да я прегвъща, а тя да го целува.   Kissing Heart

# 80
  • Мнения: 2 116
Бамби, Hug
Да, възможно е и да е сън, или мечти на Фатих, за сега само в неговата глава...  Joy
На практика /щото се снима сериала в момента/ всичко е възможно. Grinning
Има доза тръпка когато се гледат сериали така/ в процес на снимане/ почти безкрайни са възможностите са развитие на сюжета.
И дано да зависят само от екипа, а не от други външни фактори- като пари, спонсори, рейтинги.
Не видях, има ли инфо колко са предвидените еп./поне като начало/? newsm78

Аз си следвам планчето...по нещо за героите...  typeuu
Групата на Шефкет...Камил, Джеват и Ертем... newsm78 Joy
Явно са му не само работници, а и верни във всичко извън пряката им работа. Пълно подчинение, авторитета на капитана е на пиедистал-слуша се и се изпълнява всичко. Е, изпълнението понякога не е както иска шефа, ама вината е другаде... hahaha hahaha
И тримата са важна част и от личния му живот, или неговия личен / на капитана/ бе станал част и от техният личен. С една дума- с тесни и близки взаимоотношения. Без ясна граница между професионално и лично.  Grinning
Скици- меко казано, приятно и забавно глуповати/звучи малко нелогично май... Wink/ но и определено добродушковци ми се струват и тримцата. В крайна сметка отвличането на Селим като идея тръгна от Камил и Джеват...на тях им мина през ума да заведат бебчо при шефа. newsm78 Joy
Което не оправдава капитана, че не върна внука си, но поне не беше замилено предварително и с цел. И той се включи в "движение" както се казва в кражбата на бебето. ooooh!



Ще ни забавлява групата на Шефкет тепърва- в това нямам съмнения- хич. hahaha hahaha


Снимка извън кадър....но за кадър... Joy Joy Joy Joy



После ще продължа и за другите.  Peace

Приятен следобед в събота! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 16:37 от margita9

# 81
  • Мнения: 12 719
Бамби,гледам ги ама на запис го гледах 2-ри епизод... Peace
Защото нямам ФОКС на телевизора... Peace
Харесва ми мисля че Орхан и Селин ще станат много хубава двойка.... Heart Eyes Mr. Green
А що си мисля че по натам може да стане нещо между Гюлсюм и Шевкет...
Ама ще видим... Whistling
Голямо разочарование е получил от майката на Зейнеп... Peace
Не стана ясно ама така болно да си приказва със снимката...
Ще се види какво е направила... Whistling
Колкото до фрагмана и целувчицата мисля че е представа на Фатих... Peace
Ама ще видим.. Heart Eyes Hug Heart Eyes



# 82
# 83
  • Мнения: 12 719


-Господ да ни накаже!

# 84
# 85
  • Мнения: 927
Изненада - целувката не е мечта!

Фрагман 2, епизод 3, бг субс:
http://vbox7.com/play:31d4a4725e

# 86
  • Мнения: 927
Днес Буура има повод за празнуване - навършва 33 години. Да му е честит празника!

Зад кадър актьорите вече поздравиха рожденника с торта:

# 87
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
И приятна неделя!
Поздрави за всички в темата! Hug

Днес е Сирни Заговезни, ден на Прошка!
Скрит текст:

Простете, простено да ви е!
Hug




Благодаря за втория трейлър на еп. 3-ти- Дъга, Бамби!   bouquet Hug

Още една хубава новина имаме днес...празника на Буура!   ura
Да е честит рождения му ден!  newsm67


Здраве, много професионални и лични успехи и занапред!   Hands Thumbsup

Харесвам го като артист в някои от ролите му до момента- като Вурал и Гюней.  yes
И сега като Фатих в ОЛ също ми допада. Heart Eyes



 55 Scatter

# 88
  • Мнения: 927
Това момиче май много бойно ще излезе  Grinning

# 89
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте всички!

Срещали сме се с почти всички в темите за този или онзи сериал, радвам се да ви видя тук!

Много сладък и свеж сериал, токущо изгледах първи епизод с български субтитри и съм много доволна и благодарна на Гавина и Бамби.  Точно така ги обичам аз сериалите - на български. И с гласовете на артистите. Супер!

Много ми е приятен засега този сериал, точно такова нещо ми се гледаше - леко, любовно, без да е глупаво.
Йозге ми е любима, много си я обичам. Нежна, одухотворена и много истинска.
Буура го знам от КВФ и Север-юг, ще ми бъде интересно да го видя да играе влюбен.

Откъде познавам "бащата" на Фатих newsm78 Припомнете ми, моля, че направо се изтормозих, че не мога да се сетя.

Бабата е фамозна, наистина. За пръв път я виждам (не бих могла да я забравя Joy).

Момчето Орхан ми е познато отнякъде, не се сещам Или може би просто ми прилича на момчето от Интикам.

Връщам се сега да чета интервютата, че си ги оставих за десерт Joy.

Успех и търпение пожелавам на Гавина и Бамби, ние с благодарност ще си чакаме превода. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт